2009 Mayıs Anneleri

Selam kızlar nasılsınız?a.s.

Sabahtan beri evle ve Defnoşla uğraşıyom evim temizdi ama hafta sonu misafir olunca heryer dağıldı neyse iş ve yemek derdi bitti şükürsositososito

Tülay Banu kolay gelsin size neyse saatte baya geçmiş az kaldı kuzucuklara kavuşmanıza inş:eek:

Selam kızlar nasılsınız?a.s.

Sabahtan beri evle ve Defnoşla uğraşıyom evim temizdi ama hafta sonu misafir olunca heryer dağıldı neyse iş ve yemek derdi bitti şükürsositososito

Tülay Banu kolay gelsin size neyse saatte baya geçmiş az kaldı kuzucuklara kavuşmanıza inş:eek:

iyiyiz canım. sen nasılsın?

burcu ev alıyormuşsunuz. hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

canım merhaba.evet ya az sonra çıkarız.ay kızlar bugün resmen donuyorumya ellerim falan sanki buzun içinde durmuş gibi uyuştu:KK43:(

önce kardeşimle buluşacağız işlerimizi halledeceğiz sonra kızları alıp doğru eve yemek yapmaya gideceğim

kızlar geçen gün yazmıştım ya kızımın birden iştahı gitti,bişey yemez oldu diye. iki gün sürdü. şimdi yiyor çok şükür. ama hala biberonu reddediyor. kaşıkla herşeyi yiyor ama biberon ıııhh itiyor. napıcam ben ya. dışarıda filan çok rahat oluyordu biberon. sizce tekrar nasıl alıştırabilirim? :uhm:

iyi akşamlar banucum.bende çıkıyorum kızlar öptüm hepinizi ve beişleri.gidimde kızımı alayaım çok ösledim bugünnnn:KK43:(

iyiyiz canım. sen nasılsın?

burcu ev alıyormuşsunuz. hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

Sağol tatlım bende iyiyima.s.

papatyacım sağol canım kızlar ben çıkıyorum birazdan iyi akşamlar herkese

İyi akşamlar canıma.s.

kızlar geçen gün yazmıştım ya kızımın birden iştahı gitti,bişey yemez oldu diye. iki gün sürdü. şimdi yiyor çok şükür. ama hala biberonu reddediyor. kaşıkla herşeyi yiyor ama biberon ıııhh itiyor. napıcam ben ya. dışarıda filan çok rahat oluyordu biberon. sizce tekrar nasıl alıştırabilirim? :uhm:

İyi canım sevindim walla opuyorumnanaktankuzular bişi yemeyince çok kötü oluyo ya biberona da alışır tekrar canım benimki de öyle yapmıştı ben uykuya geçer geçmez verdim öyle almıştı

iyi akşamlar banucum.bende çıkıyorum kızlar öptüm hepinizi ve beişleri.gidimde kızımı alayaım çok ösledim bugünnnn:KK43:(

İyi akşamlar canım koş kuzuyaa.s.

BUGÜN GıREMEDıM KIZLAR ıŞıM ÇOKTU ÖĞLEDEN SONRA DA ıŞLERıM ıÇıN ŞıRKET DIŞINA ÇIKMIŞTIM ... CADIARZU

AMMADA ÇENE YAPMIŞSINIZ VALLA OKU OKU BıTMEDı...kaydirigubbakcemile3

BURCU CANIM YANLIŞ OKUMADIYSAM TELAŞLA EVMı ALIYORMUŞUNUZ HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE OTURUN AĞIZ TADIYLA CANIM... zemuszemus

HERKESE ıı AKŞAMLAR ÇIKIYORUM ARKDAŞLAR ÖPÜLDÜNÜZ... opuyorumnanaktan

merhaba kıslar ben bugün annemlerin pazar vardı ona gittim geldim amma soğukmuş hava yaaa
dondum...aldım bişiler geldim kasıklarım belim ağrıyor....adet olacağım....

bugün pek sakin burası tuba hiç gelmemiş .....acana ananesi ne yaptı

pınarda hiç gelmedi sanırım....siboşuda sabah gördüm yazmadıı

slm kizlar..

bugun cok sukur hastaneye gittim,ananemi gördüm :KK43: hala yogun bakimda..1 ay sürcekmiş bu tedavi..yani antibiotik tedavisi :KK43: püf diger organlari mahfediyor bu antibiotikte..hele 1 ayda neler olur :S

solunum cihazi,kalp elektrosu,tansiyon vs vs her tarafi kablolarla doluydu canim ananemin :KK43:

kollari felan ödem yapmiş..şişmiş..

Rabbim şifa versin biran önce inşaAllah..cok zor onu öyle görmek..

ordan da annemle natilusa gectik..serraya puset alcaktim..mother caredekini begenmiştim ama chicco daha agir basti gene..hafif kolay bişi olmasi önemliydi benim için..cok sukur buldum gönlüme göre..

böyle işte kizlar..bulusma olmus..cok güzel geçmiş resimlerden gördügüm kadariyla..

haberler böyle işte kizlar..buraya fazla giremiyorum..sohbet etcek pek keyfim yok acikcasi..kendimi işlere ve oyunlara verdim..

yeni bi haber olursa gene yazarim..

iyi dilekleriniz ve dualariniz için cok teşekkürler canlarim..öptüm hepinizii

X