Sivilceli Ciltler %15 tca - kimyasal peeling ile akneye lekeye son

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Lavanta

benaşıkoldum sendeolsana
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
4.028
1
35
EVET ARKADAŞLAR DÜN EVDE RAHATLIKLA KULLANILABİLEN PEELİNG OLDUĞUNU ÖĞRENDİM BENİM İLGİMİ ÇEKTİ KULLANMADIM KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA BİLGİ VEREBİLİR Mİ?YADA KULLANMAYIP BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA BİZİ BİLGİLENDİREBİLİR Mİ?

İNTERNET BULDUĞUM BİLGİLER;

TCA KİMYASAL PEELİNG SETİ MEMNUNİYETİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR;

197esra size bir mesaj gönderdi:

Konu:

MERHABA,
BU ÜRÜN MÜKEMMEL. CİLDİM SOYULDU TAZELENDİ. CİLTTE HİÇ KIZARMA YOK.CİDDİ BAYILDIM ÜRÜNE.

10 GÜNDE Bİ YAPILIRMI ACABA?

TEŞEKKÜRLER

VE BİR BAŞKA DEĞERLİ MÜŞTERİMİN TEŞEKKÜR MAİLİ:

sibel_tas3 size bir mesaj gönderdi:
Ürünlerine git Profiline git
Konu: RE:RE:RE:RE:10184516: TCA - KÃf

merhabalar hatırlarsanız ilk senasta sivilcelerim çıkıyor diye üzülmüştüm hala ilk seanstayım ama cildim kendini iyice toparladı sivilcelerim geçti 2.seansla daha pürüzsüz olucağına inanıyorum ve bu ürün için size teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir ürün herkeze tavsiye ederim.

! ! ! UYARI ! ! !

FDA ( AMERİKAN SAĞLIK ÖRGÜTÜ ) ONAY BELGESİNİN FOTOKOPİSİNİ YOLLUYORUZ....

SÖZDE DEĞİL GERÇEK FDA ONAYLI

KİMYASAL PEELİNG
( TCA )

MODERN ÇAĞIN EN MÜKKEMMEL GÜZELLİK SIRRI

NEDİR KİMYASAL PEELİNG ( TCA ) ?

Deri üzerindeki hasarlı ve problemli dokuları en hızlı şekilde soyarak çok kısa sürede kusursuz bir cilde adım atmaktır.
Kimyasal peeling uygulamalarından sonra yeni, genç bir deri oluşuyor, kırışıklar ve lekeler azalıyor, hatta kayboluyor. Cild çocuk derisi gibi parlayıp güzelleşiyor.
TCA’nın kollajen ve elastik lif miktarını arttırıp cildi yenilediği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. TCA peeling, botoks ve lazer uygulamalarına göre çok daha ucuz ve risksizdir.

Evde tek başınıza kimyasal peeling yaparak salonlara paralar dökmeyeceksiniz....

Lütfen herhangi bir güzellik salonunu veya dermatolog muayehanesini arayarak fiyat alınız... Kimyasal peeling için size vereecekleri fiyatlar şöyle olacaktır;

Seans ücreti : 80 ytl - 120 ytl arası
Toplam seans : En az 6 seans ( ve devamlı aynı kusursuz cilt için ayda bir gelmeniz tavsiye edilecektir )
Yani en düşük fiyat verenden hesaplarsak 480 ytl ödemek zorunda kalacaksınız. Tabi buna kavuştuğunuz o mükemmel cildi kaybetmemeniz için gideceğiniz her aylık seanslar dahil değildir )

Şimdi buraya dikkat " Amerikan üreticisi perfect skins dünyada bir ilki gerçekleştiriyor ve evde rahatlıkla uygulanabilecek seti satışa sunuyor ve 1 set 40 - 45 uygulamalıktır. DİKKAT BİR SET 40 - 45 UYGULAMALIKTIR

SET İÇERİĞİ:

* 30 ML % 15 LİK KİMYASAL PEELİNG SOLÜSYONU ( 40 - 45 UYGULAMALIK )

* 2 KUTU UYGULAMA SONRASI YOĞUN BAKIM KREMİ....

