Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Valla arkadaşlar ben halkoyuncuyum zeybek trabzon silifke burdur ne ararsanz oynuyorum yıllardır çök kalk bilmem ne ama bende de var bazen hareketsizliğe baglı olmuyor malesef.:KK43:
Ben de dün basladım bu karısıma ama ahmet marankinin tarifiyle. Yani ;
biberiye yağı
kekik yağı
susam yağı
buğday yağı
ben bi de buna portakal yağı ekledim
2 gündür masaj yaparak uyguluyorum ve üstüne yine hareket yapıyorum pilates lastiğiyle.
Sonuçları 2 haftaya yazarım öpüldünüz
:KK3:

Kızlar kesinlikle üşenmeyin,ben ağustos başında başladım,eylülün birinde düğünüm vardı,gerçekten gözle görülür azalma oldu,sonra salladım tabi :KK70: yine başlamayı düşünüyorum,ama sıkı bir takip istiyor,hadi bugün 3 dk az yapayım,bugün değil yarın yaparım olmuyor malesef :KK70:

Selülit, cilt altındaki yağ hücrelerinin belli alanlarda birikmesinden oluştuğu için kurtulması çok zor bir problemdir. Genellikle karın, baldır, kol gibi bölgelerde oluşur.
Bu yağ kütlelerinden tamamen kurtulmak zor olsa da, bir hafta içinde bu çirkin görüntüyü epey yok etmek mümkündür.
Size vereceğimiz bir haftada selülitten kurtulma maskesi ile selülitleriniz azalacak, güzel bir görüntüye kavuşacaksınız. Yalnız bu maskeyi sporla, bol su içerek, sebze meyveden zengin gıdalarla beslenerek ve tuz alımını azaltarak desteklemeniz şarttır. Dr. Mehmet Öz’ün de programında tavsiye ettiği bu maske, Amerika’da çok popüler bir maskedir.
Yazının Devamı İçin;
http://www.kadinlarkulubu.com/porta...aftada-selulitten-kurtulma-maskesi-63885.html

yanlış biliyor olabilirim fakat biberiye yağı susam yağı o bölgedeki kılları arttırmıyor mu? ben bu yüzden bu yağları kullanmaya çok çekiniyorum...

Valla arkadaşlar ben halkoyuncuyum zeybek trabzon silifke burdur ne ararsanz oynuyorum yıllardır çök kalk bilmem ne ama bende de var bazen hareketsizliğe baglı olmuyor malesef.:KK43:
Ben de dün basladım bu karısıma ama ahmet marankinin tarifiyle. Yani ;
biberiye yağı
kekik yağı
susam yağı
buğday yağı
ben bi de buna portakal yağı ekledim
2 gündür masaj yaparak uyguluyorum ve üstüne yine hareket yapıyorum pilates lastiğiyle.
Sonuçları 2 haftaya yazarım öpüldünüz
:KK3:

merhaba, siz bu karışımı uyguladınız mı sonuçlarını merak ettim??

Kızlar selüliti gözünüzde büyütmeyin formül çok basit 1 haftada %80 iyileşme sağladım 2 haftada tamamen yok etmeyi hedefliyorum:)
Selülitlerimi 1 hafta önce farkettim bir şok geçirdim çünkü arka bacaklarımda tam diz hizasına kadar pütür pütür olmuştu nerdeyse ağlıycaktım :KK43: Hemen geniş bir araştırma yaptım ve 1 haftada nerdeyse görünmez oldular sıkınca belli oluyor ama onları da halledicem gerçi bu kadarına da şükür 1 haftada :KK66:

İhtiyacınız Olacaklar için Alışveriş Listesi :
Banyo Fırçası
Hindistan Cevizi Yağı
Portakal Yağı
Bio Oil
Yeşil Çay
Biberiye Çayı
Kahve
Tarçın

İşte Formül:

1) Bol su için hatta en azından 2 hafta olsun elinizde bardak ile dolaşın.
2) Gün içinde 3 Kupa yeşil çay (Yeşil çayı demlerken su kaynıyor olmasın, 5 dk dinlendirin kaynadıktan sonra öyle demleyin), 2 bardak da biberiye çayı için.
3) En az yarım saat yürüyüş veya koşu yapmalısınız. Koşudan sonra yarım saatte kalça için bölgesel çalışmalısınız özellikle arka bacak egzersizlerine yönelin yani toplam 1 saat çalışın :)
4) Hindistan Cevizi yağı, Portakal yağı ve Bio Oil ile her aklınıza geldiğinde tüm baçak, kalçanıza masaj yapın. (Masaj yaparken asla aşağı doğru hareketler yapmayın)
5) Kahve ve tarçını karıştırıp gögüs altından bileklere kadar ovun ve sonra karışım üzerinizde iken banyo fırcası ile fırçalayın. Streç filmle sarıp beklerseniz 15 dk filan süper olur:) Sonra yıkanın tam çıkarken soğuk suyu açın tam olarak soğuduğunda kalçanıza ve bacaklarınıza uygulayın.

