2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

denizcim sen beğendikten sonra çokda güzel olur yani....
deryacım biz murat bozuda seviyoruz....
papyon ama güzel oluyor tavsiyeediyorum ben.....
temizliğimi hft.yapacağım annemelrde yardıma gelecekler iş çok bende badana felan yapılacak.....
denizcim çok uygunmuş sizin orada resimini koyarsan sevinirim davetiyetiyenizin.....

yasemin davetıyelerı almadıms adece fıyatını sordum her kırtasıyede var hemen hemen sızın orda da vardır canım ..
ben pc de duzenleyıp cıkarttırmayı dusunuyorum bakalım ..

bizim doğum günümüz haftaiçine denk geliyo bende haftasonu yapıcam 2 gün erkenden olmuş olacak...
yaa bende hala pasta siparişi vermedim geçmi kaldım yaaa... daha tam karar veremedim de pastaya

ooo kizlar hazirliklar planlar ne güzel ya..
ben burda garip kaldim..bizim kutlama 3 kisilik olur sanirim..pastada made in yasemin..tr e gelince gecte olsa biseyler yaparim kizima ama annemlerde ne kadar ne yapabilirim bilmiyorum..
insaallah herkesin gönlünce olur..

canım benimde okadar çok hazırlığım yok ama kalabalığız..olsun sizinkide sade olur üzülme önemli olan bbeğin sağlıklı olması....

bende şimdilik sadece şarkıları ayarladım daha pasta siparişi falan vermedim bugün akşama doğru kıyafet bakmaya gidicem

kızlar maşallah herkeste bir telaş ne güzel
ben pek fazla hazırlık yapmadım henüz
sadece pastamızı seçtim
giydireceğim kıyafeti hazırladım..
bide ben evi süslemeyi düşünüyorum onuda son güne bırakıcam balon koyarsam inmesinler diye
onun haricinde bişey yapmayı düşünmüyorum sıradan sade bi doğum günü olsun istiyorum
pastamızı üfleriz yeriz müzik açarım oynarız biraz
kızımın kuzenleride olucak onları görünce zaten çıldırıyor çok seviyor onlarla bütün evi altüst edip şımarırlar
tabi bende peşlerinde haşatım çıkmış bir şekilde dolanıp dururm :))
o muhteşem gece için hepimize kolay gelsin kızlar
bu afacan haziran bebekleri bizi çok yorucağa benziyorr

biz sanırım doğumgününü alelade geçircez durumlardan dolayı zaten neye heves etsem hep bi sorun çıkar hadi beni buluyo oğlumu bari rahat bıraksa aksilikler :KK43:

Inanır mısın ayşegülcüm aynı şeyi bende düşünüyordum hep özendiğim şey kursağımda kalır ...şansım yoktur bu konularda..üzülme canım biz yanındayız ama..allah büyük..sağlık olsun oğlun sağlıklı olsun buu da güzel sevinilecek bir şey..bakalım ben ne olacağım...

bizim doğum günümüz haftaiçine denk geliyo bende haftasonu yapıcam 2 gün erkenden olmuş olacak...
yaa bende hala pasta siparişi vermedim geçmi kaldım yaaa... daha tam karar veremedim de pastaya
Ya bu pasta siparişi ne kadar zaman önce olmalı ki?Bende hala vermedim aynen pasta konusunda da kararsızım önce pastaneyle görüşüp istediğimi anlatmam lazım offff zamansızlık... Bizimde perşembeye geliyor sanırım cumartesi yapacağım herkes gelsin rahat rahat diye..
biz sanırım doğumgününü alelade geçircez durumlardan dolayı zaten neye heves etsem hep bi sorun çıkar hadi beni buluyo oğlumu bari rahat bıraksa aksilikler :KK43:

Ayşegülcüm daha var d.gününüze o zamana kadar herşey değişir belki ummadığın kadar güzel bile geçer karamsar olma,iyi düşünmeye çalış!

