2 Mart 2024 transfer olanlar

Fitil olduğu gibi akıyor zaten ya evet 🌝 ama belirti aramamak lazımmış ❤️ inşallah pozitif sonuç alırız 🤲🏻
Ben kimseye söylemedim açıkçası sadece eşim biliyor 😅 biraz zorlukları var ama böylesi daha iyi gibime geliyor negatif olunca açıklama derdi yok kimseye ☺️ test de yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama emin olamıyorum hiç Evet çok belli

Ay hadi hayırlısı var gibi sanki haber ver mutlaka burdan 🥹
Merve sende katılabilirsin tabiki cidden başkasına bu kadar rahat olamıyor insan en yakınım bile olsa, beklemek, sabretmek çok zor.. hayırlısı ile bizde tadacağız inşallah bu duyguyu 🥹
Hangi ilaçları kullanıyorsunuz peki kızlar?
Bende kasık ağrısı böyle kramp tarzında, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti falan hep var tutunma belirtileri yani; ama kanama olmadı hiç zaten benimki tutunma değil devamı gelmiyor hayırlısı ile gelir inşallah 🤲🏻🌸

Merve sende katılabilirsin tabiki cidden başkasına bu kadar rahat olamıyor insan en yakınım bile olsa, beklemek, sabretmek çok zor.. hayırlısı ile bizde tadacağız inşallah bu duyguyu 🥹
Bende kasık ağrısı böyle kramp tarzında, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti falan hep var tutunma belirtileri yani; ama kanama olmadı hiç zaten benimki tutunma değil devamı gelmiyor hayırlısı ile gelir inşallah 🤲🏻🌸
İnşallah amin. Benim doğal siklus ile oldu. Sadece çatlama için otrivelle kullandım 1 tane.Transfer öncesi progestan iğne, fitil, prograf hapa başladım. Sonrasında hepsine devam ediyorum, bir de enox iğne eklendi bu kadar. Kasık ağrısı,bel ağrısı ve sürekli uykum var ama neden olduğunu anlayamadım belirtiye bağlamıyorum. Her gün 8.30 gibi kalkıp iğnem için sağlık ocağına gidiyorum. Belki erken uyandığım içindir

Son düzenleme:
Benimki de doğal siklüs ama sanki diğerlerinden farklı oldu transferden bir hafta önce çatlatma iğnesi yapıldı transferden önce Progestan fitil Progestan dec iğne oskapar iğne hepsini başladım ve devam ediyorum bi de prograf diye bi hap ve coraspin😅 nasıl doğal anlamış değilim ama bi önceki transferde estrofem alıyordum onu almıyorum bu sefer. Sadece sızı var bende bel ağrısı falan yok göğüs hassasiyeti de uçlarda değil de böyle vücuda yakın olan kısmı tutunca oluyor sadece. Hakkımızda hayırlısı ve güzeli olsun inşallah 🤲🏻🌸💕

Kızlar 6 martta transfer oldum bu gün 10 mart 4. Günüm hafif kasık ve bel ağrılarım var nasıl yatacağımı şaşırdım böyle olan var mı
Benim de hafif kasık ağrılarım oluyor sızı şeklinde bazen ayaklarımı yukarı çekiyorum bazen uzatıyorum ama geçmiyor o sızı bir de ayaklarımı bir türlü ısıtamıyorum battaniye alıyorum bazen

X