2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Semacim tekrardan tebrikler canim allah tamamina erdirsin e darisi bize olsun tek kalmasin kuzular :KK1: kazayla olsun yoksa cesaret gelmez bana da :KK1: canim zamanlama cok iyi cok vakitli gelcek kuzun hep bebek kalmicaklar ilersini dusun motive ol buyuyunce cok iyi arkadas olcaklar icime kiz bebis doguyor hadi hayirlisi canim hersey guzel olcak

Püüüü kız allah seni hanı beraber doğuracaktık.haın ıkı gün gelmedim meydanı boş bulmussss.😩küstüm valla.ekim kasım gibi başlıycam ben tedavıyee..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın kızlar

buaralar doruk herşeyi ağlayarak istiyor beni çıldırtıyor :KK14:

su istiyor mesela ağlayarak, suyu vermek için kalkıyorum biberonuna su doldurana kadar yine ağlıyor

bazen sabrım tükenip vurasım bile geliyor çok üzülüyorum öyle düşündüğüm için de

ama o mızıltı halleri beynimi oyuyor sanki :KK14:

günaydın kızlar

su istiyor mesela ağlayarak, suyu vermek için kalkıyorum biberonuna su doldurana kadar yine ağlıyor

bazen sabrım tükenip vurasım bile geliyor çok üzülüyorum öyle düşündüğüm için de

Hoşgeldin canım al bende de o kadar aynı benim duygularımı anlatmişsin.sabah daha az önce vurmamak için kedimi zor tuttum.ane demeyıde biraktı tuğçeeee diye diye dolanıyor ortada şimdi

Hoşgeldin canım al bende de o kadar aynı benim duygularımı anlatmişsin.sabah daha az önce vurmamak için kedimi zor tuttum.ane demeyıde biraktı tuğçeeee diye diye dolanıyor ortada şimdi

2 yaş sendromu dedikleri hallerin başlangıcı mı bunlar acaba?

mızmızlık, inatçılık, istediğini yaptırana kadar ağlama...

Sanırım öyle.çok bunaldım eve girmek istemiyor.geçen hafta bbek görmeye gittik.allahım eşim sokakda kaldı ben çıktım alıstırana kada2saat gectı.sonra alıstı yok bebek var yok çikolata var soktuk eve

günaydın kızlar

Sanırım öyle.çok bunaldım eve girmek istemiyor.geçen hafta bbek görmeye gittik.allahım eşim sokakda kaldı ben çıktım alıstırana kada2saat gectı.sonra alıstı yok bebek var yok çikolata var soktuk eve

Ah kızlar ahh.. bizde böyleyiz.. istediği şey anında olmadığı zaman başlıyoruz yalandan ağlamaya.. hem işte gelmişim bi hevess özlemişim kızımı , üstüne sürekli yapınca kendimde arıyoorum eksiliği.. ben gelince bana mı yapıyo sadece diyorum.. babannesi senin özlüyor ondan yapıyo diyo....Dün iş çıkışı almaya gittim bebek arabasına bindiremedik dedesiyle nasıl tekemliyor arabayı binmemek için görmeniz lazım.. en son sinirlendim al şu arabayı baba sen git dedim.. elimde kendi çantam bi nehirin çantası bide poşet ... elimii tutmazz, vızır vızır arabalar kucağıma alıyorum bu sefer kucağımda tepiniyoo,karnıma süreklii tepikler geliyo.. iyice gerildimm... 10dklık yol bana saatler sürdü sanki.. eve geldik ama nasıl bana sorun.. :KK50::KK50: sabrettim sabrettiimm... dişlerimi sıktım sesimi yükselmeyim korkmasın diye.. eve girince rahatladıııkk şükür... napıcazz kızlar bunlarlaa hele böyle yaptığı günler 2 çocukla nasıl başedicem diye karalara bağlıyorum resmen .. Allah yardımcımız olsun..

Ah kızlar ahh.. bizde böyleyiz.. istediği şey anında olmadığı zaman başlıyoruz yalandan ağlamaya.. hem işte gelmişim bi hevess özlemişim kızımı , üstüne sürekli yapınca kendimde arıyoorum eksiliği.. ben gelince bana mı yapıyo sadece diyorum.. babannesi senin özlüyor ondan yapıyo diyo....Dün iş çıkışı almaya gittim bebek arabasına bindiremedik dedesiyle nasıl tekemliyor arabayı binmemek için görmeniz lazım.. en son sinirlendim al şu arabayı baba sen git dedim.. elimde kendi çantam bi nehirin çantası bide poşet ... elimii tutmazz, vızır vızır arabalar kucağıma alıyorum bu sefer kucağımda tepiniyoo,karnıma süreklii tepikler geliyo.. iyice gerildimm... 10dklık yol bana saatler sürdü sanki.. eve geldik ama nasıl bana sorun.. :KK50::KK50: sabrettim sabrettiimm... dişlerimi sıktım sesimi yükselmeyim korkmasın diye.. eve girince rahatladıııkk şükür... napıcazz kızlar bunlarlaa hele böyle yaptığı günler 2 çocukla nasıl başedicem diye karalara bağlıyorum resmen .. Allah yardımcımız olsun..

