2010 Lise Mezunları Paylaşım Alanı

kızlar bende gırmeyı dusunuyorum ılk defa gırecem nasıl sorular zormu?guvenderın kıtaplarını almayı dusunuyorum ıyımı onlar

ıyı tabı guvender ama tek onla olmaz ondan bıtırınce baska yayınlarda alırsın soru bankası olarak her kaynaktan calısmalı derım zaman cok malum

yaaa arkadaşlar bende gircem kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümüm ile varmı öle giren ??
geçen yıl girdim 67 aldım hç hazırlanmadım ama
ne zaman kayıtlar bilgisi olan varmı??

kayıtlar daha sımdı degıl sınav tarıhı bıle bellı degıl burdan yazarım ben )) ben yazmasamda ılla sıtede paylasılır bu bollumde merak etme hazırlanmaya bak

bende gircem arkadaşlar. bu sene iyi çalışmayı düşünüyorum belki kursa yazılabilirim ama belli değil, düz lise mezunuyum inşallah kazanırız bi yerleri

hepımız ıcın ıyı olur umarım sonuclar basarılar sımdıden ben meslek lısesı mezunuyum

kızlarrrr bende varımmmm bu konuyu açmanız çok iyi olmuş çünkü hiç bir bilgim yok ilk defa giricem ben de düz lise mezunuyum girenlere soruyorum soru türleri neler merak ediyorum kitap alıcam ben de çalışmak için herkese kolay gelsinzemuszemus

kızlar bende ticaret meslek lisesi mezunuyum 2 senedir düşünüyorum girmeyi ama düşüncede kalıyor herzaman. banada yardımcı olursanız sevinirim örneğin hangi meslekleri seçebiliyorum.atamalar nasıl oluyor başka şehire gitme olasılığım nedir benim tercihime mi bağlı. A grubu b grubu varmış bunlar nedir ben hangi gruptan girmeliyim ve her sene girebiliyormuyum lise mezunu olarak. çok soru sordum ama anlaşıldığı gibi pek bilgim yok ama artık evde oturmak istemiyorum oğlumda büyüdü artık şimiden teşekkür ediyorum canlarım

bu gün bir çok kişinin tavsiyesi üzerine bilgisayar kursuna yazıldım
sertifikasız olmuyomuş ama bilmediğim hala çok soru var düz lise mezunu olarak sannımca en az 90 almak gerekiyomuş 90 almak için g. kültürden de g.yetenektende kaç net çıkarmak gerekiyo dahada önemlisi her iki bölümdende kaç soru çıkıyo hangi konuların sorularının puanları daha yüksek matematikten çok korkuyorum soruları nasıl? seviyesi ne? sabu yayınlarından çalışıyorum bana çok zor geldi sınavda bukadar zorsa işim zor açıkcası bide geçen yılki tercih formlarına baktım bazı kısaltmalar vardı yh gih ... falan bunlar nedir ve daha bi sürü soru var aklımda.... tecrübeli arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorumm

kızlar bende ılk kez hazırlanarak gırıcem tml mezunuyum bende oncelıkle bır kıtap edının bende yargı var ıhtıyac yada guvender de olabılır aklıma gelmeyen bı cok yayın var bıldıklerım bunlar suanda duzenlı ve herbun calısmak gerek bence yoksa olmaz bırde lıse mezunları dedıdıgınız gıbı genelde 90 ve uzerı alırsa kesın yerlesıyor dıye duyuyorum yerlestırme oncelıklerıne bakınca gordum zaten hedefımız 90 ve uzerı olsun..lıse mezunu ısenız b grubu olarak gırıyorsunuz genel yetenek genel kultur tum adaylar kıtabı alacaksınız.matematık benımde cok zayıf ama calısarak olacak ınsallah ben kursa gıtmıyorum bılgısayar sertıfıkasıda gerekır alın derım 2 senede bır oluyor bu 2010 ıcın sınav acıklamsı yapılmadı henuz ben bıraz rahatsızım bu sıra cok cıddı sekılde donucem calısmaya burdada sorular vs bılgıler paylasalım butun sorularınızı bıldıgım kadar cevaplamaya calıstım bıldıgım bırseyse herzamanda cevaplarım basarılar

bu arada yargı cok ıyı anlatıyor konuları ıhtıyac cok ıyı dıye duydum murat kpss soru bankası guvender gecmıs yıllar konu tarama testlerı var ondan alıcam nt kıtapcıdan baktım henuz gelmemıs 2010 olsun hepsı gelır kıtapcılara

bu arada yargı cok ıyı anlatıyor konuları ıhtıyac cok ıyı dıye duydum murat kpss soru bankası guvender gecmıs yıllar konu tarama testlerı var ondan alıcam nt kıtapcıdan baktım henuz gelmemıs 2010 olsun hepsı gelır kıtapcılara

saol canmmmm bilgilerin içinnnnnn

kızlar bende gırmeyıı dusunuyorummm ama hıc bır bılgım yok..
bılgılendırrsenız cok sevınırım..
ılk olarakkk nelerden soru cıkıyor..
puanları nasıl..
hangı bolumlerı neler secebılıyoruzz.ben meslek lısesı cocuk gelısımı mezunuyum..tşk.ler sımdıdden

yukarıda bıldıgım kadarını yazdım arkadaslar ılk once calısın zaman yaklastıkca bolumler hakkında konusurz zaten klavuzda yazıyo detaylı olarak bolumlerle ılgılı.. konuları bıtırın sonra bolca soru bankası soruları merak edıyorsanız gecmıs soruları kıtabı alın yada nette var bakın

çalışmaya başlayalı epey oldu ama motivasyonumu bozan şeyler duyuyorum etrafımdan,

çok puan alsamda atanmam zormuş,

torpil gerekliymiş,herkes torpille giriyormuş,muş,muş,muş....

acaba boşunamı çalışıyorum diye düşünüyorum :KK43:

Fountain başlık için teşekkürler ihtiyaçda vardı böle bi başlığa herkese merhaba öncelikle ben düz lise sözel bölümü mezunuyum bu sene bende gircem kpssye.2 sene önce girdim 64 almıştım mat ve 2.bölüm batırdı beni türkçem ii ezberde yaparım ama şu mat işini napcam bilmiyrm :KK43: inş birbirimize destek olarak yol katederiz hakkımızda hayırlısı olsun en kısa zamandada kitabımı alıp başlıycam çalışmaya

ya atanamazsak dıye bısey yok sızler calısın ıyı bır puan alın gerısını de allahtan ısteyın ben bı suredır rahatsızım mıgren seker hastası olabılırmısım bı suru sey cıktı ıste ama motıve edıp yarın erkenden baslıycam bır bırımıze destek olalım umutsuz olmayalım derım

X