2 günde bir ilişkiye girip hamile kalanlar

Merabalar yarın adet olmam gerekiyor ama hiç adet belirtisi yok. Sadece midem bulanıyor yemek kokusundan en ufak bir kokudan bile. Bişey yesem de midem bulanıyor sizce tutmuş mudur
Bende ilk baslarda koku hassasiyeti hissetmistim.
Hala adet olmaz iseniz 2 3 gun falan gecikme oluyorsa bi bakn kaset testte

Adetim yarın ama gene test yaptım heyecandan negatif çıktı. Bakalım birkaç gün geçsin tekrar denicem testi. Dua edin lütfen
Hayrlisi olsun insallah. 🙂
Ben gecikmenin 2. Gunu test yaptm hafif silik acik pembe ckti aradan 2 gun daha gectikten sonra tekrar evde baktm.
Bu kez daha netti.

benim merak ettiğim eşlerinizi nasıl ikna ediyorsunuz iki günde 1 ilişkiye :KK70: benim beyefendi yoğun tempo çalışıyor, yoruluyor kafa başka yerde oluyor bazen hayat telaşı e birde çocuk için yapıyormuşuz gibi gelince onada banada görev gibi geliyor vallahi helal olsun size :KK70:

benim merak ettiğim eşlerinizi nasıl ikna ediyorsunuz iki günde 1 ilişkiye :KK70: benim beyefendi yoğun tempo çalışıyor, yoruluyor kafa başka yerde oluyor bazen hayat telaşı e birde çocuk için yapıyormuşuz gibi gelince onada banada görev gibi geliyor vallahi helal olsun size :KK70:
Tesadüf aklımdaki soruyu sormuşsunuz :KK70: Biz de bu ay ilk defa 2 güne 1 ilişkiyi deneyelim dedik, geçen iki ay öyle olmamıştı çünkü daha 2. seferde zor gelmeye başladı :KK70:

Tesadüf aklımdaki soruyu sormuşsunuz :KK70: Biz de bu ay ilk defa 2 güne 1 ilişkiyi deneyelim dedik, geçen iki ay öyle olmamıştı çünkü daha 2. seferde zor gelmeye başladı :KK70:
vallahi benim eşime de zor geldi banada zor geldi, adama 2 günde 1 işve cilve yapmaya ne yazık ki vaktim de yok gönlümde yani :KK70: o yüzden canımız ne zaman isterse o zaman yapmaya başladık öteki türlü ikna etmek vs. olmuyor elimiz boş çıkıyoruz yataktan tövbe tövbe kahkaha attım :KK70:

vallahi benim eşime de zor geldi banada zor geldi, adama 2 günde 1 işve cilve yapmaya ne yazık ki vaktim de yok gönlümde yani :KK70: o yüzden canımız ne zaman isterse o zaman yapmaya başladık öteki türlü ikna etmek vs. olmuyor elimiz boş çıkıyoruz yataktan tövbe tövbe kahkaha attım :KK70:
hahaha aynen zorlama olunca da bi komik oluyo valla ovulasyon haftası bitince de bırakırım bu ay da böyle deneyelim:KK70: adet bitiminden adet başlangıcına 2 güne 1 işve yapanlara saygım sonsuz iş güç uğraşamam o kadar ben de valla :KK70: Bu arada profil resminiz kendi kediniz mi çok tatlı benim kedim de var benziyorlar:KK15:

hahaha aynen zorlama olunca da bi komik oluyo valla ovulasyon haftası bitince de bırakırım bu ay da böyle deneyelim:KK70: adet bitiminden adet başlangıcına 2 güne 1 işve yapanlara saygım sonsuz iş güç uğraşamam o kadar ben de valla :KK70: Bu arada profil resminiz kendi kediniz mi çok tatlı benim kedim de var benziyorlar:KK15:
ay bende uğraşamam ya vallahi imreniyorum ve kolaylıklar diliyorum efendim..

evet evet canım kedim Milka, sahiplendim bir aileden aldım 3 kedim var böyle.. sizin kedişlerinizinde tüyü kadar ömrü olsun inşallahhhh

ay bende uğraşamam ya vallahi imreniyorum ve kolaylıklar diliyorum efendim..

