15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

40 bin vermek yerine terzi makasıyla kestirip overlok çektirir. 🤣🤣🤣
Kahve cimrilği vs de haklısınız da sağlık sorunuyla dalga geçme hakkınız yok. Terzi makasıyla kestirir overlok yaptırır ne demek ya? Siz de ameliyatlık bir hastalığa yakalanınca aynını deriz artık tövbe tövbe. Adamla ilişki olmaz de geç. Ne hakkın var aşağılamaya? O ameliyat çok zordur ameliyat sonrası beslenme vs özeldir. Bir de gülerek yazmışsınız pess ki pesss.

Adam cimri ama konu sahibi sizin de sağlıklı bir iletisim tutumunuz yok. Ben mesela ne sevgili olurdum sizinle ne de arkadaş.
Su cumlelerin çirkinliğine bak
IMG_20221203_104450.jpg
IMG_20221203_104523.jpg

"Tabii ki ödeyeceksin, elli lira da olsa ödeyeceksin!!!!11!!"
Adam hem ayı hem cimri - tamamen bundan bağımsız konuşuyorum. Ama bu şekilde düşünen kadinlar yüzünden restoranlar insanlara geciriyor. En basiti salata veriyorlar, 'ikram mi?' diye soramayan adama (sorsa cimri diye yaftalanacak) bir ana yemek parası da oradan geçiriyorlar..ya da kuver diye kişi başı bir bira parası aliyorlar. Nasilsa hesap fişi geldiğinde incelemek , ya da direkt fiyat söylenince kasada 'ne aldık ki?' diye ürün - fiyat görmek istemek kabalık-cimrilik sayılıyor.
Sizin de dediğiniz gibi "elli lira da olsa öde yanında ben varkeeeeeen"
KK'da bu tabir sevilmiyor, insanları bu şekilde yaftalamayi da sevmiyorum ama Tam bir kezban cümlesi.
Adam sevgiliniz bile degil, geçen yemeğe çıkarttığında da o ödemiş (hadi ilk bulusma neyse, ödesin) , şimdi de o ödemiş (hadi çay alt tarafi, ödesin)
Ama siz tam da bir ömür hesap ödemeyecek bir insaniniz. Eski nisanliniz asgari ücret alıp size bir hesap bile odetmedi diye adamı övmüşsünüz 🙈 oysa bana göre bu bir çeşit kendini üstün görmedir,kibirdir yani. Fakir doyurur gibi adam size yemek alıp durmuş. Zaten kadına asssllaaaa hesap odetmeyen,bu konuyu memleket meselesi yapan adam benim nazarımda toplumsal cinsiyet normlarına takılı kalmış, errkek olduğu için kendisini daha üstün gören bir organizmadir.
Bir de 'para benim için aldığım nefes kadar degerli' demisiniz.
E peki kendi paranız nerede? Siz çalışmıyorsunuz ki. 'baskalarinin parası benim için onemli' mi diyorsunuz? 🙈 Elalemin parasını harcamak ne kadar kolay, 'ne var,ben 32 lira verdim çaya / ben de haftaya estetik olacagim' ... Ortada saçtığıniz bir para var ama emekle kazanılmış bir para değil. Baba cebinden alınmış bir para. Bir konuda da babam cimri demiştiniz.
Madem para sizin için nefes kadar önemli iyi kötü demeyin,bir işe girin. Kendi paranızı kendiniz yiyin. Biraz da siz ailenize,arkadaşınıza, sevgilinize kendi kazandığıniz paradan yemek ismarlayin,bu hazzı(!) Siz de yaşayin.

