2010 Lise Mezunları Paylaşım Alanı

kızlar bende gırmeyıı dusunuyorummm ama hıc bır bılgım yok..
bılgılendırrsenız cok sevınırım..
ılk olarakkk nelerden soru cıkıyor..
puanları nasıl..
hangı bolumlerı neler secebılıyoruzz.ben meslek lısesı cocuk gelısımı mezunuyum..tşk.ler sımdıdden

yokmu benı bılgılendırıcek:eek:

ya atanamazsak dıye bısey yok sızler calısın ıyı bır puan alın gerısını de allahtan ısteyın ben bı suredır rahatsızım mıgren seker hastası olabılırmısım bı suru sey cıktı ıste ama motıve edıp yarın erkenden baslıycam bır bırımıze destek olalım umutsuz olmayalım derım

doğru haklısınız kulaklarımı tıkamak en doğrusu .. :)

geçmiş olsun bu arada Allah şifa versin .

ya kızlar biz çalışalımda yeteri kadar bize düşen çalışmak

kızlar saolun hasta oldum anıden cıktı bı suru sey saglık cok onemlı dıkkat edın kendınıze ama sunu unutmayalım kı ınanmak cok onemlı ısteyerek calısalım kı basarılı olalım puanımız az bıle olsa yetmıs den asagı olmasın adlıyeler sınav yapıyor onlara gırerız baska var mı bılmıyorum sızın bıldıgınız unıversıtelerın oluyo sozlesmelı personel bır cok secenek var ama kuru sohbet olmasın derım burda sorular ozetler vs paylassak mı ne dersınız sorular yazarız cevaplarız

yokmu benı bılgılendırıcek:eek:

yazdıklarımı okursan az cok fıkrın olur ılk once bır kıtap al gecmıs yıl sorularına bak soruları gormus olursun tercıhe gelınce ıyı bır puan al tercıh kolay kılavuzu ıncelersın zamanı gelınce

ben temmuzda başladım çalışmaya,fazla erken başlamışım :)))

vatandaşlık haricinde iyi gidiyor. vatandaşlıkta çok sıkılıyorum. her konu bitiminde konuyla ilgili testler

çözüyorum ve mümkünse diğer konuya geçmeden önce tekrar yapıyorum. çalışma metodum bu. sizinde

tavsiyeleriniz olursa paylaşalım :)

ben de ticaret meslek lisesi mezunuyun iki kez öss girişimim oldu
başardım ama devamını getiremedim aksilikler çıktı
şimdi buna çalışıcam gene bi aksilik olacak korktum ama çalışmaktan kime zarar gelmiş.

kpss ile ilgili hiç bişey bilmiyorum buna başvuru formunu nerden almam gerektiği bile dahil.
aslında herşey olurda tek merak ettiğim nerden soru çıktığı
yani bi liste var mı
genel kültür
genel yetenek

onu anladımda
matamatik, türkçe,tarih,coğrafya,
bu şekilmi liste yani tam dersler ne ?

kızlar bende varım bendeee burada gerçekten güzel paylaşımlarımız olacağına inanıyorum hangi kitapları çalışıyorsunuz ben henüz kitap almadım
çevrenizde kazanıp yerleşmiş olanlar kaç puanla girdi ve hangi kitaptan çalıştı bilgi verirseniz sevinirim...bunları merak ediyorum birde benim bebişim var zor olacak ama deniycem şansımı....

hosgeldınız 85 ustu alıp yerlesenlerı duyuyorum dıyebılırım benım kıtap suan yargı ama bu sıra cok az calısabılıyorum ne cok erken baslayalım nede tamamen bırakalım az az cok faydalı olur ama duzenlı devamlı

ben genel kültür bölümünden soruların çıktığını biliyorum.

genel kültürde şu dersler var : Türkçe,matematik,tarih,coğrafya,vatandaşlık.

ben ihtiyaç yayıncılığın dergilerinden aldım,yargının testleri güzel tavsiye ederim. deneme setinide aldım

ama son aylarda denemeleri çözeceğim. herkese kolay gelsin :)

yargı guzel benı kıtap ve soru bankası var ihtiyac yayıncılık dergılerını alıcam bende evet zaten bır sure konuları calısıp bıtırmelıyız sonra hep test test ..bıraz saglı problemlerı var bı bıtse doktora gıt gel calısıcam bu arada stres yapmayın moralınızı her daım yuksek tutun seker mıgren derken bıde kıst cıktı ama hala umrumda degıl gıbı moralı ıyı ders calısıp ıyı not alacagıma ınanıyorum

Allah şifa versin iyileşirsin umarım bir an önce.

azim şart ve çalışma temposunda istikrar önemli, bir ay çalışıp bir ay bırakmak olmaz diye düşünüyorum.

inanmak başarmanın yarısıdır diye boşuna dememişler :)

saol tesekkur ettım ama ınanmak bır ısı ısteyerek yapmak dedıdgın gıbı cok onemlı ..siz ne mezunusunuz ben tml muhasebe

bende tarihten ilk konuyu bitirdim başladım hayırlısıyla :) bugün matematik ve coğrafya çalışıcam. herkese başarılar

X