2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

Gittim geldim neler neler olmuşş:)) İlkayyy evine bayıldım, tam hayalimdeki gibi sapsade, sakin huzur veriyor insana, mutfağına banyona ve salonuna bayıldım, salondaki mobilyaların renginden bende çok istemiştim ama malesef eşimle ortak kararımız olan başka bir model almıştık... banyonunda en çok pencerelerini sevdim, öyle yadınlık içerisine ışık giren bir banyom olsun isterdimm... rabbim kendine de böyle güzel evler nasip etsin... Birde düğün fotolarında varmış , onlarıda yeni gördüm, çok şirin bir çiftsiniz... Maşallah gülücükleriniz eksilmesin hiç:KK16:

$Fotoğraf0146.jpg

Benim de salonum böyle bişicik. ufacık fıçıcık içi dolu turşucuk :)

sıvı jeli denememiştim :26: deterjanım bitince bi deneyeyim canım teşekkürler :KK34:
Tavsiye ederim canım, biraz pahalı ama, özellikle bone china porselenlerinin çizilmesini ve desenlerinin zamanla aşınmasını istemiyorsan.
Değerli cam takımının bozulmasını istemiyorsan bunu öneririm:
04-103975-350x350.png

Ben günlük kullanım için tablet kullanıyorum, bilinenden şaşmama gibi bir huyum var.
Zaten herşey kanserojen olduğu için, bari daha da yoğun şey kullanmayayım ama makinamda zarar görmesin mantığındayım.
En son indirimde olduğu için 100 tabletlik bunu aldım.
FK,1517,24,calgonit-finish-powerball-hepsi-bir-arada-tablet-deterjan-42-li-paket-bulasik-temizlik-urunleri-calgonit.jpg

Günlük kullandığım tabaklar zarar görecek cinsten olmadıkları için, bunu kullanıyorum.
Daha kolayıma geliyor, ama özel şeylerim için sıvı deterjan her zaman tercihim.
Fairy'de iyi diyorlar ama, dediğim gibi klasikten vazgeçmeyeyim dedim. :KK14:
El deterjanım fairy... Cif'in ki de güzel, ama pril losyon vs. yağları çıkartmıyor. Bilginiz olsun... :KK34:

Ben evimi çekmeye kalksam tek açıdan çekmeme imkan yok ki,,,odalarım öyle küçük ki, her açıya anca bir mobilyam sığar.... :KK76:

Gittim geldim neler neler olmuşş:)) İlkayyy evine bayıldım, tam hayalimdeki gibi sapsade, sakin huzur veriyor insana, mutfağına banyona ve salonuna bayıldım, salondaki mobilyaların renginden bende çok istemiştim ama malesef eşimle ortak kararımız olan başka bir model almıştık... banyonunda en çok pencerelerini sevdim, öyle yadınlık içerisine ışık giren bir banyom olsun isterdimm... rabbim kendine de böyle güzel evler nasip etsin... Birde düğün fotolarında varmış , onlarıda yeni gördüm, çok şirin bir çiftsiniz... Maşallah gülücükleriniz eksilmesin hiç:KK16:

kuşum sen görmedin mi bizim düğün fotolarımızı :KK9: ben en çok salonumdaki kocaman camları seviyorum :KK16: kendim silmiyorum belkide o yüzden :KK9: salonuma pudra rengi süs arıyorum bulur bulmaz alacağım :KK31: çerçeve almıştım ama taşınırken kaybolmuş :26:

170 m2 bebeğim :KK9: bu albüm içime sinmedi ama hiç :44: mesela ev "U" şeklinde ama hiç belli değil burda çekemedim antrelerimi :KK55:

Ay maşallah, ben kendi evimin üstesinden zor geliyorum...
Sen nasıl beceriyorsun o evi temizlemeyi.... :KK53:

Canım evi satın almıştınız dimi???? :nazar:
Ay Allah'ım bizlere de nasib etsin inşaallahhh.... :KK16:

X