2. çizgi silik hamilemiyim

kızlar yaaa ne ağrı ne sızı var sadece sağ kasığımda sızlama var. wc ye gittiğimde iç çamaşırımda kahverengi lekelenme gördüm çok üzüldüm ne yani şimdi ben regl mi olcam. testime kaç kişi baktı 2. çizgi var silik ama belli. çok üzüldüm çok

üzülme arkadaşım lekelenme olabilir belki üstüne görüyosundur hemen umutsuzluga kapılma .. ama bence bi dr. görün seni üzmek istemem ama belirtilerinn aynısını yaşamıştım ve kimyasal gebelık geçirmiştim .. hiç olmazsa ilaca falan başlarsın.. allah ım inş. bebgını kucagına almayı tez zamanda nasip eder. sevgıler:nazar:

Canım bence o kadarcık lekelenmeden şüplenip işin peşini bırakma bende böyle öğrendim ilk yaptığım testte önce negatifti yarım saat sonra baktım ikici çizg isilik görünüyordu. Test sonucuna güvenme ilk on beş dk dan sonra hatalı çıkabilir dediler. iki gün sonra yeniledim pozitif çıktı hatta eşime söylediğimde inanmadı gittik birde kan testi yaptırdık.. Ayrıca benimde adet tarihime 2- 3 gün vardı aynı şekilde... Ve adet günümde tüm sancıları aynen yaşadım.. Sen daha önceden deneyimli annesin hislerine güven ve yarın ilk iş bir test daha yap...

kızlar üzgünüm regl oldum miktar az ama geliyo. regl sancısı bile çekmiyorum. bi daha ki aya taşıyorum umudumu :1no2:

Kızlar aranıza yeni katıldım.eşimle 2 aydır korunmamız ilişkye giriyoruz.enson 7 haziranda adet oldum ve 12 sinde bittim.19 unda ilişkiye girdik.bugün ayın 29 u ve bende , kasıklarda şişlik hatta yürürken dolgunluğunu hissediyorum ayrıca miğde bulantısı halsizlik uykudan uyanamama hali yaşıyorum.ve dünde kahverengi leke geldi peçeteye çok az.bugünde pembemsi kahverengi akıntı gibi kanama oldu cok az.idrar testi sabah yaptım 2.çizgi renksiz çıktı :26:akşam bir test daha alıp yaptım yani azöncede yarım sayılamaz çizgi çıktı ve 2.çizgi tarafı kırmızı etrafı.benim durumumu yaşayan varmı aranızda? Acaba yerleşme kanamasımı yasadığım.hamilemiyim sizce? .. Cevap verin kızlar lütfenn :KK58:

Kızlar aranıza yeni katıldım.eşimle 2 aydır korunmamız ilişkye giriyoruz.enson 7 haziranda adet oldum ve 12 sinde bittim.19 unda ilişkiye girdik.bugün ayın 29 u ve bende , kasıklarda şişlik hatta yürürken dolgunluğunu hissediyorum ayrıca miğde bulantısı halsizlik uykudan uyanamama hali yaşıyorum.ve dünde kahverengi leke geldi peçeteye çok az.bugünde pembemsi kahverengi akıntı gibi kanama oldu cok az.idrar testi sabah yaptım 2.çizgi renksiz çıktı :26:akşam bir test daha alıp yaptım yani azöncede yarım sayılamaz çizgi çıktı ve 2.çizgi tarafı kırmızı etrafı.benim durumumu yaşayan varmı aranızda? Acaba yerleşme kanamasımı yasadığım.hamilemiyim sizce? .. Cevap verin kızlar lütfenn :KK58:

canim benim cok erken yapmissin,bende ikinci cizgi cok silik cikmisti,ve oglum kucagimda,,,genelde 2. cizgi silikte ciksa,pozitif oluyo,,,sen yinede fazla kaptirmadan hemen yarin bi dr git,,daha rahat olursun...INSALLAH bekledigin haberi alirsin canim...

Kizlarr yardım edinn lütfen hastaneye gittim adet düzensizliğimden doktor ne zamandır adet olmadin dedi 2 ay buluyor dedim adet söktürücü verdi icimdn pek kullanmak gelmedi ama 6 tane içtim cok merak ettim test aldim yaptim ikinci çizgi silik cikti yorum yapin Allah aşkına :KK43:((

Kizlarr yardım edinn lütfen hastaneye gittim adet düzensizliğimden doktor ne zamandır adet olmadin dedi 2 ay buluyor dedim adet söktürücü verdi icimdn pek kullanmak gelmedi ama 6 tane içtim cok merak ettim test aldim yaptim ikinci çizgi silik cikti yorum yapin Allah aşkına :KK43:((
Canim telaş yapma bu hapi kullanip saglikla bebek doguran bi cok kisi okudum bu forumda artik hapa devam etme ve hemen doktoruna danis ve kan tahlili yaptir ama dedigim gb sakin stres yapma moralini yuksek tut

X