Kahve cimrilği vs de haklısınız da sağlık sorunuyla dalga geçme hakkınız yok. Terzi makasıyla kestirir overlok yaptırır ne demek ya? Siz de ameliyatlık bir hastalığa yakalanınca aynını deriz artık tövbe tövbe. Adamla ilişki olmaz de geç. Ne hakkın var aşağılamaya? O ameliyat çok zordur ameliyat sonrası beslenme vs özeldir. Bir de gülerek yazmışsınız pess ki pesss.
Adamın bedavacılığını konuşurken birilerini kırabilecegim o an aklıma gelmedi. Sonraki sayfalarda, kimse direkt bana bir şey demediği halde yaptığımın yanlış oldugunu görüp özrümü diledim. Özür dileme erdemini gösterdim diye zayıf sanılıp üstüme gelinmemesini rica ediyorum.
Bir ben değilim bununla ilgili konuşan. Midesini kasap mı küçülttü dendi, bu kilo bu boyla yakında ölür dendi. Onlara hiç ağzınızı açmayın sakın.

Adamın bedavacılığını konuşurken birilerini kırabilecegim o an aklıma gelmedi. Sonraki sayfalarda, kimse direkt bana bir şey demediği halde yaptığımın yanlış oldugunu görüp özrümü diledim. Özür dileme erdemini gösterdim diye zayıf sanılıp üstüme gelinmemesini rica ediyorum.
Bir ben değilim bununla ilgili konuşan. Midesini kasap mı küçülttü dendi, bu kilo bu boyla yakında ölür dendi. Onlara hiç ağzınızı açmayın sakın.
Onlar yazdıysa onlar da hatalı. Aynı cevabım onlara da. Aramızda tüp mide ameliyatı olan üyeler de var. En başta onlara saygısızlık bu.bu konuda en hatalı da konu sahibi. Cimriliğiyle sağlık durumunun ne alakası var?

Hakliyi haksızi bilmem,kimsenin başına gelmesini de.istemem ancak ; okurken çok guldum ben 🤣
Neden bilmiyorum ama güldüm yani..

Onlar yazdıysa onlar da hatalı. Aynı cevabım onlara da. Aramızda tüp mide ameliyatı olan üyeler de var. En başta onlara saygısızlık bu.bu konuda en hatalı da konu sahibi. Cimriliğiyle sağlık durumunun ne alakası var?
Benden önce yazdılar. Ama benim yorumum görülmüş yalnızca.

Bana ahlak dersi vermenize gerek yok. Kilo verdikçe sarkacak 2 bölgem var. Ameliyat gerekecek durumda oldugumu biliyorum.

Ben o yorumda dalga geçer ifadeyi vücudunu kastederek kullanmadım. Bedavacılığını kastettim. Alintiladigim yorum zaten belli, 40.000 tl ameliyat ücreti olan yorum.

O anda başka bir pencereden birilerini kırmış olabileceğim aklima gelmedi. Sonra da özrümü diledim.

Rica ederim bana bir daha pess ki pess tarzlı itici yorumlarda bulunmayın. Ben sizin cadı kazanına atarak tatmin olacağınız bir üye değilim. Sitenin büyük kısmı tarafından da sevilirim. Kimseyle büyük problemim yoktur. İnsanlar bana güvenir. 😊

Arkadaşınız ayıp etmiş,bir bayanın yanında bu kadar para hesabı yapilmaz ama ben kendisine de hak verdim.gercekten herşey pahalı.Kahve dediginiz nescafe sanırım,1 orta boy bardak için 15 tl bence de cok.ben olsam ,bende o parayı vermek istemem .sadece üslubu yanlış geldi

Benden önce yazdılar. Ama benim yorumum görülmüş yalnızca.

Bana ahlak dersi vermenize gerek yok. Kilo verdikçe sarkacak 2 bölgem var. Ameliyat gerekecek durumda oldugumu biliyorum.

Ben o yorumda dalga geçer ifadeyi vücudunu kastederek kullanmadım. Bedavacılığını kastettim. Alintiladigim yorum zaten belli, 40.000 tl ameliyat ücreti olan yorum.

O anda başka bir pencereden birilerini kırmış olabileceğim aklima gelmedi. Sonra da özrümü diledim.

