2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

biizm menümüz belli kılasik olacak çünkü oldukça kalabalık olacağız ve yemekli yapmaya kararverdik yani hazır herşeyimiz...biz kızımıza hediyesini aldık annemlerde aldılar hedilerini....yazılarıda hazırlıyorum...balonlar tmm...kıyafet tmmm...ben kendi giyeceğimde tmm...video ve resim çekeceğiz....umarım sorun çıkmaz...

ama ben davetiye felaan hazırlatmadım pahalıya kaçarsa diye siz nasıl halledeceksiniz kurabiyeyide belki k+endim yapa6rım lütfen fikir verin kızlar..maddiyatıda düşünmeliyim.

maşallah ya bebişleri büyütmüşünüzde doğum gününü kutlıcaksınız biz daha yeni doğurucaz seneye allah nasip ederse bizde haziranda doğum günü kutlıcaz

maşallah ya bebişleri büyütmüşünüzde doğum gününü kutlıcaksınız biz daha yeni doğurucaz seneye allah nasip ederse bizde haziranda doğum günü kutlıcaz

Canım Allah sağlıkla sorunsuz bir şekilde kucağına almayı nasip etsin ,sizde seneye bu zamanlar bu tatlı teleşlerı yaşarsınız inşallah nasıl büyüyorlar anlamıyor insan her anının kıymetini bil,tabi bu son hamile günlerininde ben çok özlüyorum :)

Kızlar bu kıyafet nasıl sizce?? Başta daha resmi papyon falan olsun diyordum ama daha küçücükler yaaa,sıkılmasın istedim havalarda ısınıyor bermuda şort aldım

ama ben davetiye felaan hazırlatmadım pahalıya kaçarsa diye siz nasıl halledeceksiniz kurabiyeyide belki k+endim yaparım lütfen fikir verin kızlar..maddiyatıda düşünmeliyim.

Yasemincim davetiye olayını büyük oyuncakçılarda yada kırtasiyelerde barbieli, winnieli falan davetiyeler var üzerinde d.günüme bekliyorum yazıyor kartın içindede yer,saat vs yeri var sen dolduruyorsun tabi birde ona uygun küçük zarfları var ben 10 adetini 7tl aldım yanılmıyorsam,ben kendim tasarlayıp bastırtmayı da düşünüyorum ama kaça gelir hiç bir fikrim yok uğraşacak zamanım olmazsa o aldığımı vereceğim..
Ayrıca ben 1 li mumu tekzenden aldım,daha 1li masa örtüleri,tabak,bardak,şapka,duvar süsü vs.. alıcağım

Pastanız da çok güzel bu arada!

Yaaa kızlar müzik cd si hazırlıyorum ama aklıma gelmiyor çocukların seveceği oynak şarkılar varmı aklınızda yaaa..

Bu arada menüleri yazınca siz,iştahım kabardı zaten diyetteyim..:) bende bi menü hazırlayım bari..

Hadise- dümtek
hadise-Deli oğlan
Mustafa sandal- aşka yürek gerek
candan erçetin- melek
tarkan-şıkıdım
kenan doğulu-çakkıdı
chicken dance
tarkan- dilli düdük
Aya benzer&şımarık remix
Serdar ortaç-şeytan
aklına gelen yazsın şimdilik bunları koydum

Son düzenleme:
yasemın ben burdakı kırtasıyeden buldum 20 tane davetıye ıstedıgın gıbı cıcılı bıcılııı 5 tl ye gelıyor canm zarflarıda var .. bısey deıl yanıı

ıstersen bı kırtasıyedena rastır cok ucuz canım..

bu arada ben daha hıc bısey yapmadım gunlerım hep aralla ugrasmakla gecıyor ama bu hafta sonu baya bıseyı halletmeye karar verdım

teonun gıysısı cok makul ve cok guzel

ama ben papyonda ısrarlıyım bı kac fotodan sonra cıkartıcam papyonunu ztn
bızım askılarımız var olmadı takarım bı ara caktırmadan..

ben bısye srucam kızlar papyon ve short u lacıvert mı olsun yoksa
kırmızı olsa abest dururmu

derya serdar ortac ın sarkısı neydı yaa şeytanmıydı onuda ekle cok sevıyor cocuklar

ok onu da ekledim!

Cicilerimizi beğenmene sevindim denizcim çok içime sinmiyor halaaaa bakınıyorum,kız olsaydıııı süslerdim ama erkek çocukda belli şeyler.. Kırmızı şort niye abes dursun eğer güzelse içine sindiyese kırmızı al yaşıkır arala..

daha bakmadım ama babası karşı çıktı lacıvert olsun dıyor .. beyaz gomlek lacıvert papyon ve lavcıvrt short.. saçlarıda yapıcam ..

bahcede olucak bızımkısı .. bakalım o zamna kadar fıkır degıstırebılrıımde

Offf benim de tüm hazırlıkları bitirip eve girişmem gerekecek kaç zamandır üstten temizlik yapıyorum malüm oğlandan hiç birşeye fırsat kalmıyor bi dip köşe temizlik lazım..gerçi d.gününde evin haşatı çıkacak hiç kuşkum yok eşim eşyaların çizilip,kırılmasına,lekelenmesine tilt oluyor zor ikna ettim ev olayına zaten umarım bende pişman olmam,o krem rengi koltuklar çikoltaya pastaya bulanmaz inşallahh..
En iyisi dışarda yapmak denizcim istediğin gibi süsleyip,rahat edeceğine inanıyorsan dışarda yap,keşke şu iş olayı olsaydı da kendi yerimde yapsaydımmmm!

ayyyy deryacım çoook tatlı teonun cicisi bende askı kullanıcam doğaç sıkıntıya gelemiyo hiç bugün dışarı çıktık nasıl sıcak ya artık yazlık kıyafetler rahat giyebilir bizim sıpalar ne dersiniz yüzüm kıp kırmızı oldu :)

Hadise- dümtek
hadise-Deli oğlan
Mustafa sandal- aşka yürek gerek
candan erçetin- melek
tarkan-şıkıdım
kenan doğulu-çakkıdı
chicken dance
tarkan- dilli düdük
Aya benzer&şımarık remix
Serdar ortaç-şeytan
aklına gelen yazsın şimdilik bunları koydum

bizimkinin sevdiği bikaç şarkı var onlarıda eklicem ben
elma değil ayva -- buna bayılıyo
kasaba
fark var
dans et
bide ismine özel bi ninnisi var internetten indirdiğim onuda koymak istiyorum baylıyo onahihoyyyt

evet buralarda çok sıcak zaten batuhan evde durmak istemiyo kapıya gidip vuruyo kapıyı aç çıkalım diye...
doğum gününe 20 gün kaldı dahada ısınır havalar yazlık kıyafatleri falan rahat giyinir

eceye hadise olsun başka bişey aramıyo kızlar yaa bide benim söylediğim uydurmasyon şarkılar biz evde hiiiç müzik dinlemiyoruz derya onları yazınca farkettim
eşim kolera inzivayıda koyar babasıokul için bişeyler yaparken en çok o şarkıyı duyuyor ece bu aralar
ben haftasonu kıyafet ve hediye işini hallediyorum pasta menü davetliler ve davetiyeye karar verim zaten babasına pastanın üzerine yazılcak notu düşün dedim
tek ve en büyük işim temizlik onun içinde kendimi hazır hissetmiyorum daha bakalım

X