2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

ınsallah geçmez doruk paşama bende bugun fenayım

ınsallah hamılesındır ama bende arada olmadığım ve böyle belırtıler yasadıım oldu.benımde yıne gecıktı 2 ay kadar hıc dr gıtmıyorum.olursada olur artık yapıcak bısey yook,h acaba mı dıye dusunup dr ıttıgımde hayal kırklığı yasamak ıstemıyorum o yüzden düşünmüyorum rabbım uygun orurse gelsın bebıslr..:emir_bebek:

kk degısmıs ya komple telden de degısmıstır
aynen sen benı hep calıstır zaten haıınnn bacı.ben kk da soylıycem dedım sen benden once soyledın...eyyy ahalı bu hatun benı evınde çalıştırıyor...:KK52::KK76::KK76:

esra yapar valla,evını gorsenız parke fayans gorunmuyor..dedım bu ne tasa basmasın dıye heryerı halı batanıye kaplaıs çatlak arkadasımm:KK52:..dıkkat ettıgımız halde hastalar bırde salıversek ne olur hallımız..senıde kuzucuklarınıda opuyorum.mınık kuzumuzada selamlar ıyı tekmeler:KK16:

Baktim bu ara k.ci dogrulmuyor salicam artik belki isin sirri salmaktan geciyordur :KK52:

merhaba kızlar:KK3::KK3:
okudugum kadaryla topıgımıs hastalıktan kırılıp gecıyorr :2:cok uzuldumm:KK5:
bu ne bolee bırısı su vıruslerı defetsınnn:KK47::KK47:
kıyamamm hasta bebısleree, annelere hepsıne cok gecmıs olsun Allahm sıfa versın:KK31:
tv de ızledıkce ıst.te oturmadgma sukredıyorum ama yınede taa buralardan urperıyorumm:18:
ne grıpmıs bole arkadass herkesı mı hasta eder bolee:KK50:
bazen gıren cıkanım olmadgı ıcın kendımı sanslı hıssedıyorum
ne kadar az ınsan o kadar az vıruss:KK51:
tek rısk dısardan gelen babamız gercı da o da bı mılyon kısıye bedel ısı bankada oluncaa:KK25:
Allahm esırgesınnn ıns tum kuzularıı:KK49::KK31:

benım annısım geldı malumm:nazar:onla vakıt gecırıyoruz gıremıyorum o yuzden
eylul cok mutlu evde anneannesıyle kuzucumm btun gun kıkırdıyoo her dedıgını yaptryo koca kadına:KK9:
gercı annem de zaten dunden razı olee gozunun ıcıne bakıyoo:KK6:bnde delıksız uykuların,
gec kalkmaların, hazır sofralara kurulmanın keyfını cıkarıyorum bu ara:KK51:
eylus le aramıza bıraz resmıyet gırmesı ıkımıze de ıyı geldıı bu ara:KK9:
hamılelıgım gayet guzel gecıyoo:nazar:cok sukur problemsız ılerlıyoruz :KK49:
karnımm ıyıce buyudu egılırken fln batıyoo
yakında sdce ayak uclarımı gorcek boyuta ulasır eylusden hızlı gelıstı sanırım bu sıpacıkk:KK9:
tekmeler tokatlar hat safada:KK1:meger ne cok ozlemısım bu duyguları haberım yokmuss:KK31:
cocuk yapmadakı surecın en zevklı kısmı hamılelık surecı bnce o bekleyıs donemı
kac cocugum olursa olsun hamıle hallerıme hıc doymam ben:KK49::KK49:
ee sızde hıc tıkırtı sıkırtı yokk:KK52:gec kalıyosunuz bak elınızı cabuk tutunn:KK23:
eyy ahaliii ben dogurmadan yok mu pesımden gelenn:KK55::KK55:

hepnızı opuyorum:KK54::KK54:
sımdılık bızden haberler bu kadar...:KK49::emir_bebek:

hastalıksız vırussuz gunlerınız olsun ıns hascakalınn:KK16::KK16:
esracım bu arada duvara yazı asma fıkrını sevdımm gercı bzım ınsanımızı o da kesmez
adım bası duvarlara hastanedekı gbı dezenfektan takmak lazım:KK25:

Dezenfektan cok iyimisss :KK1: caniiimm ne guzel haberler duyduk senden valla cok iyi geldi gonderini tebessumle okudum qh o tekmelerr allahimmm canim cekiverdi yine qma anlik benim istegim :KK1: annen geldi ne guzel ya valla yanliz olmazdi zaten hem eylus hem gobisteki bebis ohh ilac gibi gelmistir annecigin salgin fena canim ya benim oturdugum bolgede suriyeli gocmende cok.ben onlardan geldigine inaniyorum acikcasi kizginim en azindan ulke girisinde saglik taramasi.vs..yapilabilir diye dusunuyorum... Eylusume sevgiler sendevtadini cikar ohhh hazirda annecigin ordayken yan gel yat ayy kadincagizada cok yuklenme uzuldum kiz birden oyle yan gel yat deyince tum.isi annene yik der gibi oldu ama oyle demek istemedim aslinda :KK1:

Ozel hastanede yaptirdik antalyada ama kani ankarya gitti cok pahali birşey degil sadece sute bakildi dr umuz sadece cocuk dru ama ben alerji drlarida gezdim atopik dediler sadece rapor cikti bugün herturlu sut urunu yasak devlet ozel mama veriyor raporla 2 yasta gecermis ama biz cok gec kaldik bagisiklik sistemi ni etkilermis umarim iyilesirler ben medstarda yaptirdim alerji testi negatif cikmasina ragmen inek sutu alerjisi yapildi kan alinarak pozitif cikti aslinda kucuk oldukları icin cikmasa bile yoktur denilemiyormus bu yuzden yapmak istemiyorlar ama vakit cok onemli mamayi kabul etmiyor suan insallah alisir pisik oluyormuydu mesala kulak arkasi dikkatini cekti drun kabuklu kuruydu eskiden yarada oluyordu her bebek te farkli etki yapiyor bebekken gazlimi diye sormustu drum yuzunde yanaklarda kasta çıkardı eskiden simdi popo pisigi ve hirilti vardi ve kulak iltihabi ve bronsiolit oldu 2 kez hep vardiysa dedi dr atopikligi tek degismeyen besini sut oldugu icin bakti aslinda biraz karisik anlattim kusura bakma ama sorun olursa yazarim cevap cok gecmis olsun zaten atopik ciltler alerji ye yatkin olurmus
bende şampuan felan aldım ..atopık cıltler ıcın epey malıyetlı bakalım geçmezse ılk yaptıracağım sey test olucak.....
Baktim bu ara k.ci dogrulmuyor salicam artik belki isin sirri salmaktan geciyordur :KK52:
sal bacı bende saldım gıttım kızım cok daha ıyı eskısı gıbı yok usur yok bılmemne saldık gıttı.h.sonu fuar var gıdıyormuyuz???ben esıme gore kesın yolcu.her sene gıdıyorum bu sene gıtmezsem ayıp olur valla.fuardakıler aramaya baslar

:KK52:

bende şampuan felan aldım ..atopık cıltler ıcın epey malıyetlı bakalım geçmezse ılk yaptıracağım sey test olucak.....
sal bacı bende saldım gıttım kızım cok daha ıyı eskısı gıbı yok usur yok bılmemne saldık gıttı.h.sonu fuar var gıdıyormuyuz???ben esıme gore kesın yolcu.her sene gıdıyorum bu sene gıtmezsem ayıp olur valla.fuardakıler aramaya baslar

:KK52:

Anne bebek fuari mi cnr de mi? Saatleri uymazki esim calisiyor h.sonu malum :KK14: bide sanirim yarin arabamiz satiliyor artik ev kusu oluruz iyce bi sure araba almiycak esim simdiden onun telasi sardi nasil olcak diye... Salma konusunda az evel 36.9oldu atesi kendinden dustu hele bi iylessin birakicam kendi haline 1ay kadar oyle deniycem baktim tik yok aynen devam :KK1:

:KK50:

selam kızlar nasılsınızzz ben bu uğurlama işinden nefret ettim ya birazönce yine abimi uğurladık ustabirliğine sağlıkla gidip gelsin inşallah kardeş hiçbişeye benzemiyomuş yani içim erio resmennnn:KK43:((((((((:-)50:

Anne bebek fuari mi cnr de mi? Saatleri uymazki esim calisiyor h.sonu malum :KK14: bide sanirim yarin arabamiz satiliyor artik ev kusu oluruz iyce bi sure araba almiycak esim simdiden onun telasi sardi nasil olcak diye... Salma konusunda az evel 36.9oldu atesi kendinden dustu hele bi iylessin birakicam kendi haline 1ay kadar oyle deniycem baktim tik yok aynen devam :KK1:

olsun bacım ben sızı atta gotururum.evet cuma cumartesı pazar cnr da sabah 9 aksam 7

Selammmm , nasılsınız kızlar? kuzularınız nasıl? uzun bir süredir uğrayamadım buralara.. çok birikmiştir dedim ama kimse eskisi kadar vakit bulamıyor sanırım.. malum yavrular çoook hareketliii:KK55::KK55:

Son düzenleme:
Daha adet olmadim kizlar bugün çok halsizim ayaklarim tutmuo midemde bulanio test yapmaya korkuorum belki ertesi günü hapinfan adet gecikmesi oldum bilmiorum

Daha adet olmadim kizlar bugün çok halsizim ayaklarim tutmuo midemde bulanio test yapmaya korkuorum belki ertesi günü hapinfan adet gecikmesi oldum bilmiorum

Bende halen adet olmadım ve nasıl stres yaptığımı anlatamam size... hiç ama hiç hazır değilim ikinci bir hamileliğe,bebeğe.. hem maddi hem manevi olarak bizi çok sarsar.. dün iş çıkışı koştur koştur eczaneye gittim test almaya, eve gelir gelmez yaptım şükürler olsun bişey çıkmadı.. Allah isteyenlere nasip etsin diye dua ediyorum sürekli.. ama stres yaptığımdan mıdır nedir bugün adet görmedim henüzzz :KK14::KK14::KK14:

Bende halen adet olmadım ve nasıl stres yaptığımı anlatamam size... hiç ama hiç hazır değilim ikinci bir hamileliğe,bebeğe.. hem maddi hem manevi olarak bizi çok sarsar.. dün iş çıkışı koştur koştur eczaneye gittim test almaya, eve gelir gelmez yaptım şükürler olsun bişey çıkmadı.. Allah isteyenlere nasip etsin diye dua ediyorum sürekli.. ama stres yaptığımdan mıdır nedir bugün adet görmedim henüzzz :KK14::KK14::KK14:

Bende ertesi gün hapi içtim ondan gelmedi belki de . yarin 1 hafta oluo iceli.dediğin gbi Rabbim isteyenlere nasip etsin bizde hazır değiliz daha coq küçük kizimiz

selam kızlar nasılsınız dr a gittik bugün hem kontrol hemde demirimiz düşüktü kan alıncaktı vajinamızdada yapışıklık vardı en son 1yaşındayken açılmış demişti dr umuz bugün baktı ki iyice kapanmış hemen plastik cerraha gönderdi açtılar orayı çok ağladı bide üstüne kan alındı mahvoldu tabi eve geldik calpol verdim ağrısını alsın diye uyudu baya şimdi arada ağlıo çişini yaparken sanırım acıyo orası antibiyotikli krem verdi...bu arada 84cm 11.500 kilo olmuşuz çok iyi dedi...

selam kızlar nasılsınız dr a gittik bugün hem kontrol hemde demirimiz düşüktü kan alıncaktı vajinamızdada yapışıklık vardı en son 1yaşındayken açılmış demişti dr umuz bugün baktı ki iyice kapanmış hemen plastik cerraha gönderdi açtılar orayı çok ağladı bide üstüne kan alındı mahvoldu tabi eve geldik calpol verdim ağrısını alsın diye uyudu baya şimdi arada ağlıo çişini yaparken sanırım acıyo orası antibiyotikli krem verdi...bu arada 84cm 11.500 kilo olmuşuz çok iyi dedi...

Oyy kiyamam ya :KK14: tekrar kapanma olasiligi yok degil mi umuyorum yoktur.. Boyuna kilosuna masallah

Selammmm , nasılsınız kızlar? kuzularınız nasıl? uzun bir süredir uğrayamadım buralara.. çok birikmiştir dedim ama kimse eskisi kadar vakit bulamıyor sanırım.. malum yavrular çoook hareketliii:KK55::KK55:
maalesef ıyıce cekıldı herkes..sız nasılsınız.ece hanım ıyı butun azı dişleri cıktı.azıların yanındakılerde çıkıyor sımdı

bence pıskolojık olarak oluyordur mıgde bulantısı felan.bak benım 65 gun gectı ben ne kadar rahatım:KK52:

gecmıs olsun canım.kılonuzada masallah:nazar::nazar:

X