2 Mart 2024 transfer olanlar

Bugün doktor kontrolüm vardı, dün kan vermiştim 133,55 çıktı. Doktorum kese ve kalp atışı için çok erken olduğunu belirti, haftaya tekrar çağırdı kontrole tekrar kan vermeme gerek olmadığını belirtti. Bilmiyorum, bi tedirgin oldum açıkçası benim gibi olan var mı?
Öyle bir durum ki hamileyim de diyemiyorum değilim de, bu süreçlerle olunca heleki herşey ne kadar zormuş diyorum. İnşallah çok çok güzel haberler alırız hayırlısı ile 🤲🏻🌸
Ay amin inşallah 🤲🏻 zaten burada mesajlar okurken insanların neler yaşadığını görünce çok üzülüyorum ve korkuyorum rabbim herkese mutlu gelecekler yazsın bebişleriyle inşallah. Senin kaçıncı haftan bilmiyorum ama bence hiç stres yapma ve ya musavvir(varlıklara en güzel şekli veren ) esmasını çok bol bol bebeğine dokunup gerisi kısmet zaten 💕🥰

Ay amin inşallah 🤲🏻 zaten burada mesajlar okurken insanların neler yaşadığını görünce çok üzülüyorum ve korkuyorum rabbim herkese mutlu gelecekler yazsın bebişleriyle inşallah. Senin kaçıncı haftan bilmiyorum ama bence hiç stres yapma ve ya musavvir(varlıklara en güzel şekli veren ) esmasını çok bol bol bebeğine dokunup gerisi kısmet zaten 💕🥰
Elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyorum bu konuyla alakalı ama, bazen cidden pek mümkün olmuyor 🥹 Ben şuan 4.haftada olarak sayılıyorum regl tarihinden hesaplanıyormuş çünkü. Araştırdım normali 5.haftadan sonra görmemizmiş zaten ama önceki deneyimlerinden dolayı korku da yok diyemem içimde 😌
Senin içinde çok dua ediyorum, rabbim bu güzel ayın hürmetine bizlerin yardımcısı olsun; hayırlı güzel haberler almayı bizlere de nasip etsin inşallah🤲🏻🌸
Mutlaka zikrederim canım benim, çok sağol 🙏🏻
Oruç tutuyor musun bu arada? Doktorum bana tutmamamı önerdi ama 😌

Elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyorum bu konuyla alakalı ama, bazen cidden pek mümkün olmuyor 🥹 Ben şuan 4.haftada olarak sayılıyorum regl tarihinden hesaplanıyormuş çünkü. Araştırdım normali 5.haftadan sonra görmemizmiş zaten ama önceki deneyimlerinden dolayı korku da yok diyemem içimde 😌
Senin içinde çok dua ediyorum, rabbim bu güzel ayın hürmetine bizlerin yardımcısı olsun; hayırlı güzel haberler almayı bizlere de nasip etsin inşallah🤲🏻🌸
Mutlaka zikrederim canım benim, çok sağol 🙏🏻
Oruç tutuyor musun bu arada? Doktorum bana tutmamamı önerdi ama 😌
Yok canım tutmuyorum kendimi çok suçlu gibi hissediyorum ama rabbim kolaylığını vermiş bizler için inşallah bebişlerimizle tutarız 🤲🏻🩵 ben de anne bebek uygulamaları kurdum ordan bakıyorum çok heyecanlı bi yandan da kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum ☺ toparlanması zor oluyor çok iyi deneyimledim 😅 rabbim kolaylıkla güzellikle cümlemizi sevindirsin 🥰🤲🏻

Hayırlı güzel haberlerini alalım inşallah canım benim ☺️🤲🏻 Helal olsun ama çok sabırlısın ben bu seçer test bile yapmadım, direk kan verdim 5.gün 🥹

Yok canım tutmuyorum kendimi çok suçlu gibi hissediyorum ama rabbim kolaylığını vermiş bizler için inşallah bebişlerimizle tutarız 🤲🏻🩵 ben de anne bebek uygulamaları kurdum ordan bakıyorum çok heyecanlı bi yandan da kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum ☺ toparlanması zor oluyor çok iyi deneyimledim 😅 rabbim kolaylıkla güzellikle cümlemizi sevindirsin 🥰🤲🏻

Ben hep kan verdim, kaset test yapmadım.
Transfer tarihim 2 Mart. İlk kanı 7 Martta verdim 27.90 çıktı; ikinci kanı 9 Martta verdim 65.82 çıktı; üçüncü kanıda 11 Martta verdim 133.85 çıktı.
Şimdi kese ve kalp atışı için gün sayıyorum 😌🎗️
Ay maşallah çok güzel darısı başıma inşallah 🤲🏻 heyecandan uyuyamadım 😅🥹

Ay o kadar sevindim ki 🤩 tebrik ederim sizi♥️ ben herkes kaşıkta ağrı bel ağrısı falan yazınca gene olmadı moduna girmeye başladım gibi bu yorum çok iyi geldi 🙏🏻🙏🏻
Aynen bende o middayim şuanda 23 mart transferim oldu goguslerim hassas biraz başka normal her zamanki halindeyim 1 nisan sonucum var merakla bekliyorum ama

X