2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

buketçim tecrübeli bir erkek annesi olarak bu belirtiler bence yüzde doksan :sm_cool:erkek

İşte bende zaten bundan dolayı hep erkek diyorum ama bakalım. Benim için farketmez aslında. Sağlıkla gelsinde. Ama sadece kız olursa şaşırıcam bu kadar belirtinin üstüne. Bakalım kısmetimizde ne var.:dance:

benim ve eşiminde içine hep kız doğuyor bebeğimi sevecekken hep kızım diyeceğim geliyor hayırlısı bakalım kayınvalidemde diyor senin kızın olacak hayırlısı olsun ama bende kız çok istiyorum

*bak işte benimde sağ tarafımda duruyor
*aşermem olmadı
*erken dönemde bulantılarım olmadı,11. haftadan sonra başladı
*tüylerim çok çabuk uzamaya başladı (gerçi hormonlardan oluyo ama...)
*göbeğim tüylendi
*kalçamda bi gelişme değişme yok göbişim belirginleşiyo...vs....

benimde erken dönemde bulantım olmadı
sürekli tuzlu yiyorum
tatlıyı hamile olmadanda çok seviyordum hala seviyorum,hayatımda yemediğim kadar zeytin yedim.çünkü hamile olana kadar çok andir zeytin yerdim
1 haftada nerdeyse 1 kg. peynir diyorum
hiç aşermiyorum
içime erkek olack gibi geliyor bana. şuan 10 haftalık hamileyim
bide kızlar o takvimleri nasıl eklediniz. benide bilgilendirir misiniz?
ben beceremedim de

benimde erken dönemde bulantım olmadı
sürekli tuzlu yiyorum
tatlıyı hamile olmadanda çok seviyordum hala seviyorum,hayatımda yemediğim kadar zeytin yedim.çünkü hamile olana kadar çok andir zeytin yerdim
1 haftada nerdeyse 1 kg. peynir diyorum
hiç aşermiyorum
içime erkek olack gibi geliyor bana. şuan 10 haftalık hamileyim
bide kızlar o takvimleri nasıl eklediniz. benide bilgilendirir misiniz?
ben beceremedim de

Dilekcim o yaptığın takvimin http ile başlayıp.gif,.img veya . png ile biten kısmını kopyalıycaksın kontrol panelinde profil düzenle kısmında en altta kilo takip vs diye bir kısım var oradaki boşluğa yapıştıracaksın kaydet diyeceksin bu kadar

Son düzenleme:
ben geldim nihayet 1,5 aydır ilk kez oturup ciddi ciddi yemek yedim :)bu arada ne takvimi bana da söyleyin?bide existhunder o çizgi sadece erkek çocukta oluyor diye bişey duymuştum doğrumu acaba :uhm:

ben geldim nihayet 1,5 aydır ilk kez oturup ciddi ciddi yemek yedim :)bu arada ne takvimi bana da söyleyin?bide existhunder o çizgi sadece erkek çocukta oluyor diye bişey duymuştum doğrumu acaba :uhm:

sanmıyorum canım çünkü ben hamile olmadan öncede benim hep çizgim vardı eskiden beri şimdi belirginleşti

arkadaşlar herkes hangi ilde olduğunu yazsa belki hastane veya dr konusunda birbirimize bir yardımımız olur.ben ankaradayım mesela.bide şey yapabiliriz herkes cinsiyet tahminini yazsın liste yapalım bakalım kaçı tutacak.içimize doğan şekliyle tabi.Allah öncelikle sağlık versin hepimizin bebişlerine ama insan merakta ediyor dimi:)

arkadaşlar herkes hangi ilde olduğunu yazsa belki hastane veya dr konusunda birbirimize bir yardımımız olur.ben ankaradayım mesela.bide şey yapabiliriz herkes cinsiyet tahminini yazsın liste yapalım bakalım kaçı tutacak.içimize doğan şekliyle tabi.Allah öncelikle sağlık versin hepimizin bebişlerine ama insan merakta ediyor dimi:)

Canım zaten nicklerimizin altında yaşadığınız yer kısmında hepimizin yaşadığı il yazıyor.Ayrıca bu başlık zaten cinsiyet tahminleri için açıldı sayfanın başlarındada çoğumuzun tahmini var ama liste yapılmadı henüz sanırım.Liste yapılırsa dediğin gibi yanlarına yazarız tuttu tutmadı diyea.s.

