2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

selam kzlar uzun zamandr gremyorm nete ozledm forumu bebşler iydr inşallah benm oglus tam bi afacan oldu dislermz tamamlanmak uzere istahmz iyi daha memeden kesmeyi duşunmuyrm ama geciktkce dahada zor olcak

selam kzlar uzun zamandr gremyorm nete ozledm forumu bebşler iydr inşallah benm oglus tam bi afacan oldu dislermz tamamlanmak uzere istahmz iyi daha memeden kesmeyi duşunmuyrm ama geciktkce dahada zor olcak

Selam canim tamamlamak uzere derken 20ye yakin disi mi var oglusunun masallah biz henuz 8.disimizi cikarma cabasindayiz. .

v

16 tane dişi var pasanin bz hzlyiz cnm 3er 4er ckti hep 2.duşunen varmi kzlar ben pek dusunemyrm bu oglan cok yordu beni dnlencem braz

:KK53: neeee 16 mi masallah baya baya hizliymis kuzun bizde en son 3dis birden cikardik ve her dis cikarma doneminde elosum bogaz enfeksiypnu geciriyor seninde dikkatini ceken boyle bi durum oldumu minnosunda. Bende dusunwmiyorum canim allah istiyene nasip etsin insallah...

Kizlar dr.ile gorustum minadeks hakkinda bilgisi yokmus bama immun44onerdi ama internettemn baktim hic yorum yok tuhaf degil mi yorum ve kullanan olmamasi yani vardirda muhakkak kullanan kimsemi internete yorum yazmamis aramizda kullanan varsa bilgi verin kizlar? Biraz fiyatli geldi bana almaya alicam tabi ama iyi seyler okusam iyi olcakti u

:KK53: neeee 16 mi masallah baya baya hizliymis kuzun bizde en son 3dis birden cikardik ve her dis cikarma doneminde elosum bogaz enfeksiypnu geciriyor seninde dikkatini ceken boyle bi durum oldumu minnosunda. Bende dusunwmiyorum canim allah istiyene nasip etsin insallah...

yok tatlm oglus dislerni sorunsuz ckardi ne huysuzluk ne istahszlk nede ates hcbrni yasamadk hatta azi dişlerni gordgumde baya ckmşti

yok tatlm oglus dislerni sorunsuz ckardi ne huysuzluk ne istahszlk nede ates hcbrni yasamadk hatta azi dişlerni gordgumde baya ckmşti

Masallah biz evde haftalar once ayaklanma baslatiyoruz elimizde derece atesler olculur dis jelleri surulur :KK1: senin minnos masallah kendi kafasina gore sakin sakin cikarmis anneciginden habersiz :KK1:

Kizlar dr.ile gorustum minadeks hakkinda bilgisi yokmus bama immun44onerdi ama internettemn baktim hic yorum yok tuhaf degil mi yorum ve kullanan olmamasi yani vardirda muhakkak kullanan kimsemi internete yorum yazmamis aramizda kullanan varsa bilgi verin kizlar? Biraz fiyatli geldi bana almaya alicam tabi ama iyi seyler okusam iyi olcakti u

canım inan o kadar çok vitamin varki insanın kafası karışıyo benim büyük kızımın dr u farklı özel muayenesi var küçüğü baştan götürdük sonra çok fiyatlı die tavsiye üzerine başka dr a gittik memnun kalıp devam ettik bu dr bize maximunn die bişey önerdi netten baktım yorum falan yok sonra öbür dr u aradım imunex verdi bilinen bi ilaç sonuçta rahatlıkla kullanıyorum şimdi fiyatlı olmasına hepsi fiyatlı ama sanasol multivitamin 2lira sadece...

Masallah biz evde haftalar once ayaklanma baslatiyoruz elimizde derece atesler olculur dis jelleri surulur :KK1: senin minnos masallah kendi kafasina gore sakin sakin cikarmis anneciginden habersiz :KK1:

evet cnm cok sukur ilk 6 ay yapcgni yapti şmdi rahatz hareketlilgi dsnda bi eziyeti yok bana oglan hc oyuncak oynamyo hep ortalk karstryo szdede oylemi

günaydın kızlar, kuzum kabız oldu sanırım antibiyotik yaptı,yani öyle tahmin ediyoruz. çünkü herzaman yedikleri dışında farklı bişey yedirmedik.genelde antbiyotik ishal yapar derler ama bizimkinde ters etki yarattı. yavrum 2 gün boyunca ağlayarak yaptı kakasını :KK43:( dün kayısı kompostosu yaptık aç karnına içirdik posasından yedirdik.bugün sabah daha rahatlamıştı. inşallah hemencik geçer ,birini geçirirken başka bişey başlıyo insanın morali bozuluyoo ya:KK50:

evet cnm cok sukur ilk 6 ay yapcgni yapti şmdi rahatz hareketlilgi dsnda bi eziyeti yok bana oglan hc oyuncak oynamyo hep ortalk karstryo szdede oylemi

İlgisi kisa surede dagilsada oyuncaklariyla oynuyor oyuncaklarindan daha merakli oldugu seyler tencere tava suzgec legen mutfak dolaplarini bosaltip icine giriyordu kilit ile isi cozduk. Oturma odamizda karistiracagi hic birsey yok heryer oyuncak dokuntusu zaten darma duman tum gun :KK14:

Slm ekim anneleri.Yarin 1 yas asimiz var.asi yaptiran anneler sorun yasadiniz mi?ates vb?

