15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

Ölücü kız bu, bu kasa bulunduğu mekanda küp şeker, toz şeker, küçük paketlerde ketçap mayonez ne bulursa cebe atar. Fiyatlardan hep şikayet eder. Seni bir yere götürse zaten içeceğin şey maximum çaydır. Onu da ucuz diye cami kahvesinde belturda falan içirir.

Ölücü kız bu, bu kasa bulunduğu mekanda küp şeker, toz şeker, küçük paketlerde ketçap mayonez ne bulursa cebe atar. Fiyatlardan hep şikayet eder. Seni bir yere götürse zaten içeceğin şey maximum çaydır. Onu da ucuz diye cami kahvesinde belturda falan içirir.
İlk buluşmada nargile ve çay içti, ben de 3-4 çeşit içecek içtim. 150 tl hesap geldi ( bence hiç bir şey) bu kasaya gitti direkt, ödedi. Öderken çocuğa bu hesap ne lan demişti . Arkadaşı diye şaka sanmıştım. Gülmüştüm meğer ciddiymiş

Böyle üçü beşi hesaplayıp duran inanlarla hic olmaz. Sakin yapma kizim.

Böyle bir tanidigim var oglunun basinin etini yedi cocuk unv sinavinda iyi bir derece yapamadi. Dilinin ucuyla ozel unv yollayayim dedi. Cocuk, " ölünceye kadar basima kakar " diye kabul etmedi. Sonra bu adam arabasini kullanirken, cep telefonunu kurcalarken arabayı takla attırdı ve dunya kadar masrafa girdi. " oglandan kiskandiğim parayi tamirciler yedi " diyor. Ama bugün olsa bugün yine yollamaz. Insandan bol bir sey yok. Bu cocuga hemen yol ver.

Herkes cimrilik olayına takılmış. Aslında takılmamak da mümkün değil. Ama konu sahibinin ilk mesajında ben "Odanda içelim dedim hayır orada üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum" kısmına daha çok takıldım mesela. Yani orada "cafe'ye inelim. daha rahat konuşuruz" dese ammenna da, "üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum" demek nedir ya. Sanki o adamlar kızı yiyecek. Bildiğin kıskançlık yapıp erkelik taslaması bence ürün fiyatı sormasından daha büyük bir falso.

Gerçi konu sahibinin sonraki mesajlarda gördüğüm ifadelerinden sonra beyefendi keşke cimri biri olarak kendini ele vermeseydi de bu ilişki yürüyüp gitseydi diyorum bir yerde. Çünkü "ben senin yanındaysam gerekirse 50 lira olsun ödemekten başka şansın yok", "para benim için aldığım nefes kadar değerli" ifadelerini kullanmakla beyefendinin yaptığı arasında çok da büyük bir fark yok bana kalırsa. Tam da tencere kapak olacakmış ama olamamış işte.

İlk buluşmada nargile ve çay içti, ben de 3-4 çeşit içecek içtim. 150 tl hesap geldi ( bence hiç bir şey) bu kasaya gitti direkt, ödedi. Öderken çocuğa bu hesap ne lan demişti . Arkadaşı diye şaka sanmıştım. Gülmüştüm meğer ciddiymiş
Maşallah bacım Sende ilk buluşmada üç dört çeşit içecek içmişsin adamda bu seferde altı yedi çeşide çıkaracak diye korkmuş olabilir başından böyle bir hareket yapayımda içemesin diye düşünmüştür belki hani kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali 🤣

Arkadaşlar ben 6 ay önce nişan attım. Yeni toparlandım her neyse arkadaş ortamında tanıştığım katip bir çocuk vardı. Bu bayadır yazıp ediyordu ama kanım kaynamadı. Adliyede bir işim oldu ve bana yardım etti. Biz samimi olduk çok kibardı beğendim bir kaç kere kahve datesine çıktık. Bu tüp mide ameliyatı olmuş benim 15 kilo falan fazlam var her neyse bana bir kere kahve içerken sen de ameliyat olsana dedi durduk yere. Çok sinirlendim konuşmayı kestim ona da söyledim bunu. Ayrıca biz kahve içerken ikide bir bana işte bizim öğle yemeğimiz yok bugün 200 tl harcadım of falan diyordu ama takmıyordum bu tip mide olayına çok üzüldü ağzımdan kaçırdım dedi lütfen bir şeyler içelim affettireyim dedi ben de ona bugün adliyede işimin olduğunu öğle molasında içecebileceğimizi söyledim. Odasına gittim. Odanda içelim dedim hayır orada üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum diyip beni adliyenin kantinine götürdü içeri adım atar atmaz kahvenin ücretini sordu oradaki abla 15 TL dedi bu oha ya önceki hafta üç TLeydi 15 TL olur mu diye kadını çıkıştı. O da bunun imkansız olduğunu söyledi personele ne kadar dedi 10 tl dedi kadın her neyse oturduk bir şey içer misin dedi ben hayır istemiyorum dedim şok oldum çünkü çay iç bari dedi ve garsonu çağırdı çayın ücretini sordu adam 8 tl deyince bu yine burası kız kulesi mi bize personel 2 çay ver dedi. İçemedim bile. Eve gelince ona bir daha bana yazmamasını söyledim. O da bana ben hakkımı aradım orası cafe mi kusura bakma ama hayat kurmaya kalksak sen çok anlayışsız olacaksın demek ki diye çıkıştı ama engelledim sizce ben mi haksızım
Babamın bir lafı geldi aklıma Ele aramayla bize arabayla 🤣🤣
Aman boşver cimri değil bu bambaşka bir şey... Neyse ne olduğunu saklamamis bari burdan yirtmissin

Maşallah bacım Sende ilk buluşmada üç dört çeşit içecek içmişsin adamda bu seferde altı yedi çeşide çıkaracak diye korkmuş olabilir başından böyle bir hareket yapayımda içemesin diye düşünmüştür belki hani kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali 🤣
Ahahahaha su, maden suyu, kahve ve frozen 😃 ağzım kurudu napayım

Arkadaşlar ben 6 ay önce nişan attım. Yeni toparlandım her neyse arkadaş ortamında tanıştığım katip bir çocuk vardı. Bu bayadır yazıp ediyordu ama kanım kaynamadı. Adliyede bir işim oldu ve bana yardım etti. Biz samimi olduk çok kibardı beğendim bir kaç kere kahve datesine çıktık. Bu tüp mide ameliyatı olmuş benim 15 kilo falan fazlam var her neyse bana bir kere kahve içerken sen de ameliyat olsana dedi durduk yere. Çok sinirlendim konuşmayı kestim ona da söyledim bunu. Ayrıca biz kahve içerken ikide bir bana işte bizim öğle yemeğimiz yok bugün 200 tl harcadım of falan diyordu ama takmıyordum bu tip mide olayına çok üzüldü ağzımdan kaçırdım dedi lütfen bir şeyler içelim affettireyim dedi ben de ona bugün adliyede işimin olduğunu öğle molasında içecebileceğimizi söyledim. Odasına gittim. Odanda içelim dedim hayır orada üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum diyip beni adliyenin kantinine götürdü içeri adım atar atmaz kahvenin ücretini sordu oradaki abla 15 TL dedi bu oha ya önceki hafta üç TLeydi 15 TL olur mu diye kadını çıkıştı. O da bunun imkansız olduğunu söyledi personele ne kadar dedi 10 tl dedi kadın her neyse oturduk bir şey içer misin dedi ben hayır istemiyorum dedim şok oldum çünkü çay iç bari dedi ve garsonu çağırdı çayın ücretini sordu adam 8 tl deyince bu yine burası kız kulesi mi bize personel 2 çay ver dedi. İçemedim bile. Eve gelince ona bir daha bana yazmamasını söyledim. O da bana ben hakkımı aradım orası cafe mi kusura bakma ama hayat kurmaya kalksak sen çok anlayışsız olacaksın demek ki diye çıkıştı ama engelledim sizce ben mi haksızım
Niye o kadar para verip ameliyat olmuş ki, yemeyip, içmediği için zayıflarmış zaten. Uzak dur derim

Ahahahaha su, maden suyu, kahve ve frozen 😃 ağzım kurudu napayım
Yazdığınız her mesaj ofsayt.
Başka birine hesap ödetecekseniz görmemiş gibi yiyip içmezsiniz. Bu nezaketten kaynaklıdır. Eğer karşı taraf ödeyecekse mümkünse seçimi ona bırakmak, değilse de ortalama fiyatta bir şey sipariş etmek görgüdendir.
Ağzım kurudu olur mu ya, zor durumdaysanız kalkar evinize gider kana kana suyunuzu içersiniz.

Başka birine hesap ödetecekseniz görmemiş gibi yiyip içmezsiniz. Bu nezaketten kaynaklıdır. Eğer karşı taraf ödeyecekse mümkünse seçimi ona bırakmak, değilse de ortalama fiyatta bir şey sipariş etmek görgüdendir.
Ağzım kurudu olur mu ya, zor durumdaysanız kalkar evinize gider kana kana suyunuzu içersiniz.
Ben o ödeyecek diye içmedim yalnız 😀 ben de uzattım ondan önce hatta o hayır dedi😀 kendi param var Allah’a şükür. Benim içeceğim şeye de o karar veremez bu arada

Ağzı kuruyan su ister bence zaten.
Ağzım kurudu getir bir frozen, getir bir kahve deyip durmaz.
Karşıdaki erkek de cimri ama aynı zamanda saf sanırım.
O yazdıklarına ben de arkadaşlarıma ilk buluşmada yıllardır içecek görmemiş gibi sipariş eden bir kızla randevumu anlattım,çok güldüler diyememiş.
Belli düşünmüyor pek adam

Ve Evime uzak bir yerdi! Ben onun ayağına gittim onun oturduğu semte maalesef Eve gidip kana kana içemedim bir dahakine içerim!

Ağzı kuruyan su ister bence zaten.
Ağzım kurudu getir bir frozen, getir bir kahve deyip durmaz.
Karşıdaki erkek de cimri ama aynı zamanda saf sanırım.
O yazdıklarına ben de arkadaşlarıma ilk buluşmada yıllardır içecek görmemiş gibi sipariş eden bir kızla randevumu anlattım,çok güldüler diyememiş.
Belli düşünmüyor pek adam
3 saat oturduk . 4 içeceğin neyi kötü anlamadım şu anda? Söylediğim şeylerde en ucuz şeylerdi. Kendim öderim diye sipariş ettim zaten o bunu kabul etmedi. 3 saatte bir kahveyi yudumlayamam maalesef

X