2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
kızlar bu bebek şekerlerine bayıldımmm Eki Görüntüle 740439

güzelmiş canım ben de şunlara bayıldım kendim yaparım diyordum ama vazgeçtim uğraşamıcam bu sıcakta :KK1:
Eki Görüntüle 740445 Eki Görüntüle 740446 Eki Görüntüle 740448

Gercekten cok güzel sekerler bende bayildimm kizlar

bendeki kayinvalide cocuga bir don alsa ne ala derim valla, oteki torunuda yolda kasimda gelcek ona simdiden hazirliklari basladi, biz zaten tas tasiyoz..

Oyyy canim olsun onlar seni takmiyorsa sende takma herkez ettigini bulur sen hiiiic merak etme :KK66:

Bu arada kizlar muhabbet baya koyulasmis ama benim kocisim askerde oldugu icin maalesef hasretle bekliyorum onu.galiba aranizda en sanssizi benim :KK43: ama napalim hayirlisi böyleymis

Oyyy canim olsun onlar seni takmiyorsa sende takma herkez ettigini bulur sen hiiiic merak etme :KK66:

Bu arada kizlar muhabbet baya koyulasmis ama benim kocisim askerde oldugu icin maalesef hasretle bekliyorum onu.galiba aranizda en sanssizi benim :KK43: ama napalim hayirlisi böyleymis

kız zorun neydi askerden önce yaptınız bebeği :89::KK49: :)
ikiniz için de hatta üçünüz için de zor geçicek ama Allah sağlık versin vakit geçer inş. çabucak sizin için :129:

Canim olsun, senle bebisin saglikli olun oda gelcek Allah'in izniyle uzulme, ikinci bebiste acisini cikartirsin ins :)) :nazar:

Arkadaslar bende size birsey soracağım. Tacyaprak iliskiden bahsetmişken.
Bizim basta kanamamız olmuştu iliski yasaktır bir ara. Sonra serbest bıraktı Dr, ama biz yine de cesaret edemedik. Gecen bir ara deneyelim dedik bende kuruluk vardı. Tık yok. Acaba psikolojik olarak cocuğu korumak icin mı oluyor bilemiyorum. Vajinal kuruluk yaşayan var mı aranizda?
Bizde bıraktık. Fakat esime de üzülüyorum. İstiyoruz yapalım. Ne yapsam bilemiyorum. Çözümü olan var mı?
Onceden de gerçi benim bazen olurdu bu kuruluk ama o zaman yardımcı birşeyler kullanırdik, bebe yağ vs gibi. Simdi cocuğa zarari olur belki diye de yöneltmedik onlara.
Ne yapsam bilmiyorum?
Siz iliskiye giriyor musunuz?

canım bebe yağı bence kullanma, normalden daha hassassın şu an.
dr a sorarsan gerekirse bir ürün ismi verir.
kanka modunda olduğumuz için başka önerim olamayacak. sadece aceleci olmayın, vücudun kendini hazırlar diye düşünüyorum.

Kizlar sekerlerinize ayildim, bende gelince model flln secmek istiyorum sonra annem doguma gelirken getirir.
Sizin bildiginiz firmalar var mi ?

faceden ecrin bebek şekerlerine bakarsan canım orada harıka şeyler var ve kargoyla yolluyor guvenılır pek çok arkadaşım aldı burdan kadınbalıkesirde yapıyor

Canim akilda bitiyor hersey benimde canim istemedigi zamanlar hep olur kuruluk adam buluyor bir yolunu canini cektirmenin..
Bisi olcak korkunu at rahatla yavas yavs kendinden gelisiyor . Sonrada hafifi yanma fln olursa endiselenme yikandiktan bir ikisaat sonra geciyor.
Benim doktor kayganlastirici urunler kullanmayin ama illa kullancaz derseniz su bazlilari tercih edin dedi. Ben kullanmiyorum bisi oncedende sadece yeni seyler denerken arada kullaniyorduk.
Yapican en guzel sey kedini rahatlatmak, iliskiden once dus fln da almamis ol PH cok dusmesin oda kuruluga neden olur ve kendi guzel cekici hissettir : ))

Ya iste guzel hissetmeye çalışıyorum ama gobek büyüdüğü icin rahat da olamıyorum sanki. Gerçi bizimki sagolsun cok yakıştı sana kilo doğumdan sonra da kalsın birazı diyor hatta. Aslında kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Üstelik artık hormonlardan rüyalarıma giriyor, rüyamda birlikte oluyoruz kocişle :)
Canım da istiyor.
Ama gel gelelim ise koyulunca kuruluk engel oluyor. Acıyinca da bizimki bu sefer korkuyor birsey olacak diye. Oyle ikilemde kaldık anlayacağın.
En son ihtimal su bazlı kayganlastirici kullanmak olacak herhalde.
Ama ondan da çekiniyorum kimyasal sonuçta cocuğa zararı olmasın diye.

t.c gelmeni bekliyordur bebeğin belkide:KK9::KK9:

Evet anneannesine gostericek kismetse, diyorum anneme yuzgorumlugu istiyor bir dunya muayene parasi vercez :))

faceden ecrin bebek şekerlerine bakarsan canım orada harıka şeyler var ve kargoyla yolluyor guvenılır pek çok arkadaşım aldı burdan kadınbalıkesirde yapıyor

Sagol canim onada bakarim, tesekkur ederim..

Olsun gelince acısı çıkar :KK66:
Yeni mı evlisiniz ki esın gitti askere?
​Slm herkeze allah nasip ederse bende ekim annesi oluyorum aranıza katılmak istedim

Hosgeldin...

canım bebe yağı bence kullanma, normalden daha hassassın şu an.
dr a sorarsan gerekirse bir ürün ismi verir.
kanka modunda olduğumuz için başka önerim olamayacak. sadece aceleci olmayın, vücudun kendini hazırlar diye düşünüyorum.

Canım zaten bebe yağını bende kullanmadım. Zararı olur diye. Hatta hiçbirşey kullanamadım. Sormaya da çekindim Dr'a :)
Bende zorlamıyorum zaten dediğin gibi vücut degisime uğruyor diye. Ama hormonlar had safhada derler hep hamilelikte. Eşimde tadını çıkarmaya cok hevesliydi, kursağında kaldı adamın :))

X