1 KUTU KREM, 1/4 OZ. YANİ 7,5 ML DEĞİL, 1/2 OZ YANİ 15 ML DİR.

* UYUGLAMA ESANSINDA GEREKLİ OLAN TEK KULLANIMLIK HİJYEN AMAÇLI ALKOL PEDLERİ

* YOĞUNLAŞTIRILMIŞ PAMUK

* UYGULAMA ESNASINDA GİYİLECEK 1 ÇİFT CERRAH ELDİVENİ

YOĞUN BAKIM KREMİNİN İÇERİĞİ :

TCA UYGULAMA SÜRECİ BOYUNCA ÖZEL OLARAK İMAL EDİLMİŞ BU ÇOK ÖZEL FORMÜLASYONLU KREMİN KULLANIMI ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİDİR - ASLA İHMAL ETMEYİN

TCA ASİDİ UYGULAMADAN SONRA SUYLA İNAKTİF HALE GEÇMEZ VE BU KREM AYNI ZAMANDA TCA NIN İNAKTİF HALE GEÇMESİNİ SAĞLAR. ASLA SIRADAN BİR NEMLENDİRİCİ YADA BAKIM KREMİ DEĞİLDİR.

- YÜKSEK ORANDA SAF E VİTAMİNİ
- YÜKSEK ORANDA SAF K VİTAMİNİ
- YÜKSEK ORANDA SAF C VİTAMİNİ
- B5 VİTAMİNİ
- GEREKLİ TÜM MİNERALLER
- CİLT İÇİN GEREKLİ 5 ADET BİTKİ ÖZÜ
- KREM YAĞSIZ VE YOĞUN KIVAMLIDIR

KULLANMA KLAVUZU BU KONULARDA HİÇBİR BİLGİSİ OLMAYANLARIN DAHİ RAHATÇA ANLAYIP UYGULAYACAĞI ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR

HANGİ ŞİKAYETLERDE MÜKEMMEL SONUÇLAR VERİR ?

- AKNE VE SİVİLCE

( TIKALI GÖZENEKLER AKNE VE SİVİLCEYE NEDEN OLMAKTADIR VE İLK UYGULAMADA GÖZENEKLER TAMAMEN AÇILACAĞI İÇİN YENİ AKNE VE SİVİLCE ÇIKMAYACAKTIR )

- AZ - ORTA VE ŞİDDETLİ AKNE İZLERİ

( İLK UYGULAMADAN 4 GÜN SONRA ÖNEMLİ ÖLÇÜDE DERİ KENDİNİ DEĞİŞTİRECEĞİ İÇİN AZ VE ORTAYA YAKIN İZLER % 90 KAYBOLACAKTIR, ORTA VE ŞİDDETLİ İZLER 2. VE 3. UYGULAMADA BÜYÜK ÖLÇÜDE YOK OLACAK 5. UYGULAMADAN SONRA CİLT TAMAMEN PÜRÜZSÜZLEŞECEKTİR )

- MİMİK VE YAŞLILIK KIRIŞIKLIKLARI

- CİLDİN ELASTİKİYET KAYBETMESİ

( TCA CİLTTEKİ KOLOJEN VE ELASTİN ÜRETİMİNİ TETİKLER VE CİLDİN DOĞAL ELASTİN- KOLOJEN ÜRETİMİNİ 3 KAT HIZLANDIRIR )

- ÇİLLER

- GÜNEŞ LEKELERİ

- CİLDİNİZDEN ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİZ KALICI DÖVMELER

ÜRETİCİ KİMDİR ?

PERFECT SKİNS, ABD FİRMASIDIR VE TÜM ÜRÜNLERİ ABD DE ÜRETİLİR. PERFECT SKİNS, DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE ESTESİSYEN VE DERMATOLOGLARA TOPTAN ÜRÜNLER SUNAN FDA ONAYLI BİR ÜRETİCİDİR.

