2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

tesadüfe bak ki (!) aynı tarafta çekilmesi gereken bir dişim de var..:KK30:
iyi olur canım neden olmasın...sen, benim gördüğüm en pozitif insanlardan birisin..:nazar::nazar:
bunun da çok büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum..:KK34:

teşekkür ederim canım, pozitif olmayı her zaman başaramam ama sende öyle bir izlenim bırakmışım demek ki zaman zaman yakalayabilmişim :KK31:

kız zoru seviyor yahuuu....

zor kolay, imkansızı başar havası var Kader de..:130::130::130:

Yok estağfurullah :KK17: hele mutfak konusu en son iddialı olacağım alan :KK1:

Öğrenciyken zaten pötübörlü filan çok yaptığımdan şimdi değişik olanları denemek istedim , kolaymış :KK8:

teşekkür ederim canım, pozitif olmayı her zaman başaramam ama sende öyle bir izlenim bırakmışım demek ki zaman zaman yakalayabilmişim :KK31:

her daim zor canımm..bunu en iyi ben bilirim..çeşitli süreçlerden geçip daha iyi
hayata bakan biri olarak..:KK31: genel mana da bazı insanların etrafa yaydıkları :KK28: bir enerjileri vardır..
ondan belkide..:118:

Yok estağfurullah :KK17: hele mutfak konusu en son iddialı olacağım alan :KK1:

Öğrenciyken zaten pötübörlü filan çok yaptığımdan şimdi değişik olanları denemek istedim , kolaymış :KK8:

azimlisin ve yapmayı seviyorsun...gerçek bir yemek tarifi bence bu..:KK31:

azimlisin ve yapmayı seviyorsun...gerçek bir yemek tarifi bence bu..:KK31:

Daha önce de bahsetmiştim evlendikten sonra girdiğim mutfağa ben resmen, öncesinde basit şeyler dışında birşey bilmezdim

Ama şimdi evime biri gelince iyi ağırlamak isterim

O yüzden rutin şeyler dışında da yeni şeyler deniyorum

Hep aynı şeyi ikram etmek istemiyorum :KK9: Teşekkür ederim :KK16:

her daim zor canımm..bunu en iyi ben bilirim..çeşitli süreçlerden geçip daha iyi
hayata bakan biri olarak..:KK31: genel mana da bazı insanların etrafa yaydıkları :KK28: bir enerjileri vardır..
ondan belkide..:118:

enerjiye inanıyorum :KK31: sanal ortamda bile enerji varmış bunu da bu topikte gördüm :KK19:

enerjiye inanıyorum :KK31: sanal ortamda bile enerji varmış bunu da bu topikte gördüm :KK19:

olmaz mı canım...sanalda başlayıp çok güzel devam eden dostluklarım var benim..
belki kimine göre aykırı ama kadın/ erkek gerçekten çok özel insanlar..sizden iyi olmasın..:KK17:

sonuçta ortak paydada buluşturan duygular..:KK69::KK69::KK69::KK74:

içine süt koyuyor musunuz canım?:KK31:
böyle değişik püfffleri olan varsa paylaşsın lütfennnn:KK30:

yok canım ben hiç görmedim annemin süt koyduğunu..
h.sonu öğrenirim inşallah..
dediğim gibi herkeşşler yediği aşureleri fotoğraflasın :KK1:

evet arkadiş olduk bizzz :KK16: cok tatlısınız hanımefendi :KK9:

siz de çok tatlısınız şekerparem :KK9:

bence de var yaa... kesin :116::112:

kızlar ben aşure yapıcam cok kararlıyım şu anda :18::18::18::18::18:

eee yapılır canım neden yapılmasın istedikten sonra..biz bir gün öncesinden bakliyatları sobada pişiriyoruz..:KK31:
ertesi gün kuru meyveler yıkanıp pişiriliyor..sonra hooop buluşuyorlar..sonra suyu, şekeri ve ilaveler giriyor devreye..
ortaya nefis bir ürün çıkıyor...aman narları unutmayın süslemek için..:KK56:

Ben aşure yapmayacağım ama yemeye gidicem :KK53: kayınvalidem çok güzel aşure yapar , bi de ablam :KK56:

Allah'ın izniyle paylaşıcam kızlar sizinle de yapınca. bu akşam malzemeleri alıyım da bari. kaynatıyım bakliyatları. ayy yarın akşam da anneme gidicem o zaman nasıl yapsam acaba keşke dün başlasaydımm yaaa anneme de götürürdüm neyse yaa. nasıl yapsam acaba bu akşam tamamlayamaz mıyım ki 1 günde? :KK53:

X