2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

evett bakalım begenecekmısınız..

Eklentiler

• $gurall yemekk22.PNG
    $gurall yemekk22.PNG
    38,4 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
çok güzellermiş:nazar: huzurla kullann inş .. ya ben şu ewlilik taakvimini yapamıorm kızlar ya neden of :KK43:

çok tsk ederim canım darısı sızlerın basına..

bak benım profıle gır orda takvımın lınk var o sıtede cok kolay oluyor yap sonra ben tarıf ederım sana

ooooooo selam kizlarr yeni katilanlarr aramizaa hosgeldinzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... valla dun biraz nisanlimla atistim sabahda biraz rahatsizdim giremedim kizlar o yuzdennnnnn ..sohbett koyulasmis kizlarr cok sevindimmmm.... eeeee millet ne varrr ne yokkkkk ????

ooooooo selam kizlarr yeni katilanlarr aramizaa hosgeldinzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... valla dun biraz nisanlimla atistim sabahda biraz rahatsizdim giremedim kizlar o yuzdennnnnn ..sohbett koyulasmis kizlarr cok sevindimmmm.... eeeee millet ne varrr ne yokkkkk ????

hos geldın canım gecmıs olsun umarım kotu bıseyın yoktur. aahh bızım bu kocacıklarımız neden sureklı atısıyor bızımle benımde arıyo dıyo 1 saattır neden msj cekmıyorsun dıye :KK70:

iiiiimm tatlimmmm...sen nasilsinnn evet ya giremedimm tatlimm rahatsizdim birazz yattim olee havada sicakk

geçmiş olsun tatlım.amannn hep olan seylerrr takma fazlaa desemede olmıcak oluruna bırakmak gerek bazen ben öle yapmaya çalışıyorum:))

hos geldın canım gecmıs olsun umarım kotu bıseyın yoktur. aahh bızım bu kocacıklarımız neden sureklı atısıyor bızımle benımde arıyo dıyo 1 saattır neden msj cekmıyorsun dıye :KK70:

cok canim onemli bi durum yok bazen midem agriyo ole geliyorlar ziyarete :) koocisler kavga ettim yaa ondan stres yaptim vurdu mideme agrisii..ahh bu kocislerr ayni fabrika cikislarii uretimde ayni hahhahahahaha

kıslarrrr kına geceniz için değişik fikirleriniz varmı?hep düğüne odaklandık sankimm:KK9:

benim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. birincisii genc kizlara hatira olsn diyee fes dagiticamm... ikincisi kina kutusu alicam icine cerez ve kina koyucam.. mucevvher kutusu gibi orta boy hatira kalsin dye. yani ayri dagitmicam cerezi ve kinami.. sonracigimaaaaaa ,,kina gecesinden sona 20 30 kisilik genc grupla cemberlitas hurrem hamaminda ufak kina partisi yapcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

cok canim onemli bi durum yok bazen midem agriyo ole geliyorlar ziyarete :) koocisler kavga ettim yaa ondan stres yaptim vurdu mideme agrisii..ahh bu kocislerr ayni fabrika cikislarii uretimde ayni hahhahahahaha

VALLAHA AYNEN BUNLARIN HEPSI AYNI SINIR EDIYOR BAZEN YA yurtdısında 2 aydır gorusemıyoruz dıye yedı bıtırdı benı sankı ben 2 aydır goruyorum onu allahım bazen hırcınlıgından oyle bır sacmalıyorkı anlatamam...:KK73::KK73::KK73:

benim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. birincisii genc kizlara hatira olsn diyee fes dagiticamm... ikincisi kina kutusu alicam icine cerez ve kina koyucam.. mucevvher kutusu gibi orta boy hatira kalsin dye. yani ayri dagitmicam cerezi ve kinami.. sonracigimaaaaaa ,,kina gecesinden sona 20 30 kisilik genc grupla cemberlitas hurrem hamaminda ufak kina partisi yapcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

çokk güzelmiş.hurrem sultan hamamını tvden izlemiştim farklı olabılırr gercekten.

wuuuuu harıkaaa bende boyle seyler dusunuyorummmm acıkcasııı kızlarla evde çalgılı çengılı bır eğlence duzenleyecem :KK70: ve tabıkı hamam eğlencesı ayrı bır coskulu olacak :KK70: ebrucum sen benden bır gun once evleceksın gel bız aynı tarıhlere denk getırelım su eglencelerı ıstteysen eger :KK70: :KK60::KK60:daha bı senlıklı olur hahah

bende gelan arkadaşlarıma hatıra kalsın diye bişeyler istiyorum aslında ayna falan.iice çarsı pazar gezicemm farklı seyler içinn

oo ne guzel ya kızlar ben hamam sıcagna asla dayanamam bnm için hayal yani....bnde duvak dağıtcm ama genç kızlaraa... :))

X