2009 yılında tüp bebek yaptıracakların paylaşım alanı

yaz hamisleri adaylari listesi:
mehay
kaderli
helin hivda
esingul
pelly1
gamze-su
tulipe

ben 21 mayısta başlıyorum bakalım hayırlısıyla. ama sanırım temmuza kalacak benim tedavinin donuçlanması. ben de yaz hamişliğine adayım. artık anne adayı olmak istiyorum adayadaylığından çoooooooooooook sıkıldım .

ben 21 mayısta başlıyorum bakalım hayırlısıyla. ama sanırım temmuza kalacak benim tedavinin donuçlanması. ben de yaz hamişliğine adayım. artık anne adayı olmak istiyorum adayadaylığından çoooooooooooook sıkıldım .

bende canim coookkk hemde....canim mayista baslarsan sonucu haziranda belli olur tedavinin....

canım daha raporlar çıkmadı dün görüştüm merkezle ilaç raporu 10 günde tüp bebek raporu 3 haftada çıkar dediler. benim tedavinin başlaması haziran sonunu bulur, ben azcık tez canlıyım da şimdi ankaraya gidip merkezde bişeylere başlayacağız ya benim için tedavide başladı sayılır. ama daha nerden baksan 1 ay var önümde başlamaya.

mehay
kaderli
helin hivda
esingul
pelly1
gamze-su
tulipe
aktuel

mehay
kaderli
helin hivda
esingul
pelly1
gamze-su
tulipe
aktuel
adayadayı

ben de kendimi ekledim :)

ayyyy canim pardon seni unutmusum a.s. bende bir eksiklik var diyorum ama kim a.sŞeniz

bende varım,haziran ayının sonunda başlanacak 2. tüp bebek tedavisine hayırlısıylan.
İnşallah hepimiz tedavilerimizin sonucunda hamile oluruz.

mehay
kaderli
helin hivda
esingul
pelly1
gamze-su
tulipe
aktuel
adayadayı
egecan

Merhaba arkadaşlar. bugün doktoruma gittim. benim geçen aydan bir kist oluşmuştu. bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum. Kistim yokolmuş :) 21. gün Lucrin'e başlıyorum. d.k. hapını 25. güne kullanıp bırakacağım. bu durumda 24 mayısta gonal f iğnelerime başlayacağım. herşey yolunda giderse haziran sonu hamiş olup olmadığım belli olacak...

Merhaba arkadaşlar. bugün doktoruma gittim. benim geçen aydan bir kist oluşmuştu. bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum. Kistim yokolmuş :) 21. gün Lucrin'e başlıyorum. d.k. hapını 25. güne kullanıp bırakacağım. bu durumda 24 mayısta gonal f iğnelerime başlayacağım. herşey yolunda giderse haziran sonu hamiş olup olmadığım belli olacak...

ysiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn :teytey: cooookkkk sevindimm yaaa cok merak ediyorum ilk hamis kim olacak??????Şeniz

kıslar merhaba bısey sorucam bende tup bebek yaptırmayı dusnuyorum 1 asılama yaptırdım tutmadı ozelde tup bebek yaptırmak ıstıyorum neler ıstenıyor yapılıyor bılgınız varmı acaba

benim bilgim yok canim ben daha yaptirmadim ama sabaha kizlar gelir onlar bilirler belki.....

merhaba arkadaşlar bende 21 aylık evliyim 1 yıldır bebek olmuyor pkos hastasıyım. 25 haziranda eğer zamanında adet olabilirsem aşılama için iğnelere başlayacağım inş. olumlu sonuçlar alırız hepimiz.

X