evet evet canım kedim Milka, sahiplendim bir aileden aldım 3 kedim var böyle.. sizin kedişlerinizinde tüyü kadar ömrü olsun inşallahhhh
ayy ne güzel sizinkilerin de upuzun ömürleri olsun inşallahh.. Siz ne durumdasınız ovulasyon döneminizde misiniz adete kaç gün var?

benim merak ettiğim eşlerinizi nasıl ikna ediyorsunuz iki günde 1 ilişkiye :KK70: benim beyefendi yoğun tempo çalışıyor, yoruluyor kafa başka yerde oluyor bazen hayat telaşı e birde çocuk için yapıyormuşuz gibi gelince onada banada görev gibi geliyor vallahi helal olsun size :KK70:valla

Ahaha😂😂😂 şuana kadar elim boş çıkmadım ama😂😂

bu işler nasip işi ne yazık ki bizim planlamamız dahilinde olmuyor, tek gecede gebe kalanlara hayret ediyorum doğrusu ya bize yalan söylüyorlar yada Allahın hikmeti işte.. bende 24 Aralıktan bu yana düzenli ilişki, ovülasyon testi vs deniyorum ama olmuyor akışa bıraktım. doktor 1 sene geçmeden alternatif yollar da denemiyor. nasip
Katiliyorum..bende 9 aylik bebegim var adetime 6 gun kala birsey olmaz dahs yumurtlama gecti diyip 😂neyse olmus bir şekilde hamile kaldim .kadin vucudu süprizlerle dolu .kim derdi adete 6 gun kala gebe kalinir. Ben şoktaydim duzenli adet olurdum 29 bir yumurtlama gecmisti .demekki gecmemis nasip isleri bu umadigimiz zaman gebe kalabiliyoruz. Allah isteyen herkese nasip ettsin bu maberek ayda kimse kucağını boş birakmasin .❤❤💞

ayy ne güzel sizinkilerin de upuzun ömürleri olsun inşallahh.. Siz ne durumdasınız ovulasyon döneminizde misiniz adete kaç gün var?
24 aralıktan bu yana denemelere devam vallahi. reglime 20 gün var ovülasyona ise 3-4 gün. geçen ay takviyeler yok pekmezler ballar vitaminler ovülasyon testleri bla bla hepsini denedim sonra dedim amaaan stres oluyorum bu ay saldım hayırlısı sizin nasıl durumlar?

• Beğen
Reactions: 76a
Bu arada ister 2 gunde yapın ister hafta 1 kere ister ayda bir .nasip de varsa o sperm yumarta kavuşuyor 😂😂😂😂😂

Katiliyorum..bende 9 aylik bebegim var adetime 6 gun kala birsey olmaz dahs yumurtlama gecti diyip 😂neyse olmus bir şekilde hamile kaldim .kadin vucudu süprizlerle dolu .kim derdi adete 6 gun kala gebe kalinir. Ben şoktaydim duzenli adet olurdum 29 bir yumurtlama gecmisti .demekki gecmemis nasip isleri bu umadigimiz zaman gebe kalabiliyoruz. Allah isteyen herkese nasip ettsin bu maberek ayda kimse kucağını boş birakmasin .❤❤💞
aminn amin canım isteyen herkese rabbim nasip etsin inşallah.

ben çok stres olduğum için bu ay salacağım dedim boşver ovülasyon vs kovalama adamı sık boğaz etme dedim. kullandığım vitaminleri bile bıraktım rabbim nasip ederse olur. ananelerimiz hamile kaldığını doğuma giderken anlıyormuş :KK70:

• Beğen
Reactions: 76a
Ahaha😂😂😂 şuana kadar elim boş çıkmadım ama😂😂
ay maşallah maşallah benim eşim havalimanında çalışıyor çok yoğun çoğu zaman uçuşta olduğu için, hem mutlu olduğu zamanı hem boş olduğu zamanı aynı anda yakalamak çok zor. bebek çok istiyoruz ama icraate gelince of ki of. hayırlısı bakalım :KK70:

X