2009 Mart Anne Adaylarından,Şekeri Yüksek Çıkanlar :(

KIZLAR BENİM yüklemeden önce 102 yüklemeden sonra 133 çıktı normalmi kaçtan sonrası yüksek

eveeet bugün 100 gr lığıda yaptırdım...
açlık şekerim 74
1.saat şkeri 183
2.saat şekeri 164
3.saat şekeri 65....bu 65 ne ola ki..bu kadar birden düşmesi beni şaşırttı..asistanı arayıp haber verdim.5 te tekrar arayacağım dr ne demiş onu öğreneceğim..bu arada 1 e kadar aç kaldım..bide dün en son akşam 6da yemiştim..eve geldim kahvaltılık hazırladım ama eller zangır zangır..çayı sütü hepsini döktüm...1 dilim ekmekle kahvaltı ettim doymadım..başlarım dedim diyetine kayıp gidicem şimdi..doyana kadar yedim pişman değilim :))))))))) akşama dengelerim artık..valla ssat 3 oldu kafam yeni yeni yerine geliyor....

eveeet bugün 100 gr lığıda yaptırdım...
açlık şekerim 74
1.saat şkeri 183
2.saat şekeri 164
3.saat şekeri 65....bu 65 ne ola ki..bu kadar birden düşmesi beni şaşırttı..asistanı arayıp haber verdim.5 te tekrar arayacağım dr ne demiş onu öğreneceğim..bu arada 1 e kadar aç kaldım..bide dün en son akşam 6da yemiştim..eve geldim kahvaltılık hazırladım ama eller zangır zangır..çayı sütü hepsini döktüm...1 dilim ekmekle kahvaltı ettim doymadım..başlarım dedim diyetine kayıp gidicem şimdi..doyana kadar yedim pişman değilim :))))))))) akşama dengelerim artık..valla ssat 3 oldu kafam yeni yeni yerine geliyor....

değerlerin normal canım..sorun yok...bende öyle oluyordum yüklemeden sonra...tansiyon düşüyor kafa kalkmıyor...hemen yemek yiyip kendine gelmeye çalışıyon...bende 2 defa yaptırdım 100 lük yüklemeyi...ilkinde eşim vardı yanımda ikincide kimse yoktu yalnızdım...dedim bide bayılırsam ama çok şükür rahat atlattım sayılır...

dr normal gibi dedi sınırda dedi..telaşlanacak bişey yokmuş ama dikkate devam..şeker isteğimi meyvelerle giderecekmişim..

doğuma kadar bebişleirimiz için biraz sabır arkadaşlar
benim şekerim düzene girmesine rağmen diyete devam dedi
ben de tekrar yükselirse ne olur dedim insülin başlanırmış
peki şekeri fark etmezsek bebek açısından riski ne dedim
doktorun dediğine göre doğumdan sonra bebek hipoglisemi yaşarmış bu da yenidoğan sarılığına neden olablirmiş

ben de son hafta azcık sallamıştım diyeti, canım tatlı istiyo diye arada kaçamak yapmıştım açlık 103 çıktı ama dr. diyete sıkı bir biçimde devam dedi, bir de şu parmak ucundan alınan kanla şeker ölçen cihazlar var ya ondan al, haftada 2 gün sabah 8 de başlayıp açlık tokluk kan şekerlerini listeye yaz bir dahaki geldiğinde değerlendirelim dedi.
Şehnaz'ı şeker yükselmesinden hastaneye yatırmışlar, Allah ona acil şifalar versin. amman kızlar, diyete devam. hay gayret ne kaldı şurda.

selam bayanlar....bende 20 gün süren şaker maratonunun sonunda günde 4 ünite insüline başladım....çarşamba açlık kan şekerim 111 tokluksa 143 çıktı ve açlık yüzünden başladık insüline...umarım etkili olujrda sağlıkla hamileliğimizi geçiririz....bugün evde yaptığım açlık kan şekeri ölçümüm mutlu etti azıcık beni çünkü 93 çıktı maşallah.....çoğu gitti azı kaldı kızlar diyete devam....

X