2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

:KK68::KK68::KK68:
selammmmmmmm,salammmmmmm,hellooooooooo:KK49::KK49::KK49:
burayı cok özledimmm,uzun zamandır ınternetim yoktu:mad:şifremi bile unutmuşum:KK57:
nasılsınız kızlarr,bir çogunuzla faceden görüşüyorum zaten:KK45:ama buranın yeri ayrı:KK11:
keske herkes tekrar buraya dönse:KK14:belkim olur:KK76:çok istersek olur:KK25:
kızlarım ceren ve çağla çok iyiler çook şükür,
şimdilik bu kadar öpüldünüzzzzz..
tekrar gelecem en kısa zamanda:KK53:yani yarın:KK45:
selammmm...gerçekten buranın tadı başka...sen geldiğine göre canlanır burası artık

çok sevindim ecesuelif hanım :KK68: burası topik gerçekten de "2. ye hamile mayıs anneleri" topiği oldu yaw :KK14: neyse, ben 2016 mayıs gibi düşünüyorum :KK68: yok yok düşünmüyorum :KK14: ikilmedeyim :KK59: Orhan Cemal gibi makul, söyleneni anlayan, yerlere yatıp ciyaklamayan bir çocuk fikri güzel geliyor :KK68: ama Orhan Cemal gibi oturmayan bir çocuk fikri de korkunç geliyor :KK43:

evet dostlarım, sevgili oğlum hala 5 dakikadan fazla bir yerde oturamıyor. hala dışarda yemek yiyemiyoruz çünküm bizimki masalar arasında dolaşıyor, garsonların ayaklarına dolanıyor, kapıları açıp çıkıp gidiyor vs... evde yemek yerken 1. lokmayı yedikten sonra 2. lokmaya kadar evi dolaşıp geliyor :) (gerçekten) ne bileyim, iyi hoş çocuk ama oturmayı becerebilse kalbimi fethedecek de...:KK14:
Bizim Mahir'de öyle CNm , ee bunların keyfine beklersek yakında iyice yaşlanıp daha zor gelir durumuda olur . Yinede sen bilirsin . Sizler için en hayırlısı olsun .

selammmmmmmm,salammmmmmm,hellooooooooo:KK49::KK49::KK49:
burayı cok özledimmm,uzun zamandır ınternetim yoktu:mad:şifremi bile unutmuşum:KK57:
nasılsınız kızlarr,bir çogunuzla faceden görüşüyorum zaten:KK45:ama buranın yeri ayrı:KK11:
keske herkes tekrar buraya dönse:KK14:belkim olur:KK76:çok istersek olur:KK25:
kızlarım ceren ve çağla çok iyiler çook şükür,
şimdilik bu kadar öpüldünüzzzzz..
tekrar gelecem en kısa zamanda:KK53:yani yarın:KK45:
Gız geliyorda ne diye haber vermiyon :)) geldiğinde söyle hepimiz doluşalım da millet görsün 2012 Mayıs anneleri halan Burdada var olduğunu :)) yaşasın bizler ve kuzular . Yok yok buraya biz çağırsak artık herkesi olmuyor böyle boş kalması. Beni bir titretin gelirim hemen :KK66:

Kızım Meryem ve oğlum mahir teyzeleri ..:nazar::nazar::nazar::nazar:
image.jpg

ay inanmıyoruuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Allah hayırlı uzun ömürler versin Meleğim hanım. Aşırı tebrik ederim

Kızım Meryem ve oğlum mahir teyzeleri ..:nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 1494674

Allahım Hayırlı sağlıklı evlat etsin her ikisini de canim cok mutlu oldum ikisi de öyle güzel görünüyor ki maşallah! Mahir büyümüş paşam kuzu da küçük daha maşallah canım doğumun nasıl geçti 2 çocukla zorlanıyor musun bizde düşünüyoruz artık 2. Çocuğu Rabbim bana da hayırlı sağlıklı bir kız evlat nasip eder inşallah
Babyceren canimmmm
Kızlar hadi toplanalim face yada watsapp tan grup varsa bana da haber edin bacilar

Allahım Hayırlı sağlıklı evlat etsin her ikisini de canim cok mutlu oldum ikisi de öyle güzel görünüyor ki maşallah! Mahir büyümüş paşam kuzu da küçük daha maşallah canım doğumun nasıl geçti 2 çocukla zorlanıyor musun bizde düşünüyoruz artık 2. Çocuğu Rabbim bana da hayırlı sağlıklı bir kız evlat nasip eder inşallah
Babyceren canimmmm
Kızlar hadi toplanalim face yada watsapp tan grup varsa bana da haber edin bacilar
Allah razı olsun CNm, darısı tüm isteyenlere inş. Senin de hayırlısı ile olur , Rabbim gönlüne göre versin. Şuan yanımızda halamız var yardım ediyor sağolsun doğumdan 15 gün önce geldi epey bir kolay oldu benim için herşey . Iki çoçuk olayını bu yüzden tam yaşamadım desem yalan olmaz ama halamız gittiğinde Ne olur bende kestiremiyorum . Mahir biraz kıskandı gerçi ama alışıyor zamanla . Rabbim yardım ediyor CNm sen gönlünü ferah tut , sağlıklı olsunda dermansız dert olmasın gerisi oluyor.

aman kızımızı göstermişsin melegim abiye benziyor cok güzellllerr masallah buarada melegim sizin oralarda ikincide sezeryan olmak zorundamı normali deneseydin ben doktor bulamadım oyuzden pasa pasa sezeryan oldum :KK43: nese artık elinde doktor bve hastane sartları imkanı olan denesin bence ... biz suan iyiyizz sadece hastalık olayı kötü oluo enes hastaysa sareye kesin gecior buyuzden surekli hastalanıyor ... melegim kızımız kac kilo dogdu boyu falan kactı senin agrın acın varmı anlat bakıyım :KK70::KK19:

aman kızımızı göstermişsin melegim abiye benziyor cok güzellllerr masallah buarada melegim sizin oralarda ikincide sezeryan olmak zorundamı normali deneseydin ben doktor bulamadım oyuzden pasa pasa sezeryan oldum :KK43: nese artık elinde doktor bve hastane sartları imkanı olan denesin bence ... biz suan iyiyizz sadece hastalık olayı kötü oluo enes hastaysa sareye kesin gecior buyuzden surekli hastalanıyor ... melegim kızımız kac kilo dogdu boyu falan kactı senin agrın acın varmı anlat bakıyım :KK70::KK19:
Tatlım burda ikinci istersen normal olabilir . Yalnız benim kız acil sezeryan oldu suyu bitmiş ve kritik duruma düştü bu yüzden normal şansım hiç olmadı bı seferde .
Kızım 2.5 kg doğdu , boyunu söylemediler 6 haftalık doktor kontrolünde söylerler büyük ihtimal . Mahir gibi Buda minik doğdu ama erken geldi Bizim kız abisi gibi uslu durmadı malasef . Bana verilen tarihten 3 hafta önce oldu .
Geçmiş olsun CNm kardeşler arasında hastalık Bulaşıcı evt çok duydum . Bizimki okula başlayacak Eylül'de o zaman herhalde bizde de aynısı olur . Çok geçmiş olsun , Rabbim şifa olsun .

Merhaba arkadaşlar 1seneden fazladır giremiyorum foruma hatırlayan varmı ikinci bebeğimi doğurdum 1 yaşına girdi resim yuklemek istiyorum ama site değişmiş yükleyemedim bir türlü

Merhaba arkadaşlar 1seneden fazladır giremiyorum foruma hatırlayan varmı ikinci bebeğimi doğurdum 1 yaşına girdi resim yuklemek istiyorum ama site değişmiş yükleyemedim bir türlü
hatırlamaz olur myuuz siyahlale hanım, mina tuana adlı bir kızınız vardı, sonra 2. bebeğiniz olmuştu. eşiniz hapisten çıktı mı bu arada :/ siz nasılsınız? 2 çocukla hayat nasıl?
bu arada bugün benim oğluşumun 3. yaşgünü :oops:

7 nisanda doğdu kızım CNm darısı bekleyenlere inş.
Yazmasam da bazen girip girip bakıyorum. ..:)
Ay hayırlı uğurlu olsun meleğim küçük kızın. ..

Maşallah sizlere ya..
Ikinciler oldu olacak. ..

Aslında ben de şimdiye kadar yapsam iyiydi kızım çok uslu maşallah her dediğimi dinler ama elin yaban ellerinde dogurmak istemedim bidaha...
Tayini bekliyoruz. ..
Bu ay bi kaçamak yaptık belki tutar diye ama olmadı. ..

hatırlamaz olur myuuz siyahlale hanım, mina tuana adlı bir kızınız vardı, sonra 2. bebeğiniz olmuştu. eşiniz hapisten :/ siz nasılsınız? 2 çocukla hayat nasıl?
Evet çıktı 3 ay kalmisti Beraat verdiler cok sşükürler mina tuana
hatırlamaz olur myuuz siyahlale hanım, mina tuana adlı bir kızınız vardı, sonra 2. bebeğiniz olmuştu. eşiniz hapisten çıktı mı bu arada :/ siz nasılsınız? 2 çocukla hayat nasıl?
evet cikti 3 ay kaldi sonra beraat verdiler cok şükür.2 cocukla hayat yok desem iyidir pespese olduklari icin bi ona kosuyorum bu buna hic zamanim yok diyebilirim anca cevaplayabiliyorum

X