Canım zaten nicklerimizin altında yaşadığınız yer kısmında hepimizin yaşadığı il yazıyor.Ayrıca bu başlık zaten cinsiyet tahminleri için açıldı sayfanın başlarındada çoğumuzun tahmini var ama liste yapılmadı henüz sanırım.Liste yapılırsa dediğin gibi yanlarına yazarız tuttu tutmadı diyea.s.
evet ya herkesin isminin altında yazıyor dimi hamilelik benim başıma vurdu galiba kafamçokkarıştı listeyi tahminlere göre yapsak diyorum.belli olunca değil.neyse ben kesin yine bişeyleri kaçırmışımdır kesin o da yapılmıştır.Allahım ben ne zeki bi kızdım bi zamanlar yazık banaaaaa ne hallere düştüm :roflol:

kızlar ilk sayfalarda elimdeki verilere göre bir liste yapmıştım vakit olmadığından geliştiremedim yeni kişileri ekleyemedim bugün yaparım.

bu bekleyis cok heyecanli kizmi erkekmi esimle icimizdeki ses erkek diyor ama gonlumuzden kiz geciyor bakalim hayirlisi:) ama hamile oldugumu ogrenmeden bir gece once ruyamda sarisin kivircik sacli uzerinde beyaz atlet olan bi erkek cocugu gordum:)
ruyada erkek cocuk haber derler hamilelik haberini aldim boylelikle belki cinsiyetide tutar..hayirlisi:)

umarım benimki erkek olur..yoksa kayınvalidem beni kıtır kıtır keser...cokacimcoookzaten geç hamile kalabildiğim için gıcık oluyor bana..bide erkek olmazsa ben yandım....kafamçokkarıştı

Kapkara;senin o kayınvalidenin sacini basini yolarim valla.ne bicim kadın aaa aksam aksam sinirim zipladi.
saglikli hayırlı evlat olsun ne farkeder.
ayrica cinsiyet senin elinde olan bisey degilki.esinden gelen kromozoma bagli.
ayy cok sinir oldum senin yerinde olsam o kadını oldurmustum coktankötükedihüso

Kapkara;senin o kayınvalidenin sacini basini yolarim valla.ne bicim kadın aaa aksam aksam sinirim zipladi.
saglikli hayırlı evlat olsun ne farkeder.
ayrica cinsiyet senin elinde olan bisey degilki.esinden gelen kromozoma bagli.
ayy cok sinir oldum senin yerinde olsam o kadını oldurmustum coktankötükedihüso

Canım sakim ol elif heralde ciddi yazmadı onları bana şaka gibi geldi kaydirigubbakcemile3

benim içimdeki his erkek olduğunu söylüyor ,birde eşim rüyasında erkek görmüş herhalde erkek olcak

ay kızlar napiyim dayanamiyorum boyle kendini bilmez insanlara.
:eek:klava:
gercekten var cunki boyle insanlar.
umarim sakadir...

oo akşam kaynatmışsınız ben yokken.bakın size ne diycem hani genelde erkek geçer ya insanların gönlünden özelliklede kayınvalidelerin.abimin tek bir çocuğu var:erkek.kendiside evin tek oğlu zaten.ve otizm hastası malesef yeğenim :KK43:kızların bu hastalığa yakalanma olasılığı çok daha azmış,bu konuda çok araştırma yaptım.şimdi diyoruzki keşke kız olsaydıda sağlıklı olsaydı.öncelikle sağlık.ama yinede herkesin kalbine göre hayırlı ve sağlıklısını versin Allahım.

X