2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

uykusuz anneler neler yapıyorsunuz?
Bende geçmişe bakayım dedim ama boya ilerlemiş ....
SEYYAL TANER ve YNUR hasret gideriyor artık GÖZÜNÜZ AYDIN diyelim şimdiden....
HASRET ; Yarın randevun varmış hadi hayırlısı güzel haberlerle gel oldumu
KUJU miğde problemin varmış sanırım geçmiş olsun sana canım ama doktora git ihmal etme ilaç yazsın sana
ASİNAZ cım sen nasılsın uyku dışında
GÜLENCİM; Geçmiş olsun sana dikkat et kendine bebeğinin kilosu gayte iyi sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize
KORNELYA; 'DAN Haber var mı erken doğum yapmıştı?

bizim gatanın doktorları ilaç düşmanı vermiyorlar canım ilaç falan Allah dan herzaman olmuyor zaman zaman oluyo

kornelyanın doğum topiğine baktım bende bugün çok küçük doğmuş bebişi 1000gr Allah yardımcısı olsun küvözdeymiş şuan biran önce toparlarda bebeği alır yavrusunu kucağına inşallah

yarın işe gitmeyeceğim ya onun tadını çıkarıyorum pancuben'ciğim zemuszemus biraz önce kocama benim canım msıkılıyor işe gidicem dedim. senden bekliyordum böyle bir şey dedi kaydirigubbakcemile3

KOrnelya'nın bebeği de iyi en son bildiğime göre küvezde büyüyor teyzesi :ecrin_bebek:

:) az önce cevrımdışıydın ne güzel yaaaa benim de bu hafta son inşallahhh çarşamba kontrolüm var raporumu alıcam ve pzrt gününden itibaren raporlu olucam inşallahhhhhhhhhhhh
Kornelya ve bebeğine acil şifalar inşallah iyi olurlar ben de erken gidicem işe ama göz atmadan da yatmayayım dedim.
Meleğim yumruk gibi oldu karnımda okşayarak sakinleştiriyorum kızımı kıpır kıpır yawrum geziniyor yawrum içimde ....

yarın erken kalk bi zahmet o zamn bak bakalım gece nasıl yatıosun tembel tenekealsanaalsanasmile

ne kalkcam lan kokoş,işim mi var gücüm mü,hadi çalışsam tama bi düzene gireriz ama evdeyim kocişim de bi iş yaptırmıyor napim zaten burad kimsem yok bi arkadaşım var onunda bebişi oldu eskisi gibi görüşemiyoruz
sabahın köründe kalkimde duvar bana ben de duvaramı bakim,yalnızım zaten,tabi iki ay sonra meleğim katılınca inaşşalhh oooo sefam olsun

canım bana hapı dokundu. acillik oldum serumlar falan. sadece şurubunu içebiliyorum.

geçmiş olsun canım bende aç karnına içemiyorum hapı birkez içtim aynen dediğin gibi hastanelik oluyordum az kalsın kahvaltıdan 1 saat sonra içiyorum portakalsuyu ile yada üzerine 2 3 tane portakal yiyorum

:) az önce cevrımdışıydın ne güzel yaaaa benim de bu hafta son inşallahhh çarşamba kontrolüm var raporumu alıcam ve pzrt gününden itibaren raporlu olucam inşallahhhhhhhhhhhh
Kornelya ve bebeğine acil şifalar inşallah iyi olurlar ben de erken gidicem işe ama göz atmadan da yatmayayım dedim.
Meleğim yumruk gibi oldu karnımda okşayarak sakinleştiriyorum kızımı kıpır kıpır yawrum geziniyor yawrum içimde ....

oh oh! sen de raporlular kervanına katılanlaedan oluyorsun ne güzel. zemuszemus benim kasımdan raporlu arkadaşım var. milletin canı tatlı anam bak bize daha yeni alabiliyoruz raporu.
bizimki uyudu galiba. ısırırım onların totolarını ben cokacimcoook doktor geçen sefer ayak tabanlarını gösterdi kızımı onlar da çok leziz görünüyordu...

