2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

kızlar ben 2008 mart annesıyım.ben adet gormem gereken gunun bır gece oncesı bır ruya gordum.ruyamda cocugum olmus ıkı uc yaslarında bır erkek kucagımda ve balkondayız.karsı komsu bana seslenıyor oglun ne cabuk buyudu dıyor.ertesı gun hastalanmam gerekırken bır hafta sonra hamıle oldugumu ogrendım.ve o andan ıtıbaren oglum olacagını hıssedıyordum.su an oglum 5 aylık.doktorumda demıstı genelde dıkkat edıyorum anne adayları ne hıssederse bebeklerın cınsıyetı o oluyor.gercekten ıcınden bır ses soyluyor sureklı bende oyle oldu.kız olmasını cok ıstememe ragmen sureklı erkek olacagını hıssedıyordum

slm ....bende inşallah mart annesi olacağım...bende hamile olduğumu öğrendiğimde oğlu olacakmış gibi hissetim ama daha sonradan kız gibi hisetmeye başladım...hayırlısı olsun herkes için...

ben de ruyamda erkek gordum ama bir bebek magazasindaki elim kadar elbiseleri firfirli donlari gordugumden beri kiz olacakmis gibi geliyor.

vallahi bana tum hurafeleri yaptılar.kocam kollarimi tuttu en yakın arkadasım suratıma tuz attı, gobegimde alyans salladılar, bicakla makas saklayıp otur bir yere dediler, cin takvimine de baktık. bir oyle cikiyor bir boyle.bekleyecegiz artik care yok.

merhabalar,bende en çok bu sorunun cevabını bilmek istiyorum,hamileliğimin ilk haftalrında komşum gelip rüyamda seni gördüm kızın olmuştu hamilemisin dedi..Çok şaşırdım ve hamileyim dedim komşumun rüyasına inanmak istiyorum ama benim bir oğlum var ve sanki hiç kızım olmazmış kaç çocuğum olursa olsun oğlan olurmuş gibi geliyor..Son ultrasonumuzda boyu olması gerekenden 2hafta 4 gün önde görünüyordu ve koca kafası,kesesine sürekli tekme savuran iri kemikli bacakları vardı bence benim yine bir oğlum olacak..

Ayy ne zaman belli olcak ya hareketli olunca erkek derler.benim ultrasondayken zıpladğnı gördük. Bana erkek gbi geliyo. Hayırlısı olsun Oğlum olsun:)

benim de içime erkek doğuyor.bu arada önceki sene görümcem ikili test için gittiğinde ki o kız istiyordu dr çok heveslenme ama kalça yapısından kız gibi görünüyo demişti ve kızı oldu :)ikili testte söyleseler keşke perşembe gidicem.

benim de içime erkek doğuyor.bu arada önceki sene görümcem ikili test için gittiğinde ki o kız istiyordu dr çok heveslenme ama kalça yapısından kız gibi görünüyo demişti ve kızı oldu :)ikili testte söyleseler keşke perşembe gidicem.

tahmin yöntemin ne çok merak ettimmmmmmmmmmmm

eveeet sıkı durun açıklıyorum: ben bunu 2 sene önce müdürümden öğrendim.bu arada müdürüm erkek ve o da yengesinden öğrenmiş.2 senedir uyguladığım herkeste tuttu.hiç fire yok yani :dance: hamile olan kişinin arkasından yürüyüşüne bakılıyor. erkek annesi olacaklar biraz öne doğru omuzları çökmüş gibi yürüyor.kız anneleride arkaya kaykılarak maşşallah pehlivanlar gibi yürüyor.ama aradaki fark çok küçük.hamilelik ilerledikçe daha da belirginleşiyor.okuldan bir arkadaşım bundan 4 ay önce ultrasona girmiş cinsiyetini öğrenmiş.öğrendim dedi.bende sakın söyleme tahmin edicem dedim.yürü bakiim dedim.tabi kız anlayamadı 5-10 adım gitti kız dedim.evet dedi nerden bildin dedi.bende söyledim tabi hepsi çok şaşırdı yerimseniben umarım sizdede tutar.

bende çökük yürüyorum.
Zaten bu tahminlerden dolayı kız olursa çok şaşırıcam. Çünkü bütün tahminlerim hep oğlanı işaret ediyorya hadi hayırlısı.

