2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

kızlar sonunda bende doğum yaptım :KK1:
16.07.2010 günü doktorun yaptığı muayene sonucu benim normal doğum yapmamın biraz imkansız olduğunu söylemesi üzerine artık daha fazla direnemeyerek sezeryana karar verdik.
ve bir saat sonra sezeryana alındım şimdi kızım kollarımda :ecrin_bebek:
41+2 de 3.328 gr. 48 cm. boyunda bir melek doğdu ismimiz Elif Asya...
Allah bebegine ve sana sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

Bende spinal sezeryan oldum. Oğlum 38+0 hafta 3560 gr 52 cm doğdu. İsmi Eymen..Doğum yapacak arkadaşlar inşallah hayırsıyla alır kucağına bebişlerini. Çok büyük mutluluk Allah isteyen herkese nasip eder inşallah....

Bende spinal sezeryan oldum. Oğlum 38+0 hafta 3560 gr 52 cm doğdu. İsmi Eymen..Doğum yapacak arkadaşlar inşallah hayırsıyla alır kucağına bebişlerini. Çok büyük mutluluk Allah isteyen herkese nasip eder inşallah....

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün

selam kızlar siteye yeni girme fırsatı buldum..

bende 14 temmuzda sezeryanla doğum yaparak bebeğime kavustum.
3630 gr 51 cm kızım

selam kızlar siteye yeni girme fırsatı buldum..

bende 14 temmuzda sezeryanla doğum yaparak bebeğime kavustum.
3630 gr 51 cm kızım

allah an alı babalı büyütsün.mşlh bebişine.ben ağustos annesiyim.bişi merak ediyorum aslında tüm doğum yapanlara sormak istiyorum.
bebeğinizin doğumdan önceki ultrasonda sölenen kilosuyla doğduğundaki kilosu arasında ne kadar fark var ya da varmı???

allah an alı babalı büyütsün.mşlh bebişine.ben ağustos annesiyim.bişi merak ediyorum aslında tüm doğum yapanlara sormak istiyorum.
bebeğinizin doğumdan önceki ultrasonda sölenen kilosuyla doğduğundaki kilosu arasında ne kadar fark var ya da varmı???

bizim 100 gram kadar fark vardı canım. ama söylenene göre 500-600 gram bile fark ettiği oluyormuş.

doğum yapan anneleri tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün benim insallah normal doğum 25 temmuz gözüküyor bakalım sabah akşam bekliyoruz küçük hanımı

Bende 05.07.2010 saat 10:30 da beytullahımı kollarıma aldım Çok şükür. Biraz küçük dogduk ama çok şükür her şey yolunda 2730 gr normal olarak yaptım..

doğum yapan anneler hepinize hayırlı olsunnn
Allah yavrularımızı bize bağışlasın

bende oğlumu ayın 20 sinde kucağıma aldım.

epidural sezeryan ile dünyaya 3700 kg olarak doğdu Kuzey'im...:nazar:

Bende 05.07.2010 saat 10:30 da beytullahımı kollarıma aldım Çok şükür. Biraz küçük dogduk ama çok şükür her şey yolunda 2730 gr normal olarak yaptım..

gözünüz aydın kıslarrrrr allahım yavrularımıza sağlıklı ve uzun bir ömür versin :))

kızlar 20.07.2010 tarihinde genel sezeryan ile toprak özgün oğlum dünyaya gözlerini açtı.kilosu 4550 gr boyu 55 cm sizleri seviyorum:emir_bebek:

kızlar 20.07.2010 tarihinde genel sezeryan ile toprak özgün oğlum dünyaya gözlerini açtı.kilosu 4550 gr boyu 55 cm sizleri seviyorum:emir_bebek:

19.07.2010 da oğlum ege dünyaya geldi
2750 gr 49 cm :teytey:

Kızlar hepinizin gözü aydın..Allah analı babalı büyütsün.:lepi::Saruboceq::teytey:

X