ooo pancubenim nasılsın şeker,
biz iyiyiz teyzesi sadece geelri uyuyamıyoruz sabahları uyanamıyoruz ,sen ve küçük meleiğin ansılsınız

bende meleğimde iyi teyzesi yaaa çok şükür kıpır kıpır sadece 2 gün yavas yavasta olsa temizlik yaptık izne çıkayımda ozaman daha rahat yapıcam size haberlerim var kayınvalidem1 hafta bende kalacak bu haftasonu cmrt ablamın mevlütüne de gelecek 1 hafta bende kalacak temizlik yaparız bereber artık:Saruboceq::Saruboceq:..

geçmiş olsun canım bende aç karnına içemiyorum hapı birkez içtim aynen dediğin gibi hastanelik oluyordum az kalsın kahvaltıdan 1 saat sonra içiyorum portakalsuyu ile yada üzerine 2 3 tane portakal yiyorum

sağol canım. ben uykuda içip yatıyordum 3-4 gün sonra çok sarsıldım. şimdi meyve suyuyla şurubu içiyorum. boş boş hayatta içemem. :sinifsinif:

ne kalkcam lan kokoş,işim mi var gücüm mü,hadi çalışsam tama bi düzene gireriz ama evdeyim kocişim de bi iş yaptırmıyor napim zaten burad kimsem yok bi arkadaşım var onunda bebişi oldu eskisi gibi görüşemiyoruz
sabahın köründe kalkimde duvar bana ben de duvaramı bakim,yalnızım zaten,tabi iki ay sonra meleğim katılınca inaşşalhh oooo sefam olsun

eşinin iş durumu ne oldu balım var mı bir gelişme?

sendemi uyuyamadın canım benim kocacığım tv izliyo bende onu bekliyorum yatalım derse yatıcaz benimde işime geliyo burada takılıyorum sohbet güzellolumunekankayizsmile

canım benimkide uyudu garibim koltukta kaldıracağım yatacağız ama ben uyuyamıyorum dön sağa dön sola çok uykum gelsin de uyuyayım bari olumunekankayizsmile

bende meleğimde iyi teyzesi yaaa çok şükür kıpır kıpır sadece 2 gün yavas yavasta olsa temizlik yaptık izne çıkayımda ozaman daha rahat yapıcam size haberlerim var kayınvalidem1 hafta bende kalacak bu haftasonu cmrt ablamın mevlütüne de gelecek 1 hafta bende kalacak temizlik yaparız bereber artık:Saruboceq::Saruboceq:..

gelin kaynna bir hafta umarım iyi zaman geçiririsiniz
valla ben kayınvalideme kızarım bazen ama asllında özünd eiyi bir kadındır
ben haftasonları onalara giderim eşimle
artık geceleri tost yediğimi bile öğrenip tostumu yapar önüme verir Allah razı olsun

Hasretcım sen yarın medıcana ya mı gelcen taaaaaaaaa

Ben bakkala gıtmeye erınıyorum masallah gız sana laelaelaelaelae

size doyum olmaz güzeller biz yatıyoruz oğlumda uyudu sanırım uyandırmadan onuda yatalım bizz hepinize Allah rahatlık versin güzel güzel uyuruz inşallahh öptüm canlarımboshayallersmile iyi gecelerropuyorumnanaktan

:) hosgeldin canım öğleden sonra uykumu aldım da bir bakınayım dedim ama birazdan çıkarım uykum var kızım uyudu rahatsız etmeyeyim onu ben otura otura kalçalarım ağrıyor zaten

hoş bulduk canım ben uyku muyku alamıyorum mirmirmirmir
sen uyu tabi yarın iş başı minik prensesin rahat etsin huzurlu geceler şirin uykular size
guclubacismile

size doyum olmaz güzeller biz yatıyoruz oğlumda uyudu sanırım uyandırmadan onuda yatalım bizz hepinize Allah rahatlık versin güzel güzel uyuruz inşallahh öptüm canlarımboshayallersmile iyi gecelerropuyorumnanaktan

iyi geceler şirin uykular sana da canım boshayallersmile

X