2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

ben geldim tatlimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.... valla bi cok yer gezdikk kisi basi 50-60-70 tl.suslemeye ayri para muzige ayri para pastaya agri para 40.000 27.000 35.000 aldigimiz fiyatlarr cok fazla asiyo bunlar bizi maksimum en fazla 20.ooo demistik bizz bilmiom off ne olcak yaaaa amann havada sicakdiiiii kocislede surekli kavga ettik bugunnn sabahki heycanimmm kalmadi tatlimmm yaaa toplamda yani 3 kelime etmisizzdiirr hep sustukkk.. sacma saapan bi gunde anlamadimm...sabah bosuna heycan yaptim bosuna erken kalktim bosuna hazirladimmm..

ooyyhh kıyamam tatlışıma beennnn... Sen üzme tatlı canını bak kendı agzınla soylemıssın butcemızı astı dıye erkekler bu tıp durumlarda hem uzulurler hem de sınırlenırlar tatlısım bılıyosundur.. sınırlenınce de sana patlamıstır dogal olarak.. dugun alısverısınde de bu tur tartısmalarımız olacak hepımızın o yuzden baya sabır gerektıren bır evredeyız suanda bebişimmm... Herşey geçecek sabır tamam mı :KK19:

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr muthissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss wowwwww bayildimm cok yakisiyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz tatlim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ççççççççççooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk teşeeekkkküüürrrrllleerrrr tatlışşşşııııımmmm :KK70: beğenmene gerçekten çok sevindiimmmmm :KK66:

ooyyhh kıyamam tatlışıma beennnn... Sen üzme tatlı canını bak kendı agzınla soylemıssın butcemızı astı dıye erkekler bu tıp durumlarda hem uzulurler hem de sınırlenırlar tatlısım bılıyosundur.. sınırlenınce de sana patlamıstır dogal olarak.. dugun alısverısınde de bu tur tartısmalarımız olacak hepımızın o yuzden baya sabır gerektıren bır evredeyız suanda bebişimmm... Herşey geçecek sabır tamam mı :KK19:

cok saol tatlim yaa.valla 4 saat icinde 3 kelime konustuk tip oyunu oynadik resmen :)) bide evdeyken bilgisayarini actim kurcalamak amacli deil bisey bakicaktim internetten asiri tepki verdi nedense panik olduu buda kafama takilde neden bole bisey yapti.. gizledigi biseymi var ki offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

oyyy oyy atma tarihleri belli olduuu agustosun ortasında.eger ayrı ayrı atanırsak 1 yıl memurıyetın tastıklenmesıni bekle ozamanda agustostan önce düğünüm olamaz.ama aynı yere atnırsakkk süperrrrrr olurrr.dua edinn kızlar bana yaaa:KK14:

Dualarım sizinle tatlım Allah gönlünüzden geçeni nasip eder inşallaahhhhh :KK61:

cok saol tatlim yaa.valla 4 saat icinde 3 kelime konustuk tip oyunu oynadik resmen :)) bide evdeyken bilgisayarini actim kurcalamak amacli deil bisey bakicaktim internetten asiri tepki verdi nedense panik olduu buda kafama takilde neden bole bisey yapti.. gizledigi biseymi var ki offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Bence yoktur tatlım yaa takma boyle seylerı kafana bossvverrrr.... O seninle düğün salonu tutmak ıcın planlar yapmıs sen daha neler dusunuyorsun... O seni seviyor ve seni istiyoorrrr :KK34: Böyle şeyleri at kafandan olur muu tatlışım!! Aranızdaki gerginlikte en kısa zamanda geçecektir eminim sen üzülmeeeeee :KK19:

bende bir buraya bir de geyik topiğime yazıorum cnm napim :KK3::KK3:

Ne güzel canım bol bol vaktın var senın anlasılan :)) Ben de sureklı burda sohbet etmek ıstıyorum ama ınankı vakıt bulamıyorum eve gelır gelmez bsına oturuyorum pc nın ve kk ya gırıyorum :)) eskiden direk face e girerdimm :))

Yav 2012 yaz gelinleri salonları şimdiden tutmaya mı başladınız? çeyizler mi hazır? nöölüyo?
ben geç mi kalıcam ki:):) Ocak sonu şubat başı evlenebilirim ben:) şimdiden zamanı kesinleştirmek mi gerekiyo ki?