ÜRÜN HEM BAYANLAR HEMDE ERKELER İÇİNDİR

!! ! DİKKAT ! ! !

FDA ONAY BELGESİNİN FOTOKOPİSİ ÜRÜN İLE BİRLİKTE YOLLANACAKTIR

FDA ONAYI OLMAYAN TCA YI SATIN ALMAYIN

ÜRÜN SİPARİŞ VERİLDİKTEN SONRA KARGOLANIR ERTESİ GÜN ELİNİZDE OLUR

%30
İNDİRİMLİ GÖNDERİ

ÜRÜNÜ KULLANAN MÜŞTERİLERİN YORUMLARI

Alıcı halit_ince ( 99 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 02/04/2009
Yorumu başarılı ürün teşekkürler...
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 02/04/2009

Alıcı yarensevencan ( 1 ) %30 TCA KİMYASAL PEELİNG DÖVME ÇIKARMA DERİN İZ 05/03/2009
Yorumu estetisyenim...bana cilt bakımı için gelen müşterilerimin çoğunun sorunu oturmuş lekeler.sivilceler.ürününüz süperrrrrr:))
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 05/03/2009

Alıcı abd-abercrombie ( 239 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 18/01/2009
Yorumu ETKİSİNİ İLK KULLANIMDA VERMIS MÜKEMMEL BİR ÜRÜN
_international_ cevabı : Tesekkürler :) - 18/01/2009

Alıcı gulberhan ( 4 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 05/01/2009
Yorumu çok hızlı bir şekilde ürün elime ulaştı şu anda henüz ürünü kulanalı 3 gün olmasına ragmen güzel bir ilerleme var tşk ederim
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 05/01/2009

Alıcı semakabiloglu ( 19 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 25/09/2008
Yorumu test edildi onaylandı:)) işe yarıyo gerçekten çok teşekkürler tekrar görüşmek üzere
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 25/09/2008

Alıcı banuselvi ( 87 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 24/09/2008
Yorumu İlgili satıcı,hızlı kargo,etkili ürün
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 24/09/2008

Alıcı arzum81 ( 33 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 14/07/2008
Yorumu evet 2gün sonra 3.kez uygulamış olacağım.Gerçekten etkili ve güvenli.Cildinizde belirgin sıkılaşma ve düzelme oluyor. Tavsiye ed

Alıcı sibel_tas3 ( 2 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 19/06/2008
Yorumu öncelikle güzel ilginize teşekkür ederim ilk seansta etkisini gördüm ve çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim

Alıcı selimozcukurlu ( 1 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 22/05/2008
Yorumu Klinikte yapılan peelingten 4-5 kat daha etkili. Dikkatli kullanılırsa çok faydalı bi ürün. Tşk ederim yardımların için :KK66:

Alıcı nurnus ( 1 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 01/06/2008
Yorumu şuan ilk kullanışımın üzerinden 4 gün geçti ve soyuluyor yüzüm...bakalım nolcak 2. de :) ama güzel bi ürün..

Alıcı senerserkan ( 5 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 13/05/2008
Yorumu Ürün aynen açıklandığı gibi,etkisini deneyip görücez.Dürüst ve hızlı bir satıcı,İyi işler bol kazançlar...

Alıcı yengusey ( 14 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 24/03/2008
Yorumu Ürün çok başarılı.Daha önceleri kliniklerde kimyasal peeling defalarca yaptırmıştım. Bu ürünü HERKESE TAVSİYE EDİYORUM...
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 24/03/2008

Alıcı h_kilicli ( 1 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 26/03/2008
Yorumu ÜRÜN KESİNLİKLE İŞE YARIYOR.ÇOK MEMNUNUM.İLK UYGULAMADAN SONRA CİLT SOYULDU VE KENDİNİ MÜKEMMEL YENİLEDİ. TAVSİYE EDERİM HERKESE
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 26/03/2008

