2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

dogma büyüme almanya..ama ruhen istanbul :KK70: turizm isletmeciligi okuyorum ve iki yillik finans isletmeciligini bitirmistim askimda mühendis dogma büyüme istanbul yasayabilecegimiz en iyi yer istanbul diye karar verdik yani 2012 Allah kismet ederse istanbulda olucam biraz icimde korku var ya is bulamazsam diye falan filan

anladim canim hakkinda hayirlisi olsun insallah benimde abimin esi almanyadan istanbula geldi evlenince burda oturmaya karar verdi yengem orda anaokulu ogretmenligi okumus ama burda dilini kullanarak is buldu alman sirketinde calisiyorr

Son düzenleme:
anladim canim hakkinda hayirlisi olsun insallah benimde abimin esi almanyadan istanbula geldi evlenince burda oturmaya karar verdi yengem orda anaokulu ogretmenligi okumus ama burda dilini kullanarak is buldu alman sirketinde calisiyorr

ne kadar güzell cok sevindim bu haberler icimide rahatlatiyor benim hafiften hafiften simdiden aramya basladim zaten almanca konusabilen cok calisan araniyormus diye duydum hic olmadi cagri merkezine girerim evleneyimde askimlaa:21:

hic sorma baharcim yaa o kadr cok istiyorum zamanin hizli gecmesiinii artikk destek vererek atlaticaz bu zaman hep beraberr tatlimm bu arada yas kacti senin okul is ne ile ugrasiyorsun ?

22 yaşındayım canım. 2 yıllık menkul kıymetler ve sermaye pıyasası bolmunu bıtırdım suanda acıktan ıktısat okuyorum :KK34: bir şirkette yönetici asistanı olarak çalısıyorum sımdılıkn ya sen?

kizlaaaar ne güzel hepiniz nisanlanmissiniz bile :/ benim dügünümde nasip olursa 2012 de olacak ama nisanim olmadi daha ekim ayinda olacak oda daralttik herseyi askim askerde 58 gün oldu kaldi 98 gün o gelsin hizlandiricam herseyi :KK43:

merhaba tatlım :) merak etme sen günler su gibi akıp geçiyor hiç anlamadan geçicek Allahın izniyle :KK16:

22 yaşındayım canım. 2 yıllık menkul kıymetler ve sermaye pıyasası bolmunu bıtırdım suanda acıktan ıktısat okuyorum :KK34: bir şirkette yönetici asistanı olarak çalısıyorum sımdılıkn ya sen?

bahar tatlimm gunaydinnnnnn bende anaokul ogretmenligi okudum simdi acikdan bankacilik okuorum simdilik evdeyimm 23 yasindayim

benim dugun mayis 2012 canim .. hazirliklarim basladi mutfak esyalari tamamldim sayilir buyuk esyaya henuz almaya baslamadim .. onuda ramazandan sonra insallah baslicam .. bide liste yaptim kendime alinanlar alinacaklar vs.. aldiklarimi ciziyorum ustunu kafamda karismiyo hem sende yap tavsiye ederim sanada planli programli hazirliklarim devam ediyor :))[/Q:UOTE]

aslına bakarsan haklısın bende ilk iş olarak kağıt kalem bulup işe başalayım :))) ben mobılyaları falan düğüne yakın bi zamnda alamk istiyorum aslında ev kira olacagında eve göre yani:KK43:

aslına bakarsan haklısın bende ilk iş olarak kağıt kalem bulup işe başalayım :))) ben mobılyaları falan düğüne yakın bi zamnda alamk istiyorum aslında ev kira olacagında eve göre yani:KK43:[/QUOTE]

gunaydinn cerenn ... aynen ole al kagidini eline aldiklarini yaz almadiklarini da liste yapp cok kolaylik oluyoorr. bende mobilyalarimi 2012 subat gibi alirim ve benimde ev kira olacagindan dolayi ona gore hareket edicem..ama sana tavsiyemm ev kira olucakmis seninde bence cok evi doldurma bide mobilyada yatas enza mobilyaya bak inanimaz guzell seyler var tatlimm ve uygunda ben kafamda belirledim mobilyayii enza mobilyadan kesin onlari alicamm simdiden sanada kolay gelsinnn :)))))))))))