Rica ederim bana bir daha pess ki pess tarzlı itici yorumlarda bulunmayın. Ben sizin cadı kazanına atarak tatmin olacağınız bir üye değilim. Sitenin büyük kısmı tarafından da sevilirim. Kimseyle büyük problemim yoktur. İnsanlar bana güvenir. 😊
Herkes gibi siz de eleştirilebilirsiniz beni de eleştiriyorlar. Bunu istemiyorsanız site de olmayın o zaman. Yönetime hesap veririm yazdıklarımla size değil. İyi forumlar.

Hastalıkla ya da o tür hastalarla dalga geçmemiş ki ya, adam o kadar cimri ki o anca öyle yapar diyor, burada adamla dalga geçiyor. Gereksiz yüklenmişsin sanki. 🤔

Hastalıkla ya da o tür hastalarla dalga geçmemiş ki ya, adam o kadar cimri ki o anca öyle yapar diyor, burada adamla dalga geçiyor. Gereksiz yüklenmişsin sanki. 🤔
Tam gereksiz değil. Adam cimri tmm. Bir kere buluşulmuş olay bitmiş. Kaç kişiyle bir kere buluştuk kafalar uyuşmadı bekarken. Ama adamları da 40 yıllık sevgili gibi nişanlı gibi eş gibi yerden yere vurmadık. Adamın üstünde yok ki bir hakkı.kendisi de para benim için herşey gibi bir şey yazmış adama. Buna ne gerek var?

Tam gereksiz değil. Adam cimri tmm. Bir kere buluşulmuş olay bitmiş. Kaç kişiyle bir kere buluştuk kafalar uyuşmadı bekarken. Ama adamları da 40 yıllık sevgili gibi nişanlı gibi eş gibi yerden yere vurmadık. Adamın üstünde yok ki bir hakkı.kendisi de para benim için herşey gibi bir şey yazmış adama. Buna ne gerek var?
Kız onu demiyorum ben. :KK53:

Arkadaşlar ben 6 ay önce nişan attım. Yeni toparlandım her neyse arkadaş ortamında tanıştığım katip bir çocuk vardı. Bu bayadır yazıp ediyordu ama kanım kaynamadı. Adliyede bir işim oldu ve bana yardım etti. Biz samimi olduk çok kibardı beğendim bir kaç kere kahve datesine çıktık. Bu tüp mide ameliyatı olmuş benim 15 kilo falan fazlam var her neyse bana bir kere kahve içerken sen de ameliyat olsana dedi durduk yere. Çok sinirlendim konuşmayı kestim ona da söyledim bunu. Ayrıca biz kahve içerken ikide bir bana işte bizim öğle yemeğimiz yok bugün 200 tl harcadım of falan diyordu ama takmıyordum bu tip mide olayına çok üzüldü ağzımdan kaçırdım dedi lütfen bir şeyler içelim affettireyim dedi ben de ona bugün adliyede işimin olduğunu öğle molasında içecebileceğimizi söyledim. Odasına gittim. Odanda içelim dedim hayır orada üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum diyip beni adliyenin kantinine götürdü içeri adım atar atmaz kahvenin ücretini sordu oradaki abla 15 TL dedi bu oha ya önceki hafta üç TLeydi 15 TL olur mu diye kadını çıkıştı. O da bunun imkansız olduğunu söyledi personele ne kadar dedi 10 tl dedi kadın her neyse oturduk bir şey içer misin dedi ben hayır istemiyorum dedim şok oldum çünkü çay iç bari dedi ve garsonu çağırdı çayın ücretini sordu adam 8 tl deyince bu yine burası kız kulesi mi bize personel 2 çay ver dedi. İçemedim bile. Eve gelince ona bir daha bana yazmamasını söyledim. O da bana ben hakkımı aradım orası cafe mi kusura bakma ama hayat kurmaya kalksak sen çok anlayışsız olacaksın demek ki diye çıkıştı ama engelledim sizce ben mi haksızım
Evlerden ırak cimri erkek🥴

X