%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

tatlırüya cım şok diyet demiyor o yüzden su kaybını olacağını düşünmüyorum zaten 2 saatte bir hazırladığın ksrışımdan yiyorsun su kaybı bildiğim kadaryla hiç besin almazsan olur:)

Su kaybı oluyor ne yazık ki, zaten bu yüzden tuz ve kafein yasak. Ama bu fazla suyla birlikte toksinlerde gittiğinden faydalı olduğunu düşünüyorum.

tatlırüya cım şok diyet demiyor o yüzden su kaybını olacağını düşünmüyorum zaten 2 saatte bir hazırladığın ksrışımdan yiyorsun su kaybı bildiğim kadaryla hiç besin almazsan olur:)
bilemiyorum ki...belki bu hafta sonu yada haftaya denerim...a.s.
Su kaybı oluyor ne yazık ki, zaten bu yüzden tuz ve kafein yasak. Ama bu fazla suyla birlikte toksinlerde gittiğinden faydalı olduğunu düşünüyorum.

teşekkürler...a.s.

yesa cım sen başladın mı bugünbnm program yine uymadı zaten bugün pek de bişi yiyemedim koşuşturmadan halbuki bulgur nohut mercimek haşlanmıştı
bu sefer yarın demeyeyim başalyınca yazayım yarın diye niyetleniyorum muhakka bişeyler cıkıyor:)

canım bugun ıkıncı gunum benım yarın sabaha yazarım ınsallah ne kadar gıttıgını canım sen de yapınca mutlaka kılonu yazmayı unutma emı kaydirigubbakcemile2

detokstan sonra verilen kilo geri alınıyor mu?

canım cogunluk almamıs ama dıkkat edılmezse alınır tabıı kı kaydirigubbakcemile5

tamamdır canım benım ınsallah ee nasıl gıdıyor bas agrısı falan yaptı mı:) bu arada ben dayanamayıp sabah tartıldım ve de gıtmıs ınsallah yarına daha da guzel bı sey gosterır :)

esa cım ne kadar vermiştin sanırım ben de 50 kilo fakanım heralde 51 den düştüm baş ağrısı yapmaz mı ama dayanıyorm

kızlar detoksumu yaptım. salı sabahı tartıldım 57.2 kiloydum.
bu sabah tartıldım 56.1 kilo. 1.1 kg fark etti bende.
hiç zorlanmadım rahat rahat yaptım ben. bol su içtim yanında.
önümüzdeki ay tekrarlamayı düşünüyorum. hihoyyyt

esa cım ne kadar vermiştin sanırım ben de 50 kilo fakanım heralde 51 den düştüm baş ağrısı yapmaz mı ama dayanıyorm

canım yarın sabah bellı olacak senden de haberlerı beklıyoruz ılk gun bıraz basım agrıdı ama ıkıncı gun daha rahat canım bu arada onumde corbam var kaydirigubbakcemile3

Dünden beridir yapıyorum, bugun ıkıncı gunum. Dunden bu yana verdıgım kılo 800 gr.. Yarın ne kadar gıdecek cok merak edıyorum. Dun yaptıgım tek kacamak 3 kucuk bıskuvı yedım.. o da kendımı ıyı hıssetmedıgım ıcın.

Bugun de kahvaltımı cok sıkı yaptım, emzırdıgım ıcın. Bakalım bu durum ne kadar etkıleyecek?

Dünden beridir yapıyorum, bugun ıkıncı gunum. Dunden bu yana verdıgım kılo 800 gr.. Yarın ne kadar gıdecek cok merak edıyorum. Dun yaptıgım tek kacamak 3 kucuk bıskuvı yedım.. o da kendımı ıyı hıssetmedıgım ıcın.

