2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

Selamlar
ancak girebiliyorum siteye..18 temmuz sabahı bende doğum yaptım. 3200 gram doğdu. beklenenden 2 gün sonra doğdu.. genel sezeryanla..
herkesi bende tebrik ederim :emir_bebek:

bende doğum yaptım sonunda:)
10 temmuz da doğdu oğlum 3 kilo 450 gr. boyuda 50 cm.normal doğum yaptım

24 Temmuz Cumatresi günü kızım Ceren epidural sezeryan ile dünyaya geldi:)
3075gr, 46cm... ikimizde iyiyiz çok şükür..
sevgiler herkese...

kızlar bende 7 temmuz sabahı dogum yaptım. kızım selin 3 kilo 20 gr agırlıgında 48 cm boyunda spınal anestezı ıle dogdu. bı ara dogum hıkayemıde yazarım. kendınıze ıyı bakın...

slmlar bende 5 temmuz günü oğlum denizi sezeryanla dünyaya getirdim. 3280g. 51cm . doğum yapanlara sağlıklı büyütmeler, doğum yapacaklara hayırlı doğumlar diliyorum. Allah bu mutluluğu isteyen herkese yaşatır inşallah

kızlar bilgileri düzeltmek istiyorum. hastanede kızımın boyunu yanlış ölçmüşler. boyu 50cm ...kilo 3075gr..

herkesi tebrik ederim arkadaşlar..
malum eskisi gibi sık girremiyoruz artık siteye..
Allah analı babalı büyütsün .

sanırım doğurmayan kalmadı artık

kızımız Zeynep 22.07.2010 08:32 de 3.730 gr ağırlığında ve 51 cm boyunda, epidural-spinal sezeryan ile beklenen doğum tarihinden 5 gün önce dünyaya geldi..

Allah tüm isteyenlere versin...

bende kızım zeynepnaz'ıma 5 temmuzda kavuştum.normal doğum istiyordum ama mümkün olmadı.mafoldumben spinal sezeryan yaptım.herkese bebişiyle mutlu ve bol sütlü günler...

birde temmuz anneleri size sormak istediğim bişi var.bebeişlerinizi bu sıcak günlerde nasıl giydiriyosunuz.biz eşimle okadar kararsız kaldık ki :çok üzgünüm:1 ay boyunca en sonunda sadece kısa kollu alttan çıtlıtlı zıbın giydirmeye karar verdik.uzun kollu tulum giydirdik baştan ama sarılık oldu ve doktor sıcak ututmayın dedi.askılı zıbın giydirsem havalar çok sıcak olmasına rağmen üşür gibi geliyo bana.kısa kollu zıbın giydiriyorum sadece busefer gelen giden 'aaaa kollar bacakta açıkta' diyo.evimin bahçesine çıkarırken bacaklarını incicik bi tülbentle sarıyorum soğuk kapmasın diye.busefer başka biri 'aaa ne bu sıcakta böle ayol açın şunun üstünü' diyo.resmen çıldırma noktasına geldim!!! kötükedihüsoevde ne giydiriyosunuz?mesela bahçeye balkona çıkarken başına bere takıyomusunuz?lütfen yardım edin!

birde temmuz anneleri size sormak istediğim bişi var.bebeişlerinizi bu sıcak günlerde nasıl giydiriyosunuz.biz eşimle okadar kararsız kaldık ki :çok üzgünüm:1 ay boyunca en sonunda sadece kısa kollu alttan çıtlıtlı zıbın giydirmeye karar verdik.uzun kollu tulum giydirdik baştan ama sarılık oldu ve doktor sıcak ututmayın dedi.askılı zıbın giydirsem havalar çok sıcak olmasına rağmen üşür gibi geliyo bana.kısa kollu zıbın giydiriyorum sadece busefer gelen giden 'aaaa kollar bacakta açıkta' diyo.evimin bahçesine çıkarırken bacaklarını incicik bi tülbentle sarıyorum soğuk kapmasın diye.busefer başka biri 'aaa ne bu sıcakta böle ayol açın şunun üstünü' diyo.resmen çıldırma noktasına geldim!!! kötükedihüsoevde ne giydiriyosunuz?mesela bahçeye balkona çıkarken başına bere takıyomusunuz?lütfen yardım edin!

ben cok sıcak olunca kısa kollu cıtcıtlı badi giydiriyorum canım ama mutlaka eldiven ve corap oluyor.bıraz serın oldu mu genelde ev serın oluyor uzun kolu zıbın takımı gıydırıyorm

chicconun bebek telsizini aldık çekmiyor hemen dıt dıt sinyal veriyor sinir etti beni zaten dün geceden beri wc ye bile zor gttm hep ağlıyor bebek . sizi bilmem ama ben bidaha asla çocuk yapmıcam 1 tane yeter bu nasıl büyür diye kara kara düşünüyorum

selamlar,
benim kızım da 21 temmuz günü genel sezeryanla dünyaya geldi.
adı ilke ada.
kilosu 3490, boyu 51cm.:nazar:

chicconun bebek telsizini aldık çekmiyor hemen dıt dıt sinyal veriyor sinir etti beni zaten dün geceden beri wc ye bile zor gttm hep ağlıyor bebek . sizi bilmem ama ben bidaha asla çocuk yapmıcam 1 tane yeter bu nasıl büyür diye kara kara düşünüyorum

Bende aynısını söyluyorum.. ALLAHIM kızıma saglık ve uzun ömur nasıp etsın ama bırdaha düşünemıyorum bıle kaydirigubbakcemile3

bu arada bende philips in telsızını aldım ama gayet memnunum...
bebekler 40 ı cıkınca sakınlesırlermıs bakalım artık beklıyoruz opuyorumnanaktan

temmuz annesi olmayı planlarken oğlumun sürprizi ile ağustos annesi oldum 42. hafta bitmek üzereyken oğlumu epidural sezeryan ile 03.08.2010 salı günü 14.38 de dünyaya getirdim 51 cm 3800 gr. ismi Melih. Allah herkesin evlatlarını onlara bağışlasın. Allah ın bu mucizesini yaşadığımız için binlerce kere şükürler olsun...

ben artık eskisi gibi sık giremediğim için toptan yeni doğan bebeklere sağlık dileyeyim :)))
Allah bağışlasın...

kızlar güncellemeri yaptım bilgileri eksik olanlar bana bildiririse listemiz güzelleşir artık bilgileri olmayanlar yarım kalacak ..hepinize hayırlı olsun tekrar doğumlarınız bizler burdayız sıkıştığınızda yazın..sağlıklı günler hepinizeee

X