hepsi aynı galiba bu eşek sıpalarının buaralar :KK1:

sokaktan eve girmek istemez, dışarda elini tutturmaz , istediği olmayınca sinirlenip elindekini fırlatır...hele mızıl mızıl ağlamalar...

dediğin gibi kübracım 2 tane olunca napçaz hiç bilmiyorum , hangi birine yetişirim hiç bilemiyorum :KK14:

$DSC06924.jpg $DSC06919.jpg $DSC06934.jpg $1509087_668123483240777_1258886921507729069_n.jpg

işte benim minik keçim :KK1:

Selamlar,
Ne zamandır yazmak istiyorum okul ev bebek eş dörtlüsüyle ilgilenmekten hiç vakit bulamıyorum. Ya dediğiniz haller bizde de var istediği olmadığında kendini yere atıyor elinde ne varsa yere çarpıyor,yolda elini tutturmuyor. Geçenlerde ona vurmamalıdır için kendime vurdum hiç umrunda değil hala çığlık çığlığa.Geçer inşaallah yeter ki tutarlı davranalım en önemlisi bu sanırım arada bi evet bi hayır deyince fırsat yaratıyoruz farkında olmadan. Bunlar ergenlikte ne olur ki acaba ya nasıl başa çıkarız Allah yardımcımız olsun.
Bu arada bende bebek istiyorum iki yaşını doldurduğunda düşünüyorum. Ha deyince olur mu tabi ayrı bi mevzuu:KK1:hayırlısı artık.
Birde yumuşacık köfte yapmayı öğrendim sonunda suda pişiriyorum tavsiye ederim lokum gibi oluyor:KK34:

Ben sokuyorum eve o zaman otur oturdugun yerde diyorum.dün de evimiz piknik alanına çok yakın yemekten sonra cay içmeye gittik aldık termosuda yanınızdada park.tutturdu gidicem diye bende gidemeyız çay içiyorum diye kalkmadım.biraz inatlaşti ağladı.eşim hayır annen cayı bitmeden gelemez aenle dedi.beklmeye başladı oda yanı bizim karrlı olmamız gerekıyor sanırım

Selamlar,
Ne zamandır yazmak istiyorum okul ev bebek eş dörtlüsüyle ilgilenmekten hiç vakit bulamıyorum. Ya dediğiniz haller bizde de var istediği olmadığında kendini yere atıyor elinde ne varsa yere çarpıyor,yolda elini tutturmuyor. Geçenlerde ona vurmamalıdır için kendime vurdum hiç umrunda değil hala çığlık çığlığa.Geçer inşaallah yeter ki tutarlı davranalım en önemlisi bu sanırım arada bi evet bi hayır deyince fırsat yaratıyoruz farkında olmadan. Bunlar ergenlikte ne olur ki acaba ya nasıl başa çıkarız Allah yardımcımız olsun.
Bu arada bende bebek istiyorum iki yaşını doldurduğunda düşünüyorum. Ha deyince olur mu tabi ayrı bi mevzuu:KK1:hayırlısı artık.
Birde yumuşacık köfte yapmayı öğrendim sonunda suda pişiriyorum tavsiye ederim lokum gibi oluyor:KK34:

İnşallah olur bende çok istiyprum ama daha olmadı kıamet.ekimdüşünğyorum

idare ediyorum vallahi tuğçecim, 2 yaramaz tavşanla :KK1:

bugün 14:40da doktor kontrolüm var, nst'ye gircem ilk defa

sen nasılsın? ecoş uyuyor mu?

biz baba gitmeden illa uyanıyoruz biraz oyalanıyoruz, kahvaltı yapçaz birazdan

Allah kolaylık versin.heycan var mı ben 1defa girmiştim nst ye.ıkıncıyede doğumda girmiştim:-)
Eşim eskıden cocuk istediğini hiç söylememişti ama bı bir haftadır çok dıle getiriyor.bende tatilden sonra istiyorum bakalım kim kimi ikna edicek.
Ece ıyandı canım popo açık geziyor şimdide benim yatagıma cıkmıs.tam sıpa saklanıyor evin içinde sonra ara ki bulasın

Son düzenleme:
X