2 günde bir ilişkiye girip hamile kalanlar

Ben esimle bi gun yapip bi gun durup ertesi gun devam ediyordum. Tabi yumurtlamaya denk getirerek.
Bu konuda hic stres yapmayin akisina ve oluruna birakin . Ben bi ara unuttum . Ve adet gecikmesi yasadim hic olmayinca anladim ki tutmus . Hakkinizda hayirlisi olsun insallah duam sizinle hamilenin duasi gecer derler.🙂🤗

ovulasyon testi kullanabilirsin en kesin sonuç onlar veriyor. ama 2 günde bir ilişki yaşadığında da yumurtlamanın en az bir gününe denk gelmis oluyor zaten 😂 ben gelecek ay doktorla yumurta takibi yapacağım artık son şans 😂
İnşallah denk gelmiştir. Umarım buraya gelecek ay hamileyiz diye yazarız. Özele mi gidiyorsunuz

Ben esimle bi gun yapip bi gun durup ertesi gun devam ediyordum. Tabi yumurtlamaya denk getirerek.
Bu konuda hic stres yapmayin akisina ve oluruna birakin . Ben bi ara unuttum . Ve adet gecikmesi yasadim hic olmayinca anladim ki tutmus . Hakkinizda hayirlisi olsun insallah duam sizinle hamilenin duasi gecer derler.🙂🤗
Ay bende bu ay öyle yaptım bir gin yaptım bir gün yapmadım. Umarım benimki de tutmuştur. Siz kaç ay denediniz

İnşallah😂😂😂 sizin korunmaya başladığınızdan sonra adetleriniz düzensizleşti mi
yoo aksine daha düzenli oldu. ama regl belirtilerim tuhaflaştı reglden 1 hafta -10 gün önce artık belirtilerim başlıyor. onun dışında da bir sey olmadı.

Değişikmiş. Benim altüst oldu😂
herkesin bünyesi farklı oluyor vücut yeni bir seye alışana kadar bocalıyor. ben korunmayı bıraktığım ilk ay sadece 13 gün erken regl oldum onun dışında hep düzenli oldu sonrası. benim bedenim dünden hazirmis 😂😂

X