2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

handerya sanırım ankarada yaşıyosun.
2haftadır pasta araştırıyorum.nette bloglarda 1şeklinde pasta yapanlar vara ama nasıl olur güvenemiyprum.
ben pastaneye gidip kendim almak istiyorum.sen pastani nereye yaptırdın?kaç kişilik ve fiyatı nekadardı?bilgilendirirsen çok sevinirim.birde 1 şeklinde üzeri temalı olunca üzeindeki şeker hamuru çok sert oldumu? merak ediyorum.
şimdiden tşklerrrr

Son düzenleme:
hnderya teşekkür ederiz,çok düşüncelisin
Bişey değil canım,ben geçen sene fazla önemsemiş ve uğraşmıştım belki benim gibileri vardır aranızda fikir olur size diye topiği güncelledim..:)

handerya sanırım ankarada yaşıyosun.
2haftadır pasta araştırıyorum.nette bloglarda 1şeklinde pasta yapanlar vara ama nasıl olur güvenemiyprum.
ben pastaneye gidip kendim almak istiyorum.sen pastani nereye yaptırdın?kaç kişilik ve fiyatı nekadardı?bilgilendirirsen çok sevinirim.birde 1 şeklinde üzeri temalı olunca üzeindeki şeker hamuru çok sert oldumu? merak ediyorum.
şimdiden tşklerrrr

Evet canım ankaradayım..ben alnıaçık pastaneleri var etimesgut ve sincanda sanırım bi arkadaşım önermişti o yüzden oraya yaptırdım ama çok çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim geçen sene kilosu 25tl sanırım bizim pasta 60 civarı tutmuştu ama üzerindeki winnie,pooh falan çok ustaca yapılmıştı herkes bayıldı pastanın tadı da nefisti eğer yakınsan orayı düşünebvilirsin canım..(bende ne reklam yaptım ama..:))

ışte bu da pastamızzzzz,rengi mavi olacaktı ama olsun içimize sindi..

arzucum işte burdaaaaa..
çevresine bonibonları ben serpiştirdim renk olsun diye bir de o pastanın ortasındaki 1 yaş biblosunu ben koydum saçlarını da oğluşum gibi siyaha boyadım :))

amanda aman teoşumun pasatasıda çok güzel olmuştu yaa
sizin pastanızı çok beğenmiştim
bakalım biz bu sene neye karar vericez
umarım geçen seneki gibi bi pastayla karşılaşmam

Pastanızı çok begenmiştim o nedenle özellikle size sordum.bilgiler için çok tşk ederim.
bende eryamanda oturuyorum.pastane bana yakın yani.bi araştırıp tam yerini ögreneyim...

peki pastanın nasıl olucanı sizmi tarif ettiniz.yani üstüne eklenecek winni falan kendinizmi seçiyosunuz?
fiyatıda uygunmuş.birde biz en fazla 15kişi falan olucaz.acaba o boy bi pasta çokmu fazla gelir.ona göre ayarlıyorlamı?

bu arada ne kadar ince düşüncelisin.o bonibonları ve biblo koymak ne güzel fikir.hele biblonun saçlarını bile boyamışsınız.bravo valllaaaa...alkisalkisalkis

bence fazla gelır 15 kışı olucaksanız.. bız 30 kıluydık cok artıı aynı pasta ıdı bnmkıde.. buyukluklerı de aynıydı..
kac gun esımle oturup yedık pastayı..
şeker hamuru sert deıl o da yenıyor bı guzel onlarıda yedık bız :)))
resmını gotursenız yapıyorlar yada pastanelerde sıze cesıt resım gosterıyorlar ordan da secme sansınzı oluyor

yaa fazla olur demi.of ya ama ben bir şeklinde pasta istiyorumm..
bakalım bi pastaneyle göürşeyimde.belki bir şeklini daha küçük oranda yapma şansı olur.
20kişilik olsa bize yeter.gerçi pasta çok gelirse eşimle biz onu iki güne bitiririz:) ama fazla kaloriye hiç gerek yok:)

şeker hamurunuda merak etmştim demek yumuşak oluyo çok iyi.
çok tşk ediyorummm...opuyorumnanaktan

Pastanızı çok begenmiştim o nedenle özellikle size sordum.bilgiler için çok tşk ederim.
bende eryamanda oturuyorum.pastane bana yakın yani.bi araştırıp tam yerini ögreneyim...

peki pastanın nasıl olucanı sizmi tarif ettiniz.yani üstüne eklenecek winni falan kendinizmi seçiyosunuz?
fiyatıda uygunmuş.birde biz en fazla 15kişi falan olucaz.acaba o boy bi pasta çokmu fazla gelir.ona göre ayarlıyorlamı?

bu arada ne kadar ince düşüncelisin.o bonibonları ve biblo koymak ne güzel fikir.hele biblonun saçlarını bile boyamışsınız.bravo valllaaaa...alkisalkisalkis

tsk ederim biraz ayrıntıcıyımdır da:)))
pastanın resmini götürmüştüm ben aynısı olcak demiştim aynısı hatta daha güzeli oldu kesinlikle orayla görüş derim canım ben sincandakine yaptırdım..
2 kilo çok gelir bencede 15 kişiye,sen kişi sayısını belirt o büyüklükte yapsınlar..

tsk ederim biraz ayrıntıcıyımdır da:)))
pastanın resmini götürmüştüm ben aynısı olcak demiştim aynısı hatta daha güzeli oldu kesinlikle orayla görüş derim canım ben sincandakine yaptırdım..
2 kilo çok gelir bencede 15 kişiye,sen kişi sayısını belirt o büyüklükte yapsınlar..

tmm çok sağol.netten baktım.sincanda istasyon caddesindeymiş.sincan bize yakın oluyo.bi gidip görüşürüm.20kişilik için yapabilirlermi.

çok tşk ederim.sayende pasta araştırma derdinden kurtulcam.opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
canım bizde 15 kişilik yaptırmıştık
burda dilim başı fiyat oluyo kiloya göre değil
fazla bile kaldı kaç gün bizde yedik evde:))

Bişey değil kızlar yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere..sizlere kolay gelsin telaşe sizi bekliyorrr :))

handerya ve esteda yardımlarınız için çok tşk ederim.
cumartesi dgünümüzü kutladık.
pastamız çok güzel oldu tadıda iyiydi.
bi kaç aksilik olmazsa olmuyo.bizimde pastadaki bebegin saçlarını sarı yapmışlar.bir tek ona canım sıkıldı ama tadı falan herşeyi unutturdu.
2,5-3 kilodan 15-20 kişilik oluyomuş.bir şeklinin çıkması için okadar olması gerekiyo dediler.
bizde 15 kişiydik ama tam ideal oldu.sadece 3dilim pastamız arttı onuda biz afiyetle yedikkkkk:))))
tekrar tşk ederim:)))

Doğum gününüzün güzel geçmesine sevindim bizim de cumartesi günü bakalım nasıl geçecek? pastane 3 kilodan az sipariş almıyoruz demiş mecburen 3 kilo pasta gelcek ama kalabalık olcaz yenir hepsi umarım herşey sorunsuz olur

X