2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

kızlar sizlere kolay gelsina.s
ben de temmuz annsiyim,benim oğlum da8 temmuz doğumlu:emir_bebek:
denizi göreyim ben de kopya çekerim biraz:dance:
sonra dedikoduları anlatırım size sözsırnaşık şey:roflol:

denizcim pastalar süperalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bence üçü de olur,ama winnie li de güzel,aral severyerimseniben

sagol emınecım o dedıgın yerlerede bakıcam ben canım arkadasım bursadakı rehberım bnm :))

uzay cok pahalı geldı bana yaa 105 tl

ee pahalı:nazar:
zaten bursa diğer şehirler göre pahalı bi yer nedenseCADIARZU
biz kazıklanmaya mahkum muyuz ne-tatlicadiarzu-

hadi kolay gelsin sana fıstıkzemuszemus,yardım lazım olursa ben burdayım biliyosunyerimsenibenopuyorumnanaktan

benim kızımında bu cuma.nasıl olacak bilmiyorum.ama balon koymaktan korkuyorum açıkcası.direk sıkar onları çünkü,elinde patlarsa korkar.ama bir yazan pasta fikri güzel...

amaaannnnn burda o küçük şekerlerdende yok inanrmısınız cam şekerli kurabiyeler gittiii
pastayıda adam anlamadı bi türlü 1 şeklinde vs yok ondanda vazgeçtk kız çocuğu için süs bile yok mavi ankaradan getirtcekler unutmazlarsa pastamızda dikdörtgen olcak Allahtan güzel yapıyolar tadı konusunda eminim en azından :KK70:

ayyy heves kalmadı bende olsada bitsee artık :gitme:

deryacım çok güzel olmuşlar..size şöyle bir baktığım da derin bir ohh çekiyorum inanaın çok zor yaa kurtuldum ben ALLAH TAN...50 KİŞİYİ BİR DAHA AĞIRLAYAMAM ZATEN....

deryacım hepsi çok şirin davetiye ve magnetlere bayıldım

deryacım çok güzel olmuşlar..size şöyle bir baktığım da derin bir ohh çekiyorum inanaın çok zor yaa kurtuldum ben ALLAH TAN...50 KİŞİYİ BİR DAHA AĞIRLAYAMAM ZATEN....
Tskler kızlar beğenmenize sevindim, gönül isterdi daha iyilerini yapabilmek ama şimdilik elden gelen bu diğer senelere inşallah daha da güzel hazırlanırım..ya ben şu slaytı hala hazırlayamadım gözümde büyüyor ders çalışmak gibi yumurta dayanmadan yapmıycam sanırsam,bakyine uykum geldi offf...
Yasemin sen gerçekten 50 kişiyi nasıl ağırladın kıs,ben 20 büyük 5 küçük kişiyi gözümde büyüttüm niyeyse?offf her zaman gelen insanlar aslında tek fark hep beraber gelmeleri..

amaaannnnn burda o küçük şekerlerdende yok inanrmısınız cam şekerli kurabiyeler gittiii
pastayıda adam anlamadı bi türlü 1 şeklinde vs yok ondanda vazgeçtk kız çocuğu için süs bile yok mavi ankaradan getirtcekler unutmazlarsa pastamızda dikdörtgen olcak Allahtan güzel yapıyolar tadı konusunda eminim en azından :KK70:

ayyy heves kalmadı bende olsada bitsee artık :gitme:
Olsun canım senin için rahat olsun sen elinden geleni yaptın şartlar.. siz bence acilen esk. taşının orada her şey var ne güzel işte..

derya bızde hazırlayamadıkk bacımm tek deılsınnn.. bu aksam resımlerı secıcezz artık eşımle beraber ınşallahh.. bızım dogum gunu pazar olucak sızın kısı hangı gun cano

derya bızde hazırlayamadıkk bacımm tek deılsınnn.. bu aksam resımlerı secıcezz artık eşımle beraber ınşallahh.. bızım dogum gunu pazar olucak sızın kısı hangı gun cano

Bizimki cumartesi akşamı canım,ben iyice tutştum şu an slayt için uğraşıyorum ev beni bekler,teo beni bekler..offf bir sürü işim var daha pasta börek vs..nasıl yetişcek yaaa,zaten bugün annemi de küstürdüm gerginliğimden...:KK43: Denisss sana bi mail atmıştım geldimi bilmiyorum smilebox diye bi program var orada hazır şablonlardan seçip resim ekleyip sunum hazırlayabiliyosun bi bakın ona size yardımcı olabilir..

aaaa ıyıkı yazdınn muhakkak gelmıstır amaa maılboxım da 200 300 küsür maıl var korkumdan acamıyorum 1,5 aydır bakmıyorum maıllerıme .. ıcımden gelmıyordu bugun acıp bakayım temızlerken gorururum canım ıyıkı soyledın cok tesekkurler

sende ınsallah guzel hazırlarsın kııı elınden kacmıycagını bılıyorum ben .. cok guzel olucak hersey rahat ol .. stres yapma (dıyene bakkk:KK66: hallolur hersey canım yaa
pasta kötu olsada borekler corekler yetısmeesede o gunu yaşa ben oyle bır karar aldım sınırlenmıcem dıe
bakalım yapabılıcekmıyım

derya nede güzel üşenmeden hazırlıklar yapmışsın..
o kadar imrendim ki çabana....
ustalıkla hazırlanmış davetiye,şirin magnetler...en ince ayrıntıyı bile düşünmüşsün
umarım herşey gönlünce olur..
inan çabana emeğine hayran kaldım...
senin hazırlıklarını örnek almıyorum desem yalan olur.....

valla ben de hayranım şu derya bacıya:))hep uğraşıyor değişik değişik şeylerle nerden de buluyon kız bu kadar zamanı helal olsun valla..

Saolun kızlar alnımın akıyla çıktım sonunda...herşey bana göre ve gelenlere göre mükemmeldi ee bu da bana yeter..
bu arada yazmayı unutmuşum Asrının bebek güncesi var onunla ilgili bilgileri,anıları vs yazdığım o gün onu da salona koydum her gelen bişeyler yazsın diye ama unutulmuş o telaşeden unutmazsanız siz yapın güzel bir anı olur.
.

kızzzz sen nelar yptın böyleee keşke senin 1. olsaydı doğum gününde bende bu fikirlerden yaralansaydımmmmmmm ah ah ah ahhhhhhhh ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yaptığın her şeyii yapabilecek elimin altındaydı ama fikir yoktuuuuu

olsun daha bebişlerin 2.,3.,4......yaşları var ilerde kullanırsın,umarım hala görüşüyor oluruz da o zaman da paylaşırız

Haziranda ilk d.günü telaşesini yaşayacak 2009 haziran annleri belki size fikir olur bunlar ,bizlerin hazırlıkları..
tüm bıcırıkların d.günü şimdiden kutlu olsunnn!

X