2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

Huuuu burayıdamı ele geçiridnizzz :) Allahım çok duygulandım 2012 mayıs anneleri haa.Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallahhh.

maalesef adet oldum ama bu ayda umudum var :) bu ay hamile kalirsam 24 mayis muhtemel dogum tarihim olucak.
mayista bebek sahibi olmak guzel olmali tam yaza giriceksin bebek buyumus olucak en azindan ele avuca gelr iyi olur

topiğe ben de çok şaşırdım.. yeni mayıs bebekleri gelecek ha.. way beeeeee... bnm oğluşum 21 mayıs doğumlu ve 3 aylık oldu:emir_bebek: darısı başınızaaaaa

2012 mayıs anneleri vay beee...Ben 2011 mayıs annelerindeyim..Hernekadar kızım nisanda gelmeyi tercih etsedee :))))
9 ayımızı beraber geçirdiğimiz arkadaşlarımızla şimdi bebeklerimizi büyütüyoruz..İnşallah sizlerde o günleri görürsünüz..

Her anın kıymetini bilin hiç acele etmeyin..Çok güzel bi serüven sizleri bekliyo,bizde istediğiniz zaman yardımcı oluruz..

Göbüsünüze bebis konsun ciyak ciyak agliyan minikleriniz olsun kocaman karninizla ay belim agriyo ayaklarim sisiyo diyesiniz insallahhhhh.Allah herkresin gönlüne göre versin biz aldik zuzularimizi kucagimiza darisi sizlerinde basina

dün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim. Sanırım ilk 2012 mayıs annesi olmuş oluyorum :)

dün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim. Sanırım ilk 2012 mayıs annesi olmuş oluyorum :)

OOOOOohohhh süperrr bi haber..Eveeeet cnm ilk hamiş haberi senden geldi...Tebriklerrrr.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

anlatsana ne kadardır bekliyordun?Nasıl başardın? :))

tebriklerrrrr ilk haber senden geldi bu topok dolup tassin insallahh guzel bi okadarda zorlu tatli bir seruven bekliyor sizlerii

umarım çok rahat bir hamilelik geçirir ve bebişine sağlıkla zamanında kavuşursun...

ben de 2011 mayıs annesiyim ama kk ile yeni tanıştım.. her konuda yardımcı olabilim..

:nazar: çok kolay oldu. Geçen ay karar verdik bu ay haberini aldık :kk77:
Şu an için bulantım ya da başka bir şeyim yok. Şaka gibi geliyo :KK69: mutluyum

Tebrik eden herkese teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip etsin...

arkadaşlar ben de dün öğrendim hamiş oldugumu sat 24 temmuz internete göre 4+3 ve muhtemel doğum tarihi nisan diyor. acaba mayıs annesi mi olurum kiiii??? rabiim sağ sağlim o günleri göstersin de yeterki.. insan hamişliğine sevinemiyor bile. hamişlik haberi ile bir korku saplandı ki yüreğime daha şimdiden.. herşey yolunda olacak mı diye.. muhtemelen dokuz ay böyle gidecek..

2011 mayıs anneleri bebişlerine kavuşanlar bize de dua edin olur mu..

arkadaşlar ben de dün öğrendim hamiş oldugumu sat 24 temmuz internete göre 4+3 ve muhtemel doğum tarihi nisan diyor. acaba mayıs annesi mi olurum kiiii??? rabiim sağ sağlim o günleri göstersin de yeterki.. insan hamişliğine sevinemiyor bile. hamişlik haberi ile bir korku saplandı ki yüreğime daha şimdiden.. herşey yolunda olacak mı diye.. muhtemelen dokuz ay böyle gidecek..

hayırı olsun ..Allah sağlıkla sıhhatla tamamına erdirsin kızlar .. inş. hamiş haberleride çoğalır . busene mayıs annesi az olacak gibi gözüksede ...eylül de de test yapıp öğrenen çok olur .. sonradan kayıt olanda olur ..hayırlısı ..

merhabalar aranıza yeni katıldım..sanırım 2012 mayıs annesi olcam bende :KK3::KK3:

Tebrik ederim canim senide, tedirgin olman cok dogal, hepimizn basindan gecti bunlar, seni gayet iyi anliyabiliyoruz:))
Hayirlisiyla kucaginada alicaksin insallah, bol bol dua et Rabbine sigin ve hamileliginin tadini cikarmaya calis, zira dogumdan sonra cooook enerjik olman gerekiyor:KK66:))Sana bol sans diliyorum bu guzel yolculukta....dualarimizda herzaman sizinle bunuda unutmayin:KK34:

arkadaşlar ben de dün öğrendim hamiş oldugumu sat 24 temmuz internete göre 4+3 ve muhtemel doğum tarihi nisan diyor. acaba mayıs annesi mi olurum kiiii??? rabiim sağ sağlim o günleri göstersin de yeterki.. insan hamişliğine sevinemiyor bile. hamişlik haberi ile bir korku saplandı ki yüreğime daha şimdiden.. herşey yolunda olacak mı diye.. muhtemelen dokuz ay böyle gidecek

:nazar: çok kolay oldu. Geçen ay karar verdik bu ay haberini aldık :kk77:
Şu an için bulantım ya da başka bir şeyim yok. Şaka gibi geliyo :KK69: mutluyum

Tebrik eden herkese teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip etsin...

merhabalar aranıza yeni katıldım..sanırım 2012 mayıs annesi olcam bende :KK3::KK3:

dün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim. Sanırım ilk 2012 mayıs annesi olmuş

oluyorum :)

hayırlı olsun hepinize....allah tamamına sağlıkla erdirsin.......bahar bebişleri aceleci oluyor sanki...2011mayıs annesiyim ben...sat 30 temmuz dt:5-6 mayıs beklenirken 20 nisan da geldi oğlum....n.doğum yaptım sormak istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim....hiç çekinmeyin....

söylemeden geçemeyecem....zaman çok çabuk geçiyo....geçen yıl 1 eylülde hastanede öğrenmiştim....içim bi garip oldu....şimdi yanımda mız mızlanıyo....4 buçuk aylık nerdeyse....:85::85::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X