2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

yatırma işini nasıl yapıcaksınız sena hala benle uyuyor memeden kesince ayıraacağım yanımdan küçüğünüde beşiğinde yatırcam yanımda yatırmak istemiyorum sena da yatmak ister yatak odam küçük iki beşik sığmaz ayrı oda yapsam 4 yaşından önce istemiyorum

yatırma işini nasıl yapıcaksınız sena hala benle uyuyor memeden kesince ayıraacağım yanımdan küçüğünüde beşiğinde yatırcam yanımda yatırmak istemiyorum sena da yatmak ister yatak odam küçük iki beşik sığmaz ayrı oda yapsam 4 yaşından önce istemiyorum

doriş biliyosun doğduğundan beri kendi odasında uyuyor, 45 günlükten beri de yanlız yatıyor odasında

onu rahatsız etmemek adına şimdilik bebeğin beşiğini kendi odamıza kurcaz, uygun zamanda da (1-2 ay diye düşünüyorum) doruk'la aynı odaya geçiricez

Abisini ıyandırır minik fare.bu sefer gece ıkısı bir arada oturursun canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canım doruk'un odasına geçirmek için uygun zaman bebişin durumuna bağlı

doruk mesela emdiği süre boyunca 1,5-2 saatte bir uyanırdı, ancak yaşından sonra düzene girdi uykuları da

ama bebeği de sürekli yanımda yatırırsam doruk'a haksızlık olcak gibi geliyor

artık doğsun da zamanla bakıcaz

Selam kızlar epeydir gelemedim vaktim olmadı
Hamileler kervanına bende katıldım dün öğrendim süpriz oldu kafam çok karışık aslında ikisi bir arada büyüyecek iyi olacak ama endişelerim var daha sena memeden kesilmedi nasıl keseceğim hiç hazır değilim henüz yıpratmadan kesmek istiyorum cubish sen nasıl kestin canım
Rose hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini
Bulantınız oluyor mu kızlar?

Merhaba öncelikle hayirli olsun allah tamamiba erdirsin canım. Planli olmadigi için endişelerini ruh halin çok normal. Fakat aralari iki buçuk yas oluyor aslında ideal. Benim hic cesaretim yok anca kaza olursa olur diyorum ikinci. Allah herkesin gönlüne gore versin.

evet canım doruk'un odasına geçirmek için uygun zaman bebişin durumuna bağlı

doruk mesela emdiği süre boyunca 1,5-2 saatte bir uyanırdı, ancak yaşından sonra düzene girdi uykuları da

ama bebeği de sürekli yanımda yatırırsam doruk'a haksızlık olcak gibi geliyor

artık doğsun da zamanla bakıcaz

Haklısın biraz zor olucak ama aynı dorukta yaptıgın gibi yap.bence hemen odasına geçir.hem doruk paşaya onada böyle yaptıgını anlatırsan sonrasında aynı odada yatarlarsa karseşini koskanmaz sanırım

Tatlim merhabaaa maşallah ya nasilda yasitlarini yakaladida geçti bu fistik. Allah nazarlardan saklasin

Çok sükür herkes öyle diyor ama bana hala kücük geliyor prensesim.aşırı yaramaz,hiç söz dinlemeyen bir çocuk oldu bu aralar.sürekli yerlere inmek istiyor ama pazarda çarşida bırakamıyoruzda sonra basıyor çığlıkları hekes biE bakıyor

Selam kızlar epeydir gelemedim vaktim olmadı
Hamileler kervanına bende katıldım dün öğrendim süpriz oldu kafam çok karışık aslında ikisi bir arada büyüyecek iyi olacak ama endişelerim var daha sena memeden kesilmedi nasıl keseceğim hiç hazır değilim henüz yıpratmadan kesmek istiyorum cubish sen nasıl kestin canım
Rose hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini
Bulantınız oluyor mu kızlar?

Canım hayırlı olsun allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bizde kısmetse eylül gibi ikinciyi denemelere başlıcaz hayırlısı bakalım.2 hafta sonra bende sütten keseceğim annemi bekliyorum desteği için. bir hafta boyunca annemin yanında yatırmayı düşünüyorum geceleri, gündüzleri ise meme aklına geldikçe oyalayacağız, unutturmaya çalışacağız.

Semacim tekrardan tebrikler canim allah tamamina erdirsin e darisi bize olsun tek kalmasin kuzular :KK1: kazayla olsun yoksa cesaret gelmez bana da :KK1: canim zamanlama cok iyi cok vakitli gelcek kuzun hep bebek kalmicaklar ilersini dusun motive ol buyuyunce cok iyi arkadas olcaklar icime kiz bebis doguyor hadi hayirlisi canim hersey guzel olcak

doriş biliyosun doğduğundan beri kendi odasında uyuyor, 45 günlükten beri de yanlız yatıyor odasında

onu rahatsız etmemek adına şimdilik bebeğin beşiğini kendi odamıza kurcaz, uygun zamanda da (1-2 ay diye düşünüyorum) doruk'la aynı odaya geçiricez

evet iyi düşünmüşsün ben nasıl yapaım hiç bilmiyorum

Merhaba öncelikle hayirli olsun allah tamamiba erdirsin canım. Planli olmadigi için endişelerini ruh halin çok normal. Fakat aralari iki buçuk yas oluyor aslında ideal. Benim hic cesaretim yok anca kaza olursa olur diyorum ikinci. Allah herkesin gönlüne gore versin.