Ben ilk d.günü olduğu için özenmeye çalışıyorum bundan sonrakileri o kadar abartmam sanırım, zaten eşim de kızıyor sanki düğün yapıyoruz diye..kaydirigubbakcemile3 (ben zaten hep böyleyim düğünümdede tüm organizasyonu üstlenmiştim :) )

Bizim müzikler,kıyafet hazır,davetiye sanırım aldığım davetiyeleri kullanacağım tasarımını hazırlasam eşim bastırmaya üşenecek vs.. belki oğluşun ve gelecek arkadaşlarının resmini çıktı alıp ( sadece yüzünün ) aldığım davetiyeye yapıştırırım vs.. bilmiyorum bu konuda da kararsızım..

Birazdan slayt yapmaya başlayacağım resim seçebilirsem tabi...

Bir de oğlumun resimlerinden oluşan kocaman bir kolaj çalışma yapıp salona asmak istiyorum,daha magnetçi bulamadım şöyle 50 tane falan basacak hepsi 1000den az basmıyor...off yazdıkça gözümde büyüdü hepsi gerçekten hepimize Allah kolaylık versin!

Kızlarrrr ve kız bebiş anneleri başka bir topikte bu tişörtü gördüm ama erkekler için olanı varmı bilmiyorum,hani belki almak isteyeniniz olabilir bence çok güzelll...!

Eklentiler

• $1000826h.jpg
    $1000826h.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 69
canım ben pastanelerle görüştüm siparişleri 2 gün önceden verseniz olur dedi

bizim müziklerimiz hazır kıyafette tamam...
evide biraz süslemek istiyorum eşim balonlar süsler falan almış. ilk doğüm günü bizimki olacak sanırım

Tskler canım iyi o zaman çok acele etmeye gerek yok.. Bende irili ufaklı balonlar ,konfetiler,hapy birtday yazıları ve kapı için büyük afişler oluyor ya onlardan ayarladım daha bir sürü şey yapasım var oğluşum için,bakalım hal kalırsa..

Kızlarrrr ve kız bebiş anneleri başka bir topikte bu tişörtü gördüm ama erkekler için olanı varmı bilmiyorum,hani belki almak isteyeniniz olabilir bence çok güzelll...!

çok tatlıymış lc waikiki mi markası tam emin olamadım eğer öyleyse gidip alayım.

biz de doğum günü parti şapkaları aldık,1 yaş yazan pasta tabakları aldık 1 şeklinde mum aldık...balonlar da alıcaz ama ben fazla abartı sevmiyorum gene de gördüğümü alıyorum nasıl olsa ilk doğum günü heyecanı var çok özel değil mi?ay gene heyecanlandımmmmmm

canım çok güzelmiş kız kıyafeti ama ben aldım ben,m kızım ilk doğunm günü birz kokoş olacak.....ben fazla süsleme yapmıyorum elden gelenler işte zaten bulamadımda..nette var ama eşim oaradn alışveriş yapmışyor...ne yapalım olsun...benim için en önemlisi mevlüt okutacağım hayırlıısyla inşallah

363

çok tatlıymış lc waikiki mi markası tam emin olamadım eğer öyleyse gidip alayım.

biz de doğum günü parti şapkaları aldık,1 yaş yazan pasta tabakları aldık 1 şeklinde mum aldık...balonlar da alıcaz ama ben fazla abartı sevmiyorum gene de gördüğümü alıyorum nasıl olsa ilk doğum günü heyecanı var çok özel değil mi?ay gene heyecanlandımmmmmm

evet canım ben bile düşünürken heyecanlanıyorum geceleri rüyamda aksilikler oluyo panikliyorum falan bilinçaltıma yerleşmiş yaa

Kızlar waikikide sordum o tişört sadece kızlar için malesef,erkeklere yapmamışlar ne gıcıklar yaaa zaten herşey kız bebekler için waikikeye girince kendimi kız reyonlarında hayran hayran bakarken buluyorum hep.. Allahtan yeğenlerim var!

Yaa şu d.günü yaklaştıkça ben geridiğimi fark ediyorum... Temizlik acayip gözümde büyüyor,pasta börek vs..ardından tekrar temizlik ( bir de ev sağlam kalsa derdi var )
Bugün bi arkadaşımın kızının d.günü partisi vardı onunki de bir partievinde oldu çok güzeldi acaba oradamı yapsam diye düşünmeye başladım 2 saat sürdü sonra herkes evine ohh mis gibi telaşesiz,yorulmadan.. ama daha anlamazki diyorum bi yandan da seneye hadi belki..

X