Sağol canım paylaşımın için. Bundan sonra bütün hamilelerin yürüyüşüne bakarım artık.

bende çökük yürüyorum.
Zaten bu tahminlerden dolayı kız olursa çok şaşırıcam. Çünkü bütün tahminlerim hep oğlanı işaret ediyorya hadi hayırlısı.

Sağol canım paylaşımın için. Bundan sonra bütün hamilelerin yürüyüşüne bakarım artık.
diger belirtiler nelermis buketcim

bir yöntem daha var ama bakalım tutacakmı.şimdilik araştırma halindeyim 100 kişiye soruyorum doğum yapanlardan :1rolleyes: erkek olursa ilk sağ tarafta kız olursa sol tarafta hissedilirmiş.benim ilk günden beri sağ tarafım ağrıyor,daha doğrusu ağrı değilde sanki biraz zorlanıyor gibi kaslar taşımakta.sonunda ultrasona girdiğimde dr abenim sağ tarafta bişeymi var acaba dedim.baktı aa bebk burda daha iyi görünüyor sağda dedi a.s neyse etrafta doğum yapmış herkese sordum ve herkes erkek olanları sağda kızları solda hissettiğini söyledi.sizde sorun bakalım tutacakmı?:emir_bebek:

bir yöntem daha var ama bakalım tutacakmı.şimdilik araştırma halindeyim 100 kişiye soruyorum doğum yapanlardan :1rolleyes: erkek olursa ilk sağ tarafta kız olursa sol tarafta hissedilirmiş.benim ilk günden beri sağ tarafım ağrıyor,daha doğrusu ağrı değilde sanki biraz zorlanıyor gibi kaslar taşımakta.sonunda ultrasona girdiğimde dr abenim sağ tarafta bişeymi var acaba dedim.baktı aa bebk burda daha iyi görünüyor sağda dedi a.s neyse etrafta doğum yapmış herkese sordum ve herkes erkek olanları sağda kızları solda hissettiğini söyledi.sizde sorun bakalım tutacakmı?:emir_bebek:

benim oğlun hep sağımdaydı sağ tarafım daha şişkindi.buna bende inanıyorum.

diger belirtiler nelermis buketcim

*bak işte benimde sağ tarafımda duruyor
*aşermem olmadı
*erken dönemde bulantılarım olmadı,11. haftadan sonra başladı
*tüylerim çok çabuk uzamaya başladı (gerçi hormonlardan oluyo ama...)
*göbeğim tüylendi
*kalçamda bi gelişme değişme yok göbişim belirginleşiyo...vs....

*bak işte benimde sağ tarafımda duruyor
*aşermem olmadı
*erken dönemde bulantılarım olmadı,11. haftadan sonra başladı
*tüylerim çok çabuk uzamaya başladı (gerçi hormonlardan oluyo ama...)
*göbeğim tüylendi
*kalçamda bi gelişme değişme yok göbişim belirginleşiyo...vs....

buketçim tecrübeli bir erkek annesi olarak bu belirtiler bence yüzde doksan :sm_cool:erkek

aynı belirtiler bende de var.kız olursa çok şaşırıcam bu durumda.aşerme yok ama mide bulantım çok fazla oldu 1,5 aydır bittim yani.aa bide kızlar karnınızda ince kahverengimsi belli belirsiz bir çizgi farkediyor musunuz?

aynı belirtiler bende de var.kız olursa çok şaşırıcam bu durumda.aşerme yok ama mide bulantım çok fazla oldu 1,5 aydır bittim yani.aa bide kızlar karnınızda ince kahverengimsi belli belirsiz bir çizgi farkediyor musunuz?

evet canım o çizgi sanırım hepimizde var ve gittikçe belirginleşicek

X