2 gündür uyku uyumuyorum

Geniz akıntısını önlemeye çalışın.
Oğlum 4 aylıkken bronşiolit olmuştu, çok zordu gerçekten, çocukta ses kalmamıştı.
Burnunu temizleyin bol bol, uyurken yüksek yatırın.
Bence de tek doktorla kalmayın.

Canim benim uzulmeni anliyorum ama cocuklar bebekler cok güçlüdür merak etme benim kuzenimin bebegide olmistu hastanelere gittiler sikinti stres ama simdi gayat sagliklo benim ablamda kucukken sarilik zature gecirmis bak zature ciddi bir hastalik bilirsin sen istersen tekrar bir acile falan gotur belki ilac icemediginden serum takarlar hava verirler ama sen guclu ol bunlar bebek oyle boyle buyecek Allahin izniyle korkma sakin bu arada kendine de bak iyilesmeye calis ki mikrop kapmasin ama uzulme gecer insaAllah

belli ki grip mikrobu almissiniz bronsite cevirecekken de yakalamissiniz. anne sutu gerekli antikoru uretiyor bol bol emzirmeye calis. merak etme cocuklar hasta ola ola buyuyor. bebegin herseyden once saglikli anneye ihtiyaci var. boyle her ruzgarda kirilacaksan olmaz. dik dur ya hu. ortada hayati tehlike var gibi aglamanin bi manasi yok zarari var

Bebekken bende kızımı bronşite yakalatmıştım ama annem kızıma iyi bakamadığında ki ben yoğun çalısıyordum hemen özel doktora götürdüm tabi o esnadada doktorun yanında ağladım doktorda yaşlı adamdı bana teselli verdi ve kızımı iyileştireceğine dair şurup ve sabah ve akşam iğne yazdı neysedi düzeldi yoksa astıma doğru ilerliyecekti hastane doktoruna gitseydim neyseki param vardı sizede gecmiş olsun

Hanimlar bu konu biraz eski ama merak eden olmuştur diye yaziyorum.2 gün sonra bu sefer devlet hastanesine gittik ve oradaki doktor kızımın hiçbirşeyi olmadiğını ilaçlari birakmami söyledi,gerçektende ilaclari biraktim ve kizim tamamen iyileşti.Allah tüm yavrularimizi işini layigiyla yapmayan doktorcuklardan korusun.Cevap yazamadigim herkese destekleri için çok teşekkür ederim

Allah yardimciniz olsun. Hastalik cok zor, onlari bitkin gormek daha da zor. Gecicek ama. Daha cok kucuk, o yuzden yonetmesi cok zor, haklisiniz. Siz vermeden once aciklayarak verin yinede. Sadece ilac icerken muzik yada video acabilirsiniz. Bittiginde alkislayin, oyuna donusturun. Ve de aglamayin. Cocuk zaten hasta, mutsuz. Birde sizi oyle gormesin.

X