Yav 2012 yaz gelinleri salonları şimdiden tutmaya mı başladınız? çeyizler mi hazır? nöölüyo?
ben geç mi kalıcam ki:):) Ocak sonu şubat başı evlenebilirim ben:) şimdiden zamanı kesinleştirmek mi gerekiyo ki?

:KK1: hoşgeldin tatlım aramızaaa :))) aynen biz şimdiden tutuyoruz salonları sıkışmasın diye bu yaz cok sıkısacak cunku tatlım ramazan erken gelecek yaaa... Sen de yavas yavas baslarsın ne guzel bızden erken evlenıyorsunnn ozeennddımmmmm :KK9::KK9:

ooooooooooooooooooooo ceyizlerin yarisi hazirr simdiden dugun mekanlarini tutuozkiiii seneye pahalanicak .simdi ucuzkan halletmek gerekk:)) gelinlik modelleri hazir subatta gelinlikler alincakkkk ,.... senin bizden daha cok hazirlanman lazim subata surda ne kaldiki:))))))))))))))))))

Bence yoktur tatlım yaa takma boyle seylerı kafana bossvverrrr.... O seninle düğün salonu tutmak ıcın planlar yapmıs sen daha neler dusunuyorsun... O seni seviyor ve seni istiyoorrrr :KK34: Böyle şeyleri at kafandan olur muu tatlışım!! Aranızdaki gerginlikte en kısa zamanda geçecektir eminim sen üzülmeeeeee :KK19:

ne biliyimm tatlimm yaaa neden bu panik telas yapti bollee anlamadim alt tarafi bi adres bakicaktimm bilgisayarii sakkkkkk hemen kapattiii .. seninki bole yapsa ne aklina gelir ?

Ne güzel canım bol bol vaktın var senın anlasılan :)) Ben de sureklı burda sohbet etmek ıstıyorum ama ınankı vakıt bulamıyorum eve gelır gelmez bsına oturuyorum pc nın ve kk ya gırıyorum :)) eskiden direk face e girerdimm :))

nerdeee cnm topiğim de de kızlar kızıo yokum dieee gemi kaptansız kalıo die kızıolar :KK52::KK52:

uyyyyyyyy çok fenamış ya ben düğünden 1 ay önce hallederim falan diye düşünmüştüm.. Ya aslında benim gonca yaza evlenmek istiyor kır düğünü isterim diye tutturdu. ama ben ocakda mezun olucam ve yurtdışında yaşayacağımız için mezuniyetten sonra yaza kadar sırf düğün için beklemek bana gereksiz geliyor.. Şimdi freelance tasarım işi yapıyorum da okul bitince yine yaza kadar böyle olsun istemiyorum bir an evvek düzgün iş hayatıma falan başıyayım istiyorum.. 25 imde mezun olucam çünkü hani biraz gecikiyorum kariyer için:):):):):)

ne biliyimm tatlimm yaaa neden bu panik telas yapti bollee anlamadim alt tarafi bi adres bakicaktimm bilgisayarii sakkkkkk hemen kapattiii .. seninki bole yapsa ne aklina gelir ?

Ben olsam ben de kızarım gerçekten_! benım basıma da geldı oyle bı olay kafamı kurcaladı ve casus program yukledım onu laptopuna bana maıl gelıyodu sureklı grdıgı her sıteyı sıfreyı konusmaları ekran ekran gosterıyordu ama hıcbıseyını yakalayamadım ne yazık kı meger hıcbısey yapmıyormus gercektennn uzuldum sonra suphelendım dıyee... :)) Sebebını sordun mu pekıı ???

uyyyyyyyy çok fenamış ya ben düğünden 1 ay önce hallederim falan diye düşünmüştüm.. Ya aslında benim gonca yaza evlenmek istiyor kır düğünü isterim diye tutturdu. ama ben ocakda mezun olucam ve yurtdışında yaşayacağımız için mezuniyetten sonra yaza kadar sırf düğün için beklemek bana gereksiz geliyor.. Şimdi freelance tasarım işi yapıyorum da okul bitince yine yaza kadar böyle olsun istemiyorum bir an evvek düzgün iş hayatıma falan başıyayım istiyorum.. 25 imde mezun olucam çünkü hani biraz gecikiyorum kariyer için:):):):):)

Olsun tatlım geç olsun güç olmasınnn :KK34: Madem ocak subat gıbı dusunuyorsunuz bence hazırlıklara tam gaz baslamalısınız dıye dusunuyorum :KK34:

X