İşte bu kadar :)
Ben bu 5 maddelik formülle 9 günde hemen hemen yok ettim artık sıkıştırmadan görünmüyor ama tamamen yok edeceğim kararlıyım herkese kolay gelsin...

Kızlar selüliti gözünüzde büyütmeyin formül çok basit 1 haftada %80 iyileşme sağladım 2 haftada tamamen yok etmeyi hedefliyorum:)
Selülitlerimi 1 hafta önce farkettim bir şok geçirdim çünkü arka bacaklarımda tam diz hizasına kadar pütür pütür olmuştu nerdeyse ağlıycaktım :KK43: Hemen geniş bir araştırma yaptım ve 1 haftada nerdeyse görünmez oldular sıkınca belli oluyor ama onları da halledicem gerçi bu kadarına da şükür 1 haftada :KK66:

Banyo Fırçası
Hindistan Cevizi Yağı
Portakal Yağı
Bio Oil
Yeşil Çay
Biberiye Çayı
Kahve
Tarçın

İşte Formül:

2) Gün içinde 3 Kupa yeşil çay (Yeşil çayı demlerken su kaynıyor olmasın, 5 dk dinlendirin kaynadıktan sonra öyle demleyin), 2 bardak da biberiye çayı için.
3) En az yarım saat yürüyüş veya koşu yapmalısınız. Koşudan sonra yarım saatte kalça için bölgesel çalışmalısınız özellikle arka bacak egzersizlerine yönelin yani toplam 1 saat çalışın :)
4) Hindistan Cevizi yağı, Portakal yağı ve Bio Oil ile her aklınıza geldiğinde tüm baçak, kalçanıza masaj yapın. (Masaj yaparken asla aşağı doğru hareketler yapmayın)
5) Kahve ve tarçını karıştırıp gögüs altından bileklere kadar ovun ve sonra karışım üzerinizde iken banyo fırcası ile fırçalayın. Streç filmle sarıp beklerseniz 15 dk filan süper olur:) Sonra yıkanın tam çıkarken soğuk suyu açın tam olarak soğuduğunda kalçanıza ve bacaklarınıza uygulayın.

Ben bu 5 maddelik formülle 9 günde hemen hemen yok ettim artık sıkıştırmadan görünmüyor ama tamamen yok edeceğim kararlıyım herkese kolay gelsin...
Hay Allah razı olsun senden

Banyo Fırçası
Hindistan Cevizi Yağı
Portakal Yağı
Bio Oil
Yeşil Çay
Biberiye Çayı
Kahve
Tarçın

İşte Formül:

merhaba,
denediniz mi :) tüylenme sorunu olabilir mi,
birde ilk biberiyeli mi senin tarifin mi daha etkili .. bende bacakalarda kilo da var :KK43:

Banyo Fırçası
Hindistan Cevizi Yağı
Portakal Yağı
Bio Oil
Yeşil Çay
Biberiye Çayı
Kahve
Tarçın

İşte Formül:

Yazmayı unutmuşum çok dar pantolonlar da artırıyormuş selüliti birde sporu 1 gün ara ile yapın kaslarınız dinlensin :)

Bende bildiğim ve deneyip harika işe yarayan yöntemi söyleyeyim. At kılı fırçası ile taramak 🤓 aşağıdan yukarı yani kalbe doğru bütün vücudu tarayacaksınız. Hem kan dolaşımı hızlanıyor vücut sıkılaşıyor, hem toksit atımı sağlanıyor. Ben 1 senedir her duştan sonra nemlendirici sürüp bildiğin sık kıllı kıl tarakla tarıyorum. Epilasyon dan dolayı olan batıklardan da eser kalmadı. Bide çok basit birşey 🥳

yağlar 20ml bi tanesi ve birer paket daha alacağım 15 gün için yermez çünkü yani ikişer 20ml alıp karıştırız siz 15 gün boyunca yeter herhalde zaten pahalı yağlar değil 2 badem 1 biberiye 1 susam aldım ben 11 lira mı ne tuttu zemuszemus
Ben badem ve susam yagini alabildim biberiye yagini bulamadigim icin kendim yaptim 🙂ins ise yarar

X