Alıcı ezgi_deniz ( 1 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 01/04/2008
Yorumu AKNE LEKELERİYLE BAŞIM DERTTEYDİ... BİRDE SİYAH NOKTALARLA. ÜRÜN MÜKEMMEL... ÇOK MEMNUN KALDIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.BAŞARILAR
_international_ cevabı : Teşekkürler :) - 02/04/2008

Alıcı filizakar ( 7 ) %15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON 07/04/2008
Yorumu URUN BI URUN KULLANDIM MEMNUN KALDIM ARKADASLARIM FARKINA VARDILAR BURUN KENARLARINDAKI GOZENEKLERI SIKILASTIRDI CILDIM PARLADI

ARKADAŞLAR TAMAMEN NE YAZIYORSA KOPYALADIM GÜZEL BİR ÜRÜNE BENZİYOR KULLANMAK İSTERİM FAKAT TEK BAŞIMA DAHA DA KÖTÜ YAPARIM DİYE KORKUYORUM..KULLANAN VE BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM

benim de ilgimi çekti.
cilt hekimi sitesinde çok tartışılıyor ve memnun olduklarını okuyorum

benim de ilgimi çekti.
cilt hekimi sitesinde çok tartışılıyor ve memnun olduklarını okuyorum

bende almak istedim önce snr vazgeçtim önce tretin kullanıcam snr geçmesse eğer (inş.geçer)dr.konturolinde kimyasal peeling yaptırıcam artık temiz bir yüz istiyorumm

kendi başımıza yapmak .hem de evde..bilemiyorum. cesaret ister.sonuçta cilt bu.yanlış bişey nelere mal olur...

TCA'yı bende aldım 2 ay oldu hemen hemen.. ilk yaptığımda yüzümde çok bekletmedim korktum ve 1 dk soora yıkadım bu kez soyulma olmadı yüzüm çok gerildi kırışık gibi oldu.. 5 gün böyle durdum ve sinirlenip bi daha sürdüm ve 3-4 dk beklettim yüzüm kahverengi oldu ve deri öyle bi soyuldu ki altından pasparlak tertemiz bi cilt çıktı...

aslında ilk yaptığımda 1 dk yerine 2-3 dk beklemiş olsaydım soyulma daha çabuk ve iyi olacaktı..

beyaz komedonlar sivilce ve izleri hepsi gitti 2 aydır sürekli kullanıyorum. 4-5 kez uyguladım 2 ayda ama sonuç mükemmel!!! başka hiçbirşeye ihtiyaç kalmadı!!

TCA'yı bende aldım 2 ay oldu hemen hemen.. ilk yaptığımda yüzümde çok bekletmedim korktum ve 1 dk soora yıkadım bu kez soyulma olmadı yüzüm çok gerildi kırışık gibi oldu.. 5 gün böyle durdum ve sinirlenip bi daha sürdüm ve 3-4 dk beklettim yüzüm kahverengi oldu ve deri öyle bi soyuldu ki altından pasparlak tertemiz bi cilt çıktı...

aslında ilk yaptığımda 1 dk yerine 2-3 dk beklemiş olsaydım soyulma daha çabuk ve iyi olacaktı..

beyaz komedonlar sivilce ve izleri hepsi gitti 2 aydır sürekli kullanıyorum. 4-5 kez uyguladım 2 ayda ama sonuç mükemmel!!! başka hiçbirşeye ihtiyaç kalmadı!!

memnun kaldığına sevindim.sormak istediğim. vildinin yapısı nasıl senin ?yağlı veya kuru mu?

senin adına sevindim canım peki bu soyulma işlemi sırasında dışarıya çıkabildin mi?tretin kullanıyorum 4 gündür soyulmalar oldu benimde ve belli oluyor işe gelip giderken yerden kaldıramıyorum başımı çok büyük büyük soyulmalar değil küçük küçük hani silgi ile defterdeki karamaları silersiniz ya onun gibisenağlamasenağlama