Selam haziran 26, 26haziran esimin dogum gunu bu arada :KK1: ismin neydi canimtanistik mi daha evvel unuttum k.bakma... Biz 1 yas asimizi rahat atlattik hic skinti yasamadik ama yeni hastalik atlattigindan dr.su cicegini yapmadi agir gelir diye onda skinti yasaniyormu bi fikrim yok henuz olmadik rahat atlatsin minigine sevgiler...

canım inan o kadar çok vitamin varki insanın kafası karışıyo benim büyük kızımın dr u farklı özel muayenesi var küçüğü baştan götürdük sonra çok fiyatlı die tavsiye üzerine başka dr a gittik memnun kalıp devam ettik bu dr bize maximunn die bişey önerdi netten baktım yorum falan yok sonra öbür dr u aradım imunex verdi bilinen bi ilaç sonuçta rahatlıkla kullanıyorum şimdi fiyatlı olmasına hepsi fiyatlı ama sanasol multivitamin 2lira sadece...

Oyle ya fiyatliyms sahiden genel olarak :KK1: minadeks 23liraydi ya saniyorum 20-25arasi vitaminler :KK1: 2lirada cok fazla ucuz degil mi. Ssk mi . Karsiliyor acaba ya bakma fiyatinda degilim tek bi yorum olmamasindan huzursuzum. Dr.guveniyorum tabi de kullaman bi anneden duymaya daha cok ihtiyacim var
. Minnosun nasil oldu bu ara daha iyimi

günaydın kızlar, kuzum kabız oldu sanırım antibiyotik yaptı,yani öyle tahmin ediyoruz. çünkü herzaman yedikleri dışında farklı bişey yedirmedik.genelde antbiyotik ishal yapar derler ama bizimkinde ters etki yarattı. yavrum 2 gün boyunca ağlayarak yaptı kakasını :KK43:( dün kayısı kompostosu yaptık aç karnına içirdik posasından yedirdik.bugün sabah daha rahatlamıştı. inşallah hemencik geçer ,birini geçirirken başka bişey başlıyo insanın morali bozuluyoo ya:KK50:

Kabizlik zor canim ya :KK14: kizim ilac kullaniyor bu yuzden lavmanlar yapildi anne olarak cok uzuluyor insan evladinin aci cekmesine 1 umarim gecici bi kabizliktir.. Antibyotik ilk 2gun ishal yapti kizimi geri kalan 5gun kabizdi dr.ishal yapabilir dediginde cok sevinmistim

Oyle ya fiyatliyms sahiden genel olarak :KK1: minadeks 23liraydi ya saniyorum 20-25arasi vitaminler :KK1: 2lirada cok fazla ucuz degil mi. Ssk mi . Karsiliyor acaba ya bakma fiyatinda degilim tek bi yorum olmamasindan huzursuzum. Dr.guveniyorum tabi de kullaman bi anneden duymaya daha cok ihtiyacim var
. Minnosun nasil oldu bu ara daha iyimi

evet canım minadex 24liraydı 2liralık olanda çok güzel bi vitamin gerçekten tüm vitaminler var yanında bide bağışıklık güçlendirici kullanmak gerekio yalnız beta gluken içermesi gerek çünkü...ben sana çok hak veriyorum bende aynıyım yorum yok diye imunex aldım:)))

Herkese merhaba,
aylar geçmiş foruma girmeyeli çok özlemişim bu sohbeti
mAlum doğum günleri yaklaşınca sizlerden fikir almak istedim aldım bile...
bebişlerimiz çok güzel çok yakışıklı olmuşlar Allah bahtlarını kendilerinden bin kat güzel etsin inşallah....
doğum günü geçen herkese tebrikler , uzun ömürler, nice yaşlar...
rose hamileliğin hayırlı olsun dileğen herkese nasip olsun inşallah bende isterdim ama eşimin ilk evlilikten 2 kızı daha var ya istemiyor ben de Alya ma şükrediyorum...
bugün pestilim çıkmıştı okulda 8 ders sonrası hemen gitti yorgunluğum enerji veriyor burada 2 satır paylaşmak...
tekrar merhaba...ve görüşmek üzere herkese sevgiler..:)

tesekkur ederım canımmm:KK16: Allahım kuzunla bırlıkte nıce guzel yaslar nasıp etsın sana da:KK16:

merhaba annecıkler:KK3::KK3: ben geldımmm:KK55::KK55:yani biz:KK49::emir_bebek::KK1:
nasılsınız gorusmeyelı.. sole bı goz attım baya ıssız kalmıs buralar:KK51:
bnde nası okucam dye dertlenıyodum bırıkenlerı:KK14:
kuzular yaslarına da gırdı malumm kosusturmadan fırsat bulamıyosunuz sanırımm
ben 1 aydan berı memleketteydımm kızımdan farklı olarak bu gebelıgım cok bulantılı,agır
gectı ne kandımle ne eylul le ılgılenebılıyodum topladım tası taragı anı bı kararla anneme kactımm:KK6:
ohh ıyıkı de gıtmısım cok ıyı geldı hem kuzuma hem bana:21:
enerjı ve moral depolayıp geldım..gelecek dha zor gunlerım ıcınse sımdıden randevumu aldım annemden
sureklı gıt gel yapıcak doguma kadar:KK49:o olmasa bıtmıstım walla ALLAH EKSIK ETMESINN:KK16:
gunduzlerı memeden kestım mınnosumu kılosu hala dusuk olsada yemesı fark ettı bıraz
gecelerı ınek sutu yda devam sutu kabul etmedıgınden emzırmeye devam ama
sut azaldıgından mı nedır bılmıyorum toplamda bır kez uyandıgı bıle oluyo memede uyuma seanslarmz
bıttı bu vesıleyle cok sukur:nazar:
ıkı numara gelmeden telası geldı dıyebılırım yetısemıyorum gunduz hıc bos vaktım olmuyo
bı hafta oldu gelelı ılserı yoluna koydum ha acıcam pc yı ha acıcam fırsat yokk:KK6:
buldugum boslukta uyumak varkenn:KK1:
cok sukur bulantılar gectı ıkılı tarama testı yapıldı sonuc beklıyoruz sımdı
nasıl olcak bıtcek bu yenı hamılelık derken nası gecıyo zaman anlamadım
bı dhakı kontrole cınsıyet bellı olucak goremedı son muaynede doktorumuz:KK49:

ıste bole benden haberler kızlar...
hepınızı opuyorum hasta meleklere sıfalar yolluyorummm
dha sık gırıcem ıns en azından gecelerı gırmeye calıscamm:KK34:
Allaha emanet olun hepınız...

merhaba annecıkler:KK3::KK3: ben geldımmm:KK55::KK55:yani biz:KK49::emir_bebek::KK1:
nasılsınız gorusmeyelı.. sole bı goz attım baya ıssız kalmıs buralar:KK51:
bnde nası okucam dye dertlenıyodum bırıkenlerı:KK14:
kuzular yaslarına da gırdı malumm kosusturmadan fırsat bulamıyosunuz sanırımm
ben 1 aydan berı memleketteydımm kızımdan farklı olarak bu gebelıgım cok bulantılı,agır
gectı ne kandımle ne eylul le ılgılenebılıyodum topladım tası taragı anı bı kararla anneme kactımm:KK6:
ohh ıyıkı de gıtmısım cok ıyı geldı hem kuzuma hem bana:21:
enerjı ve moral depolayıp geldım..gelecek dha zor gunlerım ıcınse sımdıden randevumu aldım annemden
sureklı gıt gel yapıcak doguma kadar:KK49:o olmasa bıtmıstım walla ALLAH EKSIK ETMESINN:KK16:
gunduzlerı memeden kestım mınnosumu kılosu hala dusuk olsada yemesı fark ettı bıraz
gecelerı ınek sutu yda devam sutu kabul etmedıgınden emzırmeye devam ama
sut azaldıgından mı nedır bılmıyorum toplamda bır kez uyandıgı bıle oluyo memede uyuma seanslarmz
bıttı bu vesıleyle cok sukur:nazar:
ıkı numara gelmeden telası geldı dıyebılırım yetısemıyorum gunduz hıc bos vaktım olmuyo
bı hafta oldu gelelı ılserı yoluna koydum ha acıcam pc yı ha acıcam fırsat yokk:KK6:
buldugum boslukta uyumak varkenn:KK1:
cok sukur bulantılar gectı ıkılı tarama testı yapıldı sonuc beklıyoruz sımdı
nasıl olcak bıtcek bu yenı hamılelık derken nası gecıyo zaman anlamadım
bı dhakı kontrole cınsıyet bellı olucak goremedı son muaynede doktorumuz:KK49:

ıste bole benden haberler kızlar...
hepınızı opuyorum hasta meleklere sıfalar yolluyorummm
dha sık gırıcem ıns en azından gecelerı gırmeye calıscamm:KK34:
Allaha emanet olun hepınız...

canım hoşgeldiniz 3nüzde :) dediğin gibi buralar sakın artık.. hamileyken emzirilmediğini duymuştum ben , tadı bozuluyormuş sütün:44: yanlış bir duyum mu benm ki:44:

Canim hosgeldin merak ettim seni bi kac gun evvel girdim profilinde gezindim merakimdan, iyi olmana sevindim herseyin yolunda olmasi cok guzel bulantilards gecmis iyi iyi ayy ne tatli telaslar hele cinsiyet ogrenme merasimi :KK1: tebrik edememistim canim yeni bebegin hayirli olsun allah tamamina erdirsin mutlulugunuzu eylus abla oluyor :KK1: si:emir_bebek:pacik yardim eder artik annecigine

X