2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

Benimde sat 13 ağustostu .. Geçen sene bugün transferim yapılmıştı .. Bizimkide 3.5 aylık oldu .

Kızlar merhaba;
benimde SAT 10 Ağustos, aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum. Bi gelişme olursa paylaşaırım sizinle...

yhaa sımdı benım aklım karıstı benım sat 3 temmuz ama gec dollenme oldugu ıcın bebişim 5+5 haftalık..eee sımdı ben nısan annesımı olcam bılemedım:))))

Merhaba mustakbel mayis anneleri,

benim de SAT 1 agustos. ben de mayis annesi olucam ins.

ayni zamanda ocak 2010 annesiyim :KK66:

dün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim. Sanırım ilk 2012 mayıs annesi olmuş oluyorum :)
hayirli olsun canim kan testiyle garantilemisin en iyisini yaptin ben adet gecikmesini bekledim

arkadaşlar ben de dün öğrendim hamiş oldugumu sat 24 temmuz internete göre 4+3 ve muhtemel doğum tarihi nisan diyor. acaba mayıs annesi mi olurum kiiii??? rabiim sağ sağlim o günleri göstersin de yeterki.. insan hamişliğine sevinemiyor bile. hamişlik haberi ile bir korku saplandı ki yüreğime daha şimdiden.. herşey yolunda olacak mı diye.. muhtemelen dokuz ay böyle gidecek..

2011 mayıs anneleri bebişlerine kavuşanlar bize de dua edin olur mu..
canm bebeklerin genelde erken gelme ihtimalleri daha gec dogma ihtimallerine gore daha yuksek
bizim ocak annelerinde herkes kasimdan basladi dogurmaya ocak sonu dogum yapan nerdeyse yok gibi
gerci benim ilk bebegim 40 arti 3 de gelmisti :KK66:

merhabalar aranıza yeni katıldım..sanırım 2012 mayıs annesi olcam bende :KK3::KK3:
hayirli olsun cnaim tebrik ederim seni de

yhaa sımdı benım aklım karıstı benım sat 3 temmuz ama gec dollenme oldugu ıcın bebişim 5+5 haftalık..eee sımdı ben nısan annesımı olcam bılemedım:))))

canim ilk doktor randevunda doktorun seni bu konuda aydinlatir. ultrason bebegin gercekte kac haftali oldugunu ona bagli olarak da muhte,el dogum tarihini soyler

bu ay kırmızıları gördük.ama bakalım umutlar eylüle kaldı.olursa mayısın son annelerinden olurum inşallah :emir_bebek:

inşallah allahım banada nasip eder mayıs anneliğini..eğer buay hamile kalırsam 19 mayıs doğum tarihi ..benimde doğum günüm 15 mayıs ayy o güne denk gelir belki süperr bi hed,ye ömrüm boyunca bidaha hediye istememmm gelll bebeğimmm

tüm mayıs annelerinin bayramı kutlu olsun bende inş. devamı gelirse mayıs annesi olucam sat:1agustos tüp bebek 5.tedavim kanda deger çıktı inş. ayın 12yada 13de keseyi görmeye gidicezzzz:)

bende 2002 -2006 mayis annesiyim
üstelik her ikiside erkek ve ayni günde 7 mayista dogdular
ilk oglum sezeryan oldu ikinci oglum normal dogum oldu
Rabbim herkese nasip etsin insAllah
canlar henuz dolmamis fakat burasida diger topikler gibi dolup tasacak eminim:nazar:
gida pinarim umudunu yitirme guzelim olacak insAllahhh

canlar henuz dolmamis fakat burasida diger topikler gibi dolup tasacak eminim:nazar:

Aaaaa Gurbet guzeli burda dami karsilastik,

ayni yerde yasiyoruz, diyet topiginde ayni zamanlarda zayifladik ( biliyor musun ideal kiloma ulastim ve diyet grubundan mezun olduktan ertesi gun hamile oldugumu ogrendim)

ustelik benim de tahmini dogum terminim 7 mayis.

bu kadar rastlanti normal mi :KK34:

ben de ilk bebegimi ocak ayinda dogurdum mecburi sezeryandi ama 2. dogumumu normal istiyorum ben de

tüm mayıs annelerinin bayramı kutlu olsun bende inş. devamı gelirse mayıs annesi olucam sat:1agustos tüp bebek 5.tedavim kanda deger çıktı inş. ayın 12yada 13de keseyi görmeye gidicezzzz:)

Hayirli olsun canim, ins. tamamina erdiririz hepmiz

benim de Sat: 1 Agustos

bende 2010 mayıs annesıyım sezeryanla doğum yaptım
ikincisini nasıl normal başardın :) bende yıne hamıleyım ve çok isterım normal olsun
anlatırsan sevınırım

bende 2010 mayıs annesıyım sezeryanla doğum yaptım
ikincisini nasıl normal başardın :) bende yıne hamıleyım ve çok isterım normal olsun
anlatırsan sevınırım

canim gurbetguzeli gelene kadar ben cevap veriyim, yurtdisinda ilki sezeryan olanlar 2. si normal oluyor. sen ozel olarak sezeryan istemezsen tabi

ilki sezeryan olan 2. si de sezeryan olmali sacmaligi turkiyeye ozgu bisey

canim gurbetguzeli gelene kadar ben cevap veriyim, yurtdisinda ilki sezeryan olanlar 2. si normal oluyor. sen ozel olarak sezeryan istemezsen tabi

ilki sezeryan olan 2. si de sezeryan olmali sacmaligi turkiyeye ozgu bisey

of bende mecburi sezeryan oldum
2012 nisan annesi olucam şimdi Allah nasip ederse normal olsun çok isterim hayırlısı hakkımızda
cevabın için teşekkur ederim

benim SAT 12 Ağustos. Ben de burdan güzel bir haber vermek isterim.
Bakalım inş. hayırlısıyla görürüz o günleri de az kaldı :))

Arkadaşlar merhaba,
benim sat 31 temmuz henüz regli olmadım inşallah hamileyimdir eğer öyleyse 6 mayıs 2012 doğumlu olacak bebeğim bende 12 mayısda doğmuşum inşallah rabbim nasip etmiştir..

Selam arkadaşlar benimde SAT 1 Ağustos test yaptırdım hem idrar hemde kan ikisindede çıktı bugün doktora gittim sadece keseyi gördü çok erken olduğu için haftaya cumartesi tekrar gidicem kontrole bakalım hayırlı bir şekilde bu 9 ayı tamamlarım inş.
Bu arada ben 2009 Temmuz annesiyim dünyalar yakışıklısı bir paşam var 2 yaşında bu 2. bebeğimiz olacak nasipse Allahım sağlıkla kucağımıza almamız nasip etsin inş...:emir_bebek:

X