Bugun de kahvaltımı cok sıkı yaptım, emzırdıgım ıcın. Bakalım bu durum ne kadar etkıleyecek?

canım cok ıyıymıs yaa lıste yapıyoruz bız 20 arkadas topluca yaptık yarın son gunu olanlar var o yuzden pazar lıste yayınlayacagım senı de eklıyorum umarım yarın sabah cok daha guzel sonuclar alırsın paylasırsın bızımle de kaydirigubbakcemile2 detox oncesı kılon neydı canım :eek:

canım cok ıyıymıs yaa lıste yapıyoruz bız 20 arkadas topluca yaptık yarın son gunu olanlar var o yuzden pazar lıste yayınlayacagım senı de eklıyorum umarım yarın sabah cok daha guzel sonuclar alırsın paylasırsın bızımle de kaydirigubbakcemile2 detox oncesı kılon neydı canım :eek:

yesam listedekiler tamam mı herkes bitirdimi bayanssulusmile

arkadaslar bende cumartesi ve pazar yaptim ...ilk gün 900 gram ikinci gün 400 gram verdim ..iki haftadir spor yapiyorum 1 gram bile verememistim..hatta dün dayanamayip 1 tane sigara böregi bile yedim ..
ama yinede vermisim bugün artik hafif yemeye calisicam...

arkadaslar bende cumartesi ve pazar yaptim ...ilk gün 900 gram ikinci gün 400 gram verdim ..iki haftadir spor yapiyorum 1 gram bile verememistim..hatta dün dayanamayip 1 tane sigara böregi bile yedim ..
ama yinede vermisim bugün artik hafif yemeye calisicam...

canım bugunlıste yayınlayacagım 20 kısılık senı de ekleyım mı baslangıc kılon neydı cok cok tebrıkler :lepi:

DETOX SONUCLARI SAHANE LıSTE KARSINIZDAAAAAAAA (9

Kullanıcı adı-------------------detox öncesi kilo-----------detox sonrası kilo------------------verilen kilo

1-scyllaa-----------------------------60.1-----------------------------59.1-------------------------------------1kilo gitmiş

2-yesa--------------------------------50.4-----------------------------49.3------------------------------------1.100gitmiş

3-spatz--------------------------------56-------------------------------55.1-----------------------------------900gr gitmiş

4-sensewitch------------------------51.2----------------------------50.7-----------------------------------1.500gitmiş

5-Gripin-------------------------------55.5-----------------------------54.5---------------------------------1 klio gitmis

6-avelon------------------------------57.7-----------------------------57.1-------------------------------------600gr gitmiş

7-lunapiena
-------------------------52.5-----------------------------51.7------------------------------------800gr gitmiş

8-yasemn-----------------------------59------------------------------58.1-------------------------------------900gr gitmiş

9-htcvlkn------------------------------57.2----------------------------56.1-------------------------------------1.100gr gitmiş

10-Babymom-----------------------58.6-----------------------------------58----------------------------------600gr gitmiş

11-teolog------------------------------51--------------------------------49.5------------------------------------1.500gitmiş

12-klik----------------------------------58---------------------------------56.6-------------------------------1.400vermiş

13-sakaleynmaster-----------------66.5-----------------------------66----------------------------------500gr gitmiş

14-ev cadısı----------------------------58.7----------------------------57.4---------------------------------1.300gitmiş

15-asi_peri------------------------------63------------------------------62.7-------------------------------------300gr gitmiş

16-littlefairy-----------------------------77-----------------------------75.2------------------------------------1.800gitmis

17-evrimkuzey------------------------64.6--------------------------63.3-----------------------------------1.300gitmiş

18-befour---------------------------------65--------------------------------63.7---------------------------------1.300gitmiş

19-azuloscurocasınegro-----------55.9------------------------------54.8--------------------------------1.100gitmiş

20- linguist-----------------------------57.7------------------------------56.9---------------------------------800gr gitmiş

ben de başladım buna 2 günlük, kilo vermek için değil de şu ara fazla atıştırıp kaçamak yapıyorum onları bi vücudumdan atayım diye, boyum 165 kilo 67 bakalım 2 gün sonra ne olacakk :sm_confused:

X