100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Selamm kendime diyet grubu ariyom ama kafam karisti gruplar felan burayada nasil geldim anlamadim :) 106 bucuk kiloyum, en son ocak ayinda yorum yazilmis ama

Yaaa 10a gelsin, ben katılmak isteyenler topiği yoğun sen ilgileniyosun diye çağırayım dedim ama siz biz farketmez, Zhre_ Zhre_ 10. Takıma git canım alıntıda link var.
gelen üyeler nereye gitti diye bakarken bu topikte ışığı yanık görünce girdim:KK48:
aynen balım 2 takım da bizim o yüzden 5.takımıza yönlendirelim:KK60:

Merhaba uzun zamandır kilo.ile uğraşıyorum tartilmaya korkar oldim 108 idim enson kiloma yakın arkadaşlar ile birbirimizi motive etsek ne güzel olur; )

Kendinden biraz bahseder misin Tanisalim bende 115kilo civarında yim
Merhaba 23 yaşındayım yaklaşık 4 senedir kilolar ile başım dertte kızım olduğu için spora gitme şansım yok evde yaptıklarım da pek işe yaramıyor sanirum yada yanlış yapıyorum çikolataya karşı zafim var :)) bugün tartildim güncel kilom 103.9

Merhaba 23 yaşındayım yaklaşık 4 senedir kilolar ile başım dertte kızım olduğu için spora gitme şansım yok evde yaptıklarım da pek işe yaramıyor sanirum yada yanlış yapıyorum çikolataya karşı zafim var :)) bugün tartildim güncel kilom 103.9

Oruç tutacak misin canım hadi başlayalım
BuguB bende diyetisyen e gidip Ramazan i şeriften nasıl beslenecegin diye listemi aldım
Akşam ilk sahurla diyetine başlıyorum
Canım kontrollü bitter çikolata yersin bir süre
Sen nasıl bir planinn var canım

Oruç tutacak misin canım hadi başlayalım
BuguB bende diyetisyen e gidip Ramazan i şeriften nasıl beslenecegin diye listemi aldım
Akşam ilk sahurla diyetine başlıyorum
Canım kontrollü bitter çikolata yersin bir süre
Sen nasıl bir planinn var canım
Canim yeni konu açtım oraya gelir misin

Ya bende bende 107 kiloyum dun 104 Du Dıyetteyım cok su ıctım bu gun sabah 2 kasık melemen ve peynir yedım ogle elma ve cekirdek aksam 1 kase corba ve salata ne yapcam spor yapamıyorum offf bebiş olması icin zayıflamam lazım yardım kızlar

Ya bende bende 107 kiloyum dun 104 Du Dıyetteyım cok su ıctım bu gun sabah 2 kasık melemen ve peynir yedım ogle elma ve cekirdek aksam 1 kase corba ve salata ne yapcam spor yapamıyorum offf bebiş olması icin zayıflamam lazım yardım kızlar

canım aktif değil pek bu grup.. istersen cuma zayıflama yarışmasına gir ben 3.takımdayım oraya gelebilirsin istersen :KK51:

X