günaydınnnnnnn ebrumm:))) bende öle düşünüyorum tatlım yaa modern bişey olsunn kocaman mobılyalar ev büyük olsada küçük gösteriyo.alında baktım netten önceden bakmıstım enzaya fakat magazada bakmak daha farklı oluyo ya.nişanlım ve ben ya istikbal yada bellona düşünüuoruz ama hayırlısı tabi.bide gördüğün bı takım falan olursa onu hangi renkte gördüysen bence o renkte al.daha sonra istedigin gib olmuyo göze farklı gözukuyoo:)))

günaydınnnnnnn ebrumm:))) bende öle düşünüyorum tatlım yaa modern bişey olsunn kocaman mobılyalar ev büyük olsada küçük gösteriyo.alında baktım netten önceden bakmıstım enzaya fakat magazada bakmak daha farklı oluyo ya.nişanlım ve ben ya istikbal yada bellona düşünüuoruz ama hayırlısı tabi.bide gördüğün bı takım falan olursa onu hangi renkte gördüysen bence o renkte al.daha sonra istedigin gib olmuyo göze farklı gözukuyoo:)))

gunaydin cnmm intertten sayfasindaa enzada fazla modelleri yok gidip gordum veee bayildimm yatak odamii yemek masamii tv uniitemi salon koltuk takimini ordan beyendim ya koltuk takimi alicam yada kose takimi alicam bakalim evin buyuklugunr kuucuklugune bagli cnm

kizlar ceyizimi gormek isterseniz ebrunun ceyiz hazirliklari na bakabilirsinizz yorumlarinizi bekliyorumm

gunaydin cnmm intertten sayfasindaa enzada fazla modelleri yok gidip gordum veee bayildimm yatak odamii yemek masamii tv uniitemi salon koltuk takimini ordan beyendim ya koltuk takimi alicam yada kose takimi alicam bakalim evin buyuklugunr kuucuklugune bagli cnm

hımm anladım canım:) ben koltuk takımı alıcam çünkü köse alıncaksa bence baya uzun alınmalı bence kalabalık bi misafir gelincee zor olur diye düşündüm:) köselerde hosuma gıdıyo aslında oyusden bi küçük odamı kütüphane yapmayı düşünüyoruz orayaa almak istiyorum ama bakalım hayırlısı canım yaa:)))

CANIM anasayfadan ceyiz hazirliklarina gir oradan ceyizimiz icin biz neler aldik forumu var oraya gir orda goruceksin ebrunun ceyiz hazirliklari diye bu arada bende iyim cnm tesekkur ederimm

Günaydın kızzllarr :)

Dün hiç giremedim ama aklım sizdeydi :KK55: konuşmalarınız okudum da benim de aklıma birşey takılıyor ya!! Acaba diyorum salonumu hafif spor hafif klasik tarzı döşesem de oturma odası almasak mı hiç diyorum. Çünkü ailemizden akrabalarımızdan uzak olacagımız ıcın fazla kımse gelemeyecek zaten evimize... Sizce?? :26:

Günaydın kızzllarr :)

Dün hiç giremedim ama aklım sizdeydi :KK55: konuşmalarınız okudum da benim de aklıma birşey takılıyor ya!! Acaba diyorum salonumu hafif spor hafif klasik tarzı döşesem de oturma odası almasak mı hiç diyorum. Çünkü ailemizden akrabalarımızdan uzak olacagımız ıcın fazla kımse gelemeyecek zaten evimize... Sizce?? :26:

gunaydinnn baharcimmmmm ozlettin kendini :))) bende dn diyoruumm ki bahar nerde hic gozukmedii :)) yanii salon takimi falan almaya gerek yok eger ole uzakda olucaksann ben yakin olamama ragmen kose alicam bitane yeterr :)) fazla masrafa gerek yok diye dusunuyorumm :))

X