2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

bugün yüreğim pırpır ediyor. inşallah hayırlı bir şey olur. kalbim çok hızlı atıyor. hadi bismillah....

olmazzz sen benden önce evlendin sıramı bekliycem:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: 2 gün kaldı bebişimmm heyecan durumu nasıll???? karşılamaya mı gideceksin o mu gelecek???

bekleme bosverrr:KK49:
Cok heyecanliyim kusum :KK52: kalbim duracak sanki :KK52: bazen hala inanamıyorum 2 gün kaldigina :KK16:
Kirklareline almaya gidecegim pazartesi günü:KK31: ayagina kadar gidin alacagiz pasayi :KK9:

Süpermiş
Yatıcaz kalkıcaz yatıcaz kalkıcak bitecek :KK16:
Gözün aydın İlkay Allah hep böyle tatlı telaşlar versin inşallah :KK3:

bekleme bosverrr:KK49:
Cok heyecanliyim kusum :KK52: kalbim duracak sanki :KK52: bazen hala inanamıyorum 2 gün kaldigina :KK16:
Kirklareline almaya gidecegim pazartesi günü:KK31: ayagina kadar gidin alacagiz pasayi :KK9:

İşte beklenen güne çok az kaldı..Şükür kavuşturana cancazımm:) sen bu mutluluğu dibine kadar hakettin..

ccceekk:KK3: son 2 :KK16: cok şükür tatlim :KK31: bebisten baska saymayalim artik insallah:KK49::KK16:

Amin inşallah
Çok iyi anlayabiliyorum şaka gibi geliyo insana cidden bu kadar az mı kaldı, 2 gün sonra burda olacak ve bi daha hiç gitmeyecek mi gibi :KK16:

Çileklipasta sana da Merhaba :KK3:

İşte beklenen güne çok az kaldı..Şükür kavuşturana cancazımm:) sen bu mutluluğu dibine kadar hakettin..

cok şükür kuzum, nasil bi 5 ay gecirdim bi ben biliyorum, bi Allah .. esim bile bilmiyor bi cok seyi :KK31: ama bitti iste, önemli olan bu .. bundan sonra "gidecek" kaygisi olmadan evliligimiz en basindan baslayacak :KK16:

cok şükür kuzum, nasil bi 5 ay gecirdim bi ben biliyorum, bi Allah .. esim bile bilmiyor bi cok seyi :KK31: ama bitti iste, önemli olan bu .. bundan sonra "gidecek" kaygisi olmadan evliligimiz en basindan baslayacak :KK16:

tazeleneceksiniz inşallah canım benim.. Nasıl zorluklar çekmişsindir allah bilir:26:

X