2.Evlilikler ve eşimin ailesi ile yaşama ısrarı

buna benzer bir durumla karsı karsıyayım birlikte yaşama fikrine saygı duymadıgım için evde her gün huzursuzluk yasıyorum.
kimseye bakıcı olmak için özgürlüğümü elimden almaları için evlenmedim.
kabul etmiyorum .etmeyeceğimde

Çocuğunun yanında benim yanımda bile oturmuyor çocuğuna saygısızlık olur diye 😃 kızı bizimleydi zaten okulu o tarafta olunca işler böyle olunca şimdilik böyle kaldı kızını ailesi çok kötü yetiştirmiş yatak odamı dinliyor babasıyla mesajlarımızı gizlice okuyor sürekli telefonum çalsa mesaj gelse kim kim diyor cevap vermeden de susmuyor kim olduğunu öğrenmeden babasının eski kırıklarını bana anlatıyor sus diyorum yine dinlemiyor temas bağımlısı dedesi şımartmış babaannesi sıkmış çocukta değişik bişey olmuş yaşlı kadınlar gibi dedikodu yapıyor her şeyi biliyor herkesin her sırrını ve bildiklerini anlatıyor söylüyor mahallede bir kadınla beni papaz etti ve babası hala o durumu bilmez bile çocuk gibi değil minyatür kaynana gibi bana ben seni sevmesem anne sana bir iftira atar babandan ayırırdım dedi ne söylerdin mesela dedim bir erkek çamaşırı alırdım yatağın altına koyardım babama gösterirdim sonra sen yokken eve erkek alıyor derdim zaten sana inanmaz bana inanırdı dedi ve ben şok oldum yani bildiğiniz bütün çocuk stillerini unutun bu çok başka
Bu ne be sen bu çocuğu uzak tut kendinden şeytan mıdır nedir ya gebertesim geldi valla yazık oluyor sana bunların elinde aman kaç kurtar kendini 😳😲 eşine anlattın mı bunu

X