Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Ben düzenli olarak yürüyüş yapyorum ve iki aydırda ip atlamaya başladım. Başlarda çok fazla atlayamyordum hatta ilk atladığımda 1 hafta boyunca zor yürüdüm :) İp atlamaya başlamadan önce ve sonra esneme hareketleri yapılırsa ve ısınılırsa daha kolay oluyor ben şuanda günde 1000 tane atlyorum hergün olmyor tabi haftada 3 gün yeterli bence

20 ml olan şişe tek seferde bitti zaten, tarifte hata olmadığına emin misiniz? Her gün yağ almakla uğraşılır mı ya, üstelik çok fazla tek kullanım için. Dolapta saklasak bi şey olur mu acaba?

Konuyu hortlatmış gibi oldum biraz galiba. Ama okuyan varsa söyleyeyim, benim gözüme çok göründü bu karışım. Ben de boşalan biberiye şişesine koydum biraz. :) Öyle saklayacağım.

tatlım ben 9 gün devam edebildim düz durduğumda fazla belli olmayan kendimi kastığımda baya belli olan selülitlerim vardı şimdi sıkmayla zor görünüyorlar vaktim olduğu zaman devam etmeyi düşünüyorum bol bol suda içtikmi tamamdırzemuszemus

merhaba Selin,sanırım durumumuz aynı :KK15: benim de kalçamda kendimi sıktığımda ortaya çıkan,düz durduğum da fazla belli olmayan selülitler var.7 aydır düzenli hergün yürüyorum,2 aydır barbara bort kullanıyorum ama gram ilerleme yok.Sanırım sadece ilerlemeyi durdurdum.Sen fayda gördün mü acaba bu karışımdan,ne olur iyi birşeyler söyle :KK5: Sanırım selülitlerimiz heniz başlangıç evresinde,yok edelim şunları daha da büyümeden :KK34:

bu karışımı yakın zamanlarda deneyip faydasını gören oldu mu arkadaşlar bende denemeyi düşünüyorum birde bu yağlara ilaveten içine portakal yağı koymayı düşünüyorum

o da selülitlere iyi geliyormuş

bu karışımı yakın zamanlarda deneyip faydasını gören oldu mu arkadaşlar bende denemeyi düşünüyorum birde bu yağlara ilaveten içine portakal yağı koymayı düşünüyorum

o da selülitlere iyi geliyormuş

yağları da bi sure denedm fakat sporla bırlkte selülit sabununun dha faydasını gördüm.bı lıf yardımıyla dus alırken kızartıncaya kdr ovuyorum.dustan cıkarken soguk su tutuyorum kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. yuzde yuz geçirmese de azaltıyor bu süreçte yağlı yiyecceklerden uzak durur bol su içer ve aynı zamanda spor yaparsanız daha etkisini görürsünüz.

kızlar bugün 3. gün sanırım fark varrrrrrrrrr :) çok basit ve eridiğini hissediyorsun , inanılmaz terletiyor,on numara 15 günü tamamlayacammmmm

eskilerden bir başlığı ortaya çıkarayım bari :) ben de yürüyüş ve bu biberiye yağı formüllerinden kullanmayı düşünüyorum. birçok kişi faydasını görmüş ama çok etkili olmadığını söylemiş. marankinin formülünü veren bir arkadaşın başlığı da var ama marankiye pek güvenim yok, zaten olumlu sonuç alan da çok olmamış. sayfa 6 da bir arkadaş aspirinli bir formül vermiş. bunlardan biriyle ya da daha farklı bir formülle ciddi iyileşme gören var mı? takviye olarak aynı zamanda selülit için çay karışımlarının da yararlı olcağına inanıyorum, bu tarz karışımlardan fayda gören arkadaşlar yazarsa iyi olur. bir de bu masaj olayını merdaneyle yapanı duymuştum :) bildiğiniz kalın oklava yani :)

Kese ve soğuk su çözermi bu durumu acaba?

hayır selülit bence hareket eksikliğinden kaynaklanıyor soğuk su tutmanız kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. aynı zamanda cildiniz sıkılaşır. internetten araştırın evde yapabileceginiz bir takım spor hareketleri var.televizyon izlerken bile yapabilirsiniz. soğuk su ve keseyi mutlaka uygulayın. aynı zamanda yemenize ve içmenize de dikkat edin

bende bu karışımı denemeye karar verdim.. aklıma takılan bir şey var ama yapan arkaşlar verebilir mi..yaptığımız karışımlar günlük mü oluyor yoksa bi kaç gün kullanabiliyor muyuz?
ayrıca bu karışım bacağımda iken günlük egzersizlerimi yapsam çok fazla terler miyim ? karışımı yapıp daha sonra mı hareketlerimi yapmalıyım

Merhaba kızlar , kimse sonucu yazmamış ama badem yağından ben de şüphelendim. biberiyeyi çok sık duyuyorum yakın zaman da yapan arkadaşlar var mı? Günde 2 lt su içmeme rağmen selülitler çok fazla çıkmaya başladı bu yağları sürmeli miyim ?

Selülitlerin basen ve göbek bölgesinde yaşamaya başlaması için zayıf ya da kilolu olmanız fark etmez. ıstediğiniz gibi giyinmenizi engelleyen, belki de vücudunuza küsmenize neden olan selülitleri 15 günde yok edebilirsiniz.

15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Evde uygulayabileceğiniz selülit tedavi yöntemine geçmeden önce Selülite neden olan faktörlere yakından bakalım.

Uzun saatler ayakta kalmak ve oturmak

Doğum kontrol hapı kullanmak

Hatalı beslenme alışkanlıkları

Aşırı miktarda tuz ve şeker tüketimi

Hızlı kilo alıp vermek

Günde 2 litreden az su içmek

Yukarıda yer alan selülit oluşumunu tetikleyici davranışlarınız varsa kontrol edip, yerine yeni ve faydalı alışkanlıklar eklemelisiniz.

15 günde selüliti ortadan kaldıracak formülü her gün düzenli uygulamalısınız.
Gün içinde vakit bulamayacağınızı varsayarak gece uyumadan önce yapmak olası aksaklıkları ortadan kaldıracaktır.

Selülit Giderici Formül
Malzemeler,

5 yemek kaşığı biberiye yağı

5 yemek kaşığı susam yağı

5 yemek kaşığı tatlı badem yağı

Streç film

Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kâse ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

Alıntı..!!

kızlar buna dün başladım birer paket yağı bi krem kutusunda karıştırdım kolaylık olsun diye masaj yaparak yağlayın o bölgeyi sonra streçe sarın biraz spor yaparsanız daha da iyi olur 15 gün boyunca yapcağım ben sanki iyileşme var gibi insan böyle kendini sıkınca dahada çıkıyor ya o selülitler ona bakarak karar veriyorum iyi haberler vermek dileğiyle...

uzun vadede tüylenme yapıor bu yağlar

X