Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaslar ben böyle şeylere inanmazdım ama şimdi gördüğüm görüntü karşısında hayran oldum kalçalarıma...
ben biraz farklı uyguladım aynen bu yağları sürdüm üzerine streç sardım...sonra elime masaj aletini alıp tüm sürdüğüm yerlerin üzerinden 1 saat masaj yaptım ... su gibi ter aktı bacaaklarımdan ...sonra banyoda üzerini iyice ovarak yıkaddım....çok faydası var...düzenli kullanamadığım halde böyle güzel etki gösterdi inanamıyorum ya:-))))))))))))))))))))15 güne bile gerek yok düzenli yapacaksınız bence hemen deneyin...yazan arkadaşa çok teşekkürler:-)))))

Üst bacaklarımda kalça bölgeme doğru selülitlerim var bi ara çok yiyip:KK39:hızla kilo alıp hızla kilo vermemden oldu hepsi :KK17: Bende mi denesem ne :97:

kızlar ben bunu yaptım bir hafta boyunca inanılmaz değişim oldu. gerçekten harika bir formül..

benimkiler de 4. hatta 5. 6. derecedeler ve aşırı moralimi bozuyorlar. Bilgisayar başındayım tüm gün... :KK43:
Birazda üşengecim sanırım ama kesinlikle deneyeceğim.. İnşallah bende iyi etkisini görürüm. Cmt başlıyacağım size her gün haberini vericem =)

herkes nerede :18: tamamen kurtulan var mı :KK53: kurtulan forumu terketmiş gibi bir yaklaşımdan yola çıkarak bende deneyecem :KK1:

Bugun baslıyorumm arkadaslarrr gelısmelerıı yazarım sızlereee :KK34:

bende bugün başladım kızlarr umarım faydasını görürüm neler neler denemedim, deneme tahtasına döndüm, umarım güzel sonuçlar alırım sizi bilgilendiricemmm

Bende normalde hic su icmem yarim litre su ictim, meyve felan yedim.
Birde bir 2 gunde bir masaj yapiyorum. Bendede gozle gorulur fark olduu. Bu arada almis oldugum kilolarida verdim, belki bununda etkisi olmustur.

bugun bi mağazada pantolon denerken o minik minik cukurları görünce :KK43: ben de bugun başlamaya karar verdim olur da düzenli yapabilirsem ben de gelişmeleri aktarıcam size :KK5:

Merhaba kızlar,

Bende Ahmet Maranki'nin biberiye, kekik ve badem yağı karışımını bacaklarımda denedim.Gerçekten de gözle görülür işe yarıyor.10 gün boyunca yaptım.Eşit miktarda biberiye ve kekikle içine azıcık badem yağı ekledim.Bir tane daha yağ olacak karışımın içinde ama o biberiye ve kekiğin yakıcı etkisini azaltmak için konuyormuş, onu eklemedim.Badem yağı da aynı etkiyi yapıyormuş, ondan da az ekledim kıllanma falan yapar allah korusun :) Yalnızz yağı güzelce masaj yapar gibi sürdükten sonra, sürülen yeri streç filmle sıkıca sarmak gerekiyor.İnşallah kullanacaklar güzel sonuçlarını en kısa sürede alırlar.

kızlar yarın bende başlayacağım yazdıklarınız çk umutlandırdı inşallah kesin çözüm olur :)

Moral bozmak istemiyorum ama bol su içmeyip spor yapmadıktan ve boğazımızı tutmadıktan sonra bu tür formüller pek bir işe yaramaz. İşe yarasa da bıraktığınız an geri gelir. Zaten bu anlattıklarınızın kerameti aslında streç filmde. Kısa sürede gözle görülür bir sonuç almanızın da sebebi bu çünkü streç film sadece deri altındaki suyu yani ödemi geçici olarak attığı için siz sonuç aldığınızı sanıyorsunuz. Selülitle savaş bir yaşam tarzıdır. Yaşam tarzınızı değiştirmedikten sonra yağlarla işimiz gerçekten zor ayrıca bu yağları bırakıp da cilt eski haline dönerse cildin elastikiyetiyle oynamış olursunuz.

X