2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Ya iste guzel hissetmeye çalışıyorum ama gobek büyüdüğü icin rahat da olamıyorum sanki. Gerçi bizimki sagolsun cok yakıştı sana kilo doğumdan sonra da kalsın birazı diyor hatta. Aslında kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Üstelik artık hormonlardan rüyalarıma giriyor, rüyamda birlikte oluyoruz kocişle :)
Canım da istiyor.
Ama gel gelelim ise koyulunca kuruluk engel oluyor. Acıyinca da bizimki bu sefer korkuyor birsey olacak diye. Oyle ikilemde kaldık anlayacağın.
En son ihtimal su bazlı kayganlastirici kullanmak olacak herhalde.
Ama ondan da çekiniyorum kimyasal sonuçta cocuğa zararı olmasın diye.

Olsun canim yikancan sonucta bisi olmaz, ama olmadan dene bir oyunlar fln deniyin ne biliyim benim bazen isime yariyor :KK1:

Sinir oluyorum böyle ayrımcılık yapana. Seninki daha once gelecek üstelik.

Canim ben esimle 8 senedir beraberim, ustelik onlar gectigimiz aralikta tanisti kis yilbasinda hamileyim dedi sonra dusuk yati, bir sonraki ay hemen yine hamile kaldi .. Onunki kiymetli bir dusugu varmis, ben evde doktordan raporluyken bile beni doktora gorurmek yerine tranway duragina birakti esimin annesi, sehir disinda oturuyoruz otobus her zaman gitmiyor yoksa ona bile minnet etmezdim. Hasta halimle sabah gittim kan verdi testler icin sonrada otobusu bekledim eve donmeye cok agrima gitti ama yapcak bisi yok..

Olsun canim yikancan sonucta bisi olmaz, ama olmadan dene bir oyunlar fln deniyin ne biliyim benim bazen isime yariyor :KK1:

Canim ben esimle 8 senedir beraberim, ustelik onlar gectigimiz aralikta tanisti kis yilbasinda hamileyim dedi sonra dusuk yati, bir sonraki ay hemen yine hamile kaldi .. Onunki kiymetli bir dusugu varmis, ben evde doktordan raporluyken bile beni doktora gorurmek yerine tranway duragina birakti esimin annesi, sehir disinda oturuyoruz otobus her zaman gitmiyor yoksa ona bile minnet etmezdim. Hasta halimle sabah gittim kan verdi testler icin sonrada otobusu bekledim eve donmeye cok agrima gitti ama yapcak bisi yok..

canım niye öyle ayrımcılık yapıyor?? derdi ne ki

canım niye öyle ayrımcılık yapıyor?? derdi ne ki

Bilmiyorum canim, esimin ailesiyle ayni bahce icindeyiz ben cok gordum esim annesine para versin hopp arkasindan gitsin teki ogluna versin ihtiyaci varmis. Calismiyordu esim onu ise aldird kendi calistigi yerde simdi 1 senedir ole bole calisiyor. Yani zaten hep kucuk ogullarini tutuyorlardi, yine ayni.. Ustelik beni zaten pek sevmediler konusamiyoruzda dogru duzgun yabanciyim diye belkide, oteki kizda aman aman gorsen kirk yildir burda sanirsin bir samimiyet bir muhabbet.. Aman esim biraz olsa farketse annem ailem demekten vazgecse baska derdim yok , ne yaparlarsa yapsinlar..

Bilmiyorum canim, esimin ailesiyle ayni bahce icindeyiz ben cok gordum esim annesine para versin hopp arkasindan gitsin teki ogluna versin ihtiyaci varmis. Calismiyordu esim onu ise aldird kendi calistigi yerde simdi 1 senedir ole bole calisiyor. Yani zaten hep kucuk ogullarini tutuyorlardi, yine ayni.. Ustelik beni zaten pek sevmediler konusamiyoruzda dogru duzgun yabanciyim diye belkide, oteki kizda aman aman gorsen kirk yildir burda sanirsin bir samimiyet bir muhabbet.. Aman esim biraz olsa farketse annem ailem demekten vazgecse baska derdim yok , ne yaparlarsa yapsinlar..

canım seni sevmemiş başka ne olacak ki derdi, aman boşver senin eşinle huzurun olsun da varsın hiçbirşey yapmasın varsın konuşmasın keyfi bilir:KK22:, bebişin gelince zaten bunları düşünmeye bile fırsatın kalmayacak :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:eşin farketmeyecek canım hiçbir zaman bunlar evlenince anneleri pek kıymetli oluyor :KK22:

Öyle oyun falan da hiç beceremem :)

Ne uyuz bir kayınvaliden var senin. Daha onceden nasıldı sana karşı tavrı? Sana böyle yaptıgı icin de hiç unutmaz insan bu yaptıklarını. Hep bir mesafe olur herhalde. Ben hemen alınırdim.

Kayınvalideye yakın oturumda öyle oluyor sanırım. Bizde de öyle. Kayınvalidem sanki ne koparırsa kar diye düşünüyor. Diğer kayinlarimda hiç öyle yapmıyor.
Yabancıyim derken?
Benimde hiç kayınvalideme kanım ısınmadı. İsinmayacakta.
Cocuk geldikten sