2013 düğün fiyatlarını burda paylaşalım...

Slm kizlar
Bende 2013 gelinlerindenim insallah :) Bende düğün yerimi gecen hafta secmis ve kontratimi imzalamis bulunmaktayım :KK70: Size tavsiye edebileceğim kesinlikle şahane bir yer. Bembeyaz çitlerle çevrili yeşillik alan, tam deniz kenari. Ahşap sandalyeler, yuvarlak büyük şamdanli masalar vs isin özü bir kır düğününden ne beklerseniz hepsi mevcut :KK70: Yerimiz büyükçekmecede. Google dan ' Batı Garden' aratin kendi siteside mevcut. Fiyatta o kaliteye göre oldukca düsük. Mekanı begenirseniz sorularınızı cevaplandırabilirim. Öpüldünüz

hayırlı olsun şimdiden allah bir yastıkta kocatsın :) rica etsem fiyatlar hakkında bilgi verebilir misin

Kisi basi 50 tl yemekli etli menü seklinde. 300 kisi icin anlastik biz 15bin tlye. Buarada alan kapasitesi 1000e kadar cikabiliyo. Amin cnm :)

biz de görüşmeye gittik ama işletmecisinden hiç hazzetmedim... tavrı tutacaksanız tutun ya da gidin şeklindeydi :S etli menü için 65 tl fiyat verdi bize

slm arkadaşlar;
bende 8 eylülde düğün yapmayı düşünüyoruz. bizim için lokasyon problemli yok. bi kaç yerden menü teklifi aldık.sizlerle de paylaşmak istedim.

Radisson Blu Conference & Airport Hotel

Dantel örtüler ile hazırlanmış sandalye-masa süslemesi, merdiven, sahne arkası, nikah masası ve gelin yolu süslemesi, cips, çerez, krudite, dip sos eşliğinde karşılama kokteyli, düğün veya nişan pastası, balayı odası ( 1 gece suit oda konaklama + kahvaltı ), aileler için üst değişim odaları dahil. menüler 28euro-36 euro arası arkadaşlar.

vesta restaurant var maltepe sahilde arkadaşlar 60 lira istiyorlar kişi başı. ama hiç bi süsleme ve müzik dahil değil.

biz de görüşmeye gittik ama işletmecisinden hiç hazzetmedim... tavrı tutacaksanız tutun ya da gidin şeklindeydi :S etli menü için 65 tl fiyat verdi bize

Allah Allah :s Hakikaten çok şaşırdım. Bizimle bi bayan ilgilendi ve gayet samimi olduk hatta randevulaşalım bi yemek ısrarlarım size burdan vs şeklinde muhabbet ettik. Bizede 60 tl çıkardı ama dediğim gibi et bizden olunca 50 tlye indirdi. Çok şaşırdım ya sizinle ilgilenen kimdi? Olmadı mekanı gerçekten beğendiysen benim evim oraya yakın bigün beraberde gidebiliriz canm yardımcı olabilirim o konuda sana.

Merhaba arkadaşlar eylül ayında nişan yapmayı planlıyorum hala yer bulamadım fakat görüştüğüm yerleri sizinle paylaşmak isterim

zeytinburnu öğretmen evi (pastalı) müzik süsleme fotograf -video v.s içinde 300 kişi 6.500 TL
Bahçelievler öğretmen evi (pastalı) müzik süsleme fotograf -video v.s içinde 300 kişi 9.500 TL
Haliç restaurant sadece yemek için kişibaşı 23 tl + ekstralar
itü maçka arıkovan 200 - 250 kişi yemekli 60 tl kokteyl 50 tl + ekstralar
Uludağ restaurant 160 kişilik kişibaşı 50 tl
Ferah evler Hakim evi yemekli+içkili kişibaşı 97 tl kokteyl 56 tl
incirli mado 120 kişilik kişibaşı 34 tl herşey dahil
Bahçelievler olimpik tesis pastalı herşey dahil 4.000 - 4.500 arası
pekom polis evi salon kirası 2.900 + kişibaşı 29.5 tl pastalı