XXXXXXXXXXXXXXXX 1 haftada amerikadan geldi.ben %20 lik versiyonunu kullanıyorum.genelde okudum çok az kullanıyorsunuz herlade arkadaşlar.benim 8.seansım izlerimin %75 inden fazlasından kurtuldum sivlcelerimle çok oynadıgım için hep iz kaldı.ilaçalr ve merhemler maskeler ve pahalı ürünlerin hiç bir etkilemedi.dermatlıoga gittim 2 çözüm var dedi.kısa sürede etki gösteren.lazer ve kimyasal peeling dedi.ilk kimyasal peeling seasını %30 luk tca ile dermatologa yaptırdım.baya güzel soyulma oldu.ama %15-20 lik versiyonlar ev kullanımına uygun.%30 ve yukaruı kesinlikle doktor kontrolünde yapılmalı.ben bu konuda deneyimliyim.Cilthekimi - Soru Sor - Dr.Habibullah Aktaş kısmındada bu konu çok konuşuluyor.ben dün yaptım yine %20 lik versiyonla yer yer derim renk degiştirdi hafif morarma ve kahverengi olan yerler var bunlar normal.çünkü derinin hasarlı kısmı kendini atmadan önce deriyi hazırlıyor renk degiştirerek.yanında gelen krem çok ahım şahım bişey degil.doktorum ben peeling işlemimi bepanthen kremle sonlandırmıştı.banada tavisye etti.herşeye kullanabilirsin diye.günde 2 kez sabah akşam bepanthen merhem yada krem kullanıyorum 2 sinide aldım.sizin soyulmaları görememenizin nedeni korktugunuz için çok az sürmüş olmanız.valla 1 tca şişesi bana taş çatlasa 6 seasn yetiyor.ama tretin acnelyse gibi kremler kullanıyorsun tca yapmadan önce bu kremler en az 3-4 gün kullanmayın cilt hassalaşıyor.roaccutane tedavsinden sonra en az 6 ay süreylede kimyasal peeling sakıncalı kesinlikle yapılmamalı.ben izinli oldugum 3-4 gün evden çıkmıcam.soyulmasını beklicem.ben bu konuda deneyimliyim yardımcı olabilirim sizlere arkadaşlar.çokta memnunum.ilaçlar kremler uzun vadede biraz etkiliyor tamamen çözüm kozmetik ürünlerler filan olmuyor emin olun.sivlce çıkmasını engelliyor en güzel yanı.ben tüm yüzüme uyguluyorum.çogunuz sadece izli bölgelere galiba.tüm yüze uygularsan renk farklılıları oluşmasını engellersenizizli yerlere yaptıgındızda renk farklılıları olabilir.peeling yaptıktan sonra dışarı çıkacaksınız güneşte olsa gölgede spf 30 faktörlü güneş kreminden aşagısını kullanmayın.mayıs ayına girdikten bu aydan sonra ortalma eylül ayına kadar peeling yapılması doktorlar tarafından da önerilmez.
umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim doktorum tca etkisini çabuk göstersin isitiyorsan yıkamyacaksın yüzü yaptıktan sonra dedi yogun şekilde kremledi hatta sprey kremle.bu krem ne dedim.bepanthen dedi.bende ondan ögrendigim için evde yaparkende bapantheenle sonlandırıyoprum gerçektn daha etkili.ve tca vakit isteyen bişey.yüzde renk degişmler oluyor çünkü dışarı çıkmak kolay olmluyor benim için öyle açıkçası.2 gün yüzünüze su degdirmeseniz iyi olur arkadaşlar.ben sadece gözlerimi yıkıyorum.bunlar hep tc nın etkinligini artıran şeyler.nasıl yapıldugu konusundada konuşayım biraz.sıra sıra yapıyorum.ilk önce alnımı yapıp yanmaya başlayıp beyazlaşma oluncaya kadar yani tıp dilinde "frozen" denen olay.bekleyip kremle işlemi bitiriyorum.aynısı sonra çeneme yapıp bitiriyorum sonra yanaklarımda uyuluyorum.ayrıca ameliyat eldiveni ile yapın yanında gelne eldivenle ben rahat edemiyorum.:)tüm işlem bititkten sonra yüzümü biraz daha kreleyip bir kaç dk ateşi iniceye kadar bekliyorum.sonra yüzümdeki fazla kremi yavaş hareketlerle bir mendille alıyorum.ama ben gerçekten bol kullanıyorum.ilk 2-3 senasta az az damlatıp yapmıştım baktım olmuyor el korkalıgı.(size analttıgım yöntem dermatolgumun bana uygulayış şekli.kendisi komşum olurda):)pamuga ortalam 12-14 damla damlatıyorum ben.yoksa zaten pamuk emiyor yüze sürecek bişey kalmıyor.

soyulama görememenizin nedeni çok az kullanmanız arkadaşlar.benim 8 sean bitti galiba.bana tca şişeleri dayanmıyor valla.:) ebay.com da yine sipariş vericem.sizede tavsiyem ingilizceniz varsa biraz amerikadan getirtin.gittigidiyorum yarı fiyatından bile az tca 19 dolar %20 lik 1 haftada elime geçti.yanındaki kremin olup olması önemli degil bepanthen de onun yerini saglıyor.ama sebamedin a ve e vitamini çeren kremlerinide kullanabiliriniz tca dan sonra.ama bi tavsiye minumum 2 hafta geçmeden yapmayın arkadaşlar.

kesinlikle yüzümde degişmedi olmadı deyip ir daha sürmeyin 2-3 gün içinde izler bırakabilirisiniz yüzünüüzde.vücuda yapılır mı diye sormuş bi arkadaş vücut için çok tavsiye edilmiyor arkadaşlar.sürekli sürtünmeye maruz kaldıgı için vücut kıyafetlerle.ama vücut için en iyi peeling düzenli kese ben kendim için söylim arkadaşalar.hafta 1 günüm kese günüm.ve bu son 2 yıldır böyle.siteyi uzun süredir takip eidiyordum ama yazmıyordum.şimdi okuyup okuyup bende yorum yapıyorum ksura bakmayın arkadaşlar.ne alaksız şeyler yazmış demeyin diye eski konuları okuyup bildigim ölçde cvp lıyorum.

ayrıca ceviz kadar pamuga damaltıp minumum 10 damla.pamugun ıslandıgını hissedin arkadaşlar.çok az sürerseniz soyulma yada degişme görmeye bilirsiniz.ben dün yaptım yine yüzüm gergin ve renk degişmleri oldu.muhtemlen çarşamba günü soyulamalr olacak bekliyorum
%15 lik peeling çukurları olmayan ve izler 1 yıldan eski olamaynkişler için gayet iyi.ama çukurluklar varsa yüksek oranda peeling yapılması gerekir buda doktor kontrolü gerektiriri.lazerin yanında daha ucuz bi yöntem ama yine ortalama seasnı eskişehirde minumum 60 ytl.ve doktorlar ortalama 6-8 senas arası öneriyor güzel bir başarı için.cildinizde başta denemeye korkuyorsanız eger alnınızın çok küçük bir bölümnde deyin 1-2 dk bekleyip herhangi bi reaksiyon yoksa tüm cilde uygulayabilirsiniz.
tetradox ve zoretanin ilaçalrından minumum 3 ay sonra roaccutane kullanıındda ortalam 6 ay sonra peeling yapılmalı kesinlikle ciltte kalıcı hasarlara yol açarsınız arkadaşlar.doktorla %15-20 lik kullanmıyor bu formlar ev kullanımına uygun veriyonlar.çogu dermatolog 6-8 seans arası peeling işlemiini bitirdikten sonra ev kulanımına uygun formları müşterileribne satarlar.ama şu var maddi durumu olanlar dermatolog da yaptırırlarsa daha çabuk sonuç alırlar çünkü dermatologlar minumum %30 luk versiyondan başlıyor arkadaşım yaptırdı %25 lik ile %30 luk aarsında inanılmaz fark var gerçekten nerde %30 luk 2-3 senas %15 lik 6-7 senasa eşit ve daha çabuk sonuç alınıyor.
valla 20-30 kere kullanmak o tca şişesini bence mümkün degil.kullanan varsa çokda etkisi göremez 4-5 damla gerçekten bi işe yaramaz arkadaşalr.kremi güzel illa o kremden sitiyrom diyorsanız aldıgınız satıcıdan sadece kremi satması için teklif sunarsanız satıyr.ama emin olun bepanthen krem,merhem ve plus çok daha etkili.zaten bepanthem sadece cilt için üretilmiş bi krem.

bazı ciltler dayanıklı oldugu için yanma filan hissetmiyorlar bu az srğdğgğnz içinde oalbilir.acı hisseden hemne yıksaın ama bir kaç kere yapıp deneyimli olanlar yanma başlayıp acıya dönüşünceye kadar tutabilir ben hem bol kullanıyorum hem 4-5 dk bekletiyorum yüzümde.alnım hiç yanmıyor çenem az yanıyor ama yanaklarım hemne yanıyor.
minik deliklere ççare ama geniş çukurlar için etkil degil.ayrıca kırışıklar için de çokda olmasada az etkili kaz ayagı bölgesine özellikle.
çok ilginçtir doktorların çogu tca kullanmıyor ben dermatologlardan tca kullananı eskişehirde çok aradım zar zor 1 tane denk geldi.çogu para kaznamak için neostratanın ürünlerini kullanıyorlar yada glikolik asit peeling yada meyve asştlerşnden yapıla ürünleri yada afa ve aha diye geçen %70 lik bile olsa çok am çok az soyan ürünler kullanıyor uzun seanslar veriyorlar.türkiyede olamamsının nedeni saglıksal açıdan zararlı oldugundan degil tamamen maddiyata dayandıgı için.istanbulda bir çok eczaneye sormuştum kimyasal peelingi ürünü çogu satmıyor.özellikle tca 1 eczane satıyordu 2 ay önce denk geldi sordum fiyatına 300 ytl dedi.çok komiksiniz ddedim ben ebay den amerikadan 19 dolara getireyim size siz bana 300 ytl verin dedim :) hatta herşey ticaret.glikolik asit üünleride neostratada var buda soyuyor ama çk uzun sürede çok kontrollü bu alanda TCA %15-20-30 UN üzerine kesinlkle ürün yok.
ayrıca arkadaşlar şişeyi açtıgınızda maksımumu 6 ayda bitirmek zorundasın.açmadan 1 yıl ürün kendini koruyor.ama açılınca en gç 6ayda bitmesi gerekiyormuş.satıcı bana öyle demişti.asit de çünkü gücünü yitiriyor dedi.

Verdiğin bilgiler gerçekten güzel peki bu peelingi yaz aylarında yapmak sakıncalımıdır?? Doktorlar mayıs ortasndan sonra yapmıolar bıldıgım kadaryla ama onların kullandıgı daa kuvvetli bi asit diorsun heralde o yüzden..Ev için kullanılanı yazında yapmak mümkünmü?

bilgengin çok teşekkürler deneyimlerini bizimle paylaşıp bizi bilgilendirdiğin için a.s.

kızlar benim aklıma yattı deniycem ama ekimden sonraya inş. benimde sivilceler bitti sayılır izler gitsin istiyorum artık porselen bi suratım olsun başka bişey istemem hihoyyyt

valla şişem bitti tekrar sipariş vercem ortalam 8 seans da tüm izlerimden kurtuldum sayılır.harika bişey.keseymiş dogal yöntemlermiş ilaç mış kremmiş inanın boş...ne varsa peeling de var :)

yazın yapmak mümükün ama yazın yapacaksan 2-3 ün hiç evden çıkamyın çıkınca spf 50 faktörden aşaı krem kullanmayın derim.doktorlar mayıstan itibaren yapamz peeling.

valla şişem bitti tekrar sipariş vercem ortalam 8 seans da tüm izlerimden kurtuldum sayılır.harika bişey.keseymiş dogal yöntemlermiş ilaç mış kremmiş inanın boş...ne varsa peeling de var :)

canım mayıstan sonra yapabilir miyiz acaba lekelenme falan olmaısn

X