amin canım inşallah

Canım hayırlı olsun allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bizde kısmetse eylül gibi ikinciyi denemelere başlıcaz hayırlısı bakalım.2 hafta sonra bende sütten keseceğim annemi bekliyorum desteği için. bir hafta boyunca annemin yanında yatırmayı düşünüyorum geceleri, gündüzleri ise meme aklına geldikçe oyalayacağız, unutturmaya çalışacağız.

benimde annem gelecek tek başıma başaramam gibi geliyor Allah herkesin gönlüne göre versin

Semacim tekrardan tebrikler canim allah tamamina erdirsin e darisi bize olsun tek kalmasin kuzular :KK1: kazayla olsun yoksa cesaret gelmez bana da :KK1: canim zamanlama cok iyi cok vakitli gelcek kuzun hep bebek kalmicaklar ilersini dusun motive ol buyuyunce cok iyi arkadas olcaklar icime kiz bebis doguyor hadi hayirlisi canim hersey guzel olcak

sağol canım inşallah canım hayırlısını istemek lazım

canım çok sevindim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. bizim grup pek hızlı çıktı ya.. :KK9:

amin kübracım senined baştan endişelerin vardı düzeldi mi ben halen kabullenemedim de
birde memeden nasıl kestiğini anlatır mısın tekrar çok ağladı mı kuzun:KK5:

evet iyi düşünmüşsün ben nasıl yapaım hiç bilmiyorum

amin canım inşallah

benimde annem gelecek tek başıma başaramam gibi geliyor Allah herkesin gönlüne göre versin

sağol canım inşallah canım hayırlısını istemek lazım

amin kübracım senined baştan endişelerin vardı düzeldi mi ben halen kabullenemedim de
birde memeden nasıl kestiğini anlatır mısın tekrar çok ağladı mı kuzun:KK5:

Evet ilk başta endişeler çok çok oluyo tabii halende olmuyo değil.. ama bebeğini hissetmeye başladıkça birer birer azalıyor. enazından sevigisi içine oturmaya başlıyor.. memeden kesme hikayemi daha önce 2 defa paylaşmıştım gerii dönüp sayfalarda bulabilirsem kopyalıcam sana canmm

Kızlarrr yardım lütfen... Oğluşaa isim fikirleriniizi bekliyorummmm... hiç aklımıza yatan bişey bulamadıkk.. Eğer sizin varsa begendiğiniz duyduğunuz, paylaşırsanız sevinirim... :KK16:

Nasip olursa haziran 16da tatili ayarladık kızlar.. nehirimee 2 tane bikini aldım teyzoşlar.. güneş kremi öneriniz var mı ?

Kızlarrr yardım lütfen... Oğluşaa isim fikirleriniizi bekliyorummmm... hiç aklımıza yatan bişey bulamadıkk.. Eğer sizin varsa begendiğiniz duyduğunuz, paylaşırsanız sevinirim... :KK16:

Nasip olursa haziran 16da tatili ayarladık kızlar.. nehirimee 2 tane bikini aldım teyzoşlar.. güneş kremi öneriniz var mı ?

2.lere isim bulmak daha zor oluyor sanki :KK1:

biz de çok düşündük EGE'de karar kıldık

eymen, kayra, yunus, benim kuzumun adı ömer doruk benim hoşuma giden isimler

Mustelayi gecen yaz kullanmistik minnosum hic etkilenmedi gunesten ben krem formunu kullanmistim zorlanmadim surerken ama keske sprey formunu alsaydim diye soylenmistim daha pratik.. Arastirmani oneririm

2.lere isim bulmak daha zor oluyor sanki :KK1:

biz de çok düşündük EGE'de karar kıldık

eymen, kayra, yunus, benim kuzumun adı ömer doruk benim hoşuma giden isimler

aslında Doruk ismi aklımıza yatan isimlerden bitanesi, oğluşuna adaş gelebilir :KK49: Birde Demirkan var aklımda benim , soyadımızda Demir , Demirkan Demir çok karizmatik geldi bana :KK9::KK9: :KK51: EŞim pek sıcak bakmıyoo...

Mustelayi gecen yaz kullanmistik minnosum hic etkilenmedi gunesten ben krem formunu kullanmistim zorlanmadim surerken ama keske sprey formunu alsaydim diye soylenmistim daha pratik.. Arastirmani oneririm

Esracım bende çok araştırdım , Mustela yada sebamed alıcam sanırım. genel olarak ikisinden memnun kalmış kullananlar.. saol canm :KK16:

Semacim gozun aydin canim Allah sag-salim kucagina almayi nasip eylesin insaAllah endiselenmen normal senin yerine kendimi koyuyorum ben de oyle olurdum herhalde saskin daginik ama arada yas farki cok ideal 2.5yas olucak ard-arda degil ki o gelene ablasi buyuyucek insaAllah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X