Merhaba arkadaşlar eylül ayında nişan yapmayı planlıyorum hala yer bulamadım fakat görüştüğüm yerleri sizinle paylaşmak isterim

zeytinburnu öğretmen evi (pastalı) müzik süsleme fotograf -video v.s içinde 300 kişi 6.500 TL
Bahçelievler öğretmen evi (pastalı) müzik süsleme fotograf -video v.s içinde 300 kişi 9.500 TL
Haliç restaurant sadece yemek için kişibaşı 23 tl + ekstralar
itü maçka arıkovan 200 - 250 kişi yemekli 60 tl kokteyl 50 tl + ekstralar
Uludağ restaurant 160 kişilik kişibaşı 50 tl
Ferah evler Hakim evi yemekli+içkili kişibaşı 97 tl kokteyl 56 tl
incirli mado 120 kişilik kişibaşı 34 tl herşey dahil
Bahçelievler olimpik tesis pastalı herşey dahil 4.000 - 4.500 arası
pekom polis evi salon kirası 2.900 + kişibaşı 29.5 tl pastalı

düşündüğüm yerleri yazmışsınız çok iyi oldu..fikir verdi en azından

Merhabalar herkese,

Istanbul vilayetler evinden fiyat almis olan veya orada dugun yapmis yada dugune katilmis olanlar varsa dusuncelerini ve fiyat bilgilerini paylasabilir mi lutfen? Cok tesekkurler!

Anadolu yakasında maltepede salon yakamoz var salon 2 yeni dekorasyon yapmışlar adeta balo salonu gibi olmuş çok şık, tavsiye edebileceğim elit düğün salonlarından bitanesi aşağıda linkini paylaşıcağım. Bakarsınız. Ayrıca 2013 yılına özel indirimli düğün salonu fiyatları varmış..

SALON YAKAMOZ MALTEPE Dn Salonlar fiyatlar istanbuldaki kartal pendik tuzla bostanc anadolu yakas dn salonu mekanlar mekan

SALON YAKAMOZ MALTEPE Düğün Salonları fiyatları ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

SALON YAKAMOZ MALTEPE Düğün Salonları fiyatları ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

biz tuttuk canım yakamoz düğün salonunu salon 2 yi..bi alt katında da salon 1 i var.salon görünüşte çok şık gerçekten süslemesi nikah masası vb.ben daha önce orda hiçbi düğüne gitmedim zaten avrupa yakasında oturuyorum nişanlım kartalda..gayet ilgililer gerçekten ufak bir araştırma yapmıştık tutmadan tüm yorumlarda olumluydu tuttuk bakalım :)

merhaba.. bizde ocakta tuttuk sevdiceğimle düğün yerimizi..

400 kişilk,kır düğünü olacak..pistın etrafı mini çember havuzlu..eğer yağmur yağarsa içeri alıyorlar misafirleri..extra ödeme olmadan kapalı salonuda tutmuş olduk yani..

süsleme konfeti kandil fişeği orkestra pasta masa süsleme fotoğraf kamera dahil..

yemeksiz olacak düğünümüz..toplam 3400 tl..

herşeyın hayırlısı dıyorum:nazar:

Son düzenleme:

400 kişilk,kır düğünü olacak..pistın etrafı mini çember havuzlu..eğer yağmur yağarsa içeri alıyorlar misafirleri..extra ödeme olmadan kapalı salonuda tutmuş olduk yani..

süsleme konfeti kandil fişeği orkestra pasta masa süsleme fotoğraf kamera dahil..

herşeyın hayırlısı dıyorum:nazar:[/QUOT

herşeyın hayırlısı dıyorum:nazar:

hayırlısı olsun ,neresi acaba ?

herşeyın hayırlısı dıyorum:nazar:[/QUOT

hayırlı uğurlu olsun:) biz de eylülün son haftası yada ekimin ilk haftası istiyoruz ancak yer bulamadık. sizinkisi neresi acaba

arkadaşlar merhaba,
öncelikle formu devamlı okumaktayım ama katılımım pek olmamamıştı, ellerinize sağlık :) düğün telaşı içinde olan herkese Allah kolaylık versin. biz de ekimin ilk haftası için avrupa yakasında yerler bakıyoruz. ancak cidden uçmuş rakamlar. sizlerden de yardım bekliyorum:)
biz beyoğlu öğretmenevi ile görüştük üst salon 320 kişilik yemekli oluyormus. biz 400 kişi olacağız min.
ancak cidden beğenmedim çok bakımsız geldi bana. alt salon 170 kişi alıyor doğru hatırlıyorsam. fiyat olarak 8000 falan oluyordu. ama baktıkca ve insanlarla konustukca maalesef kimseyi memnun edemeyeceğimizi anladık. ve yemekli düğün fikrinden vazgeçtik. gönül davet beylikdüzü ile görüştük ama pazar günü düğün olmasını da aileler pek istemiyor. la bella yı begendim internetten bakmıstım ama fiyat vermiyorlar, inşallah doğru düzgün bir yer buluruz:KK43: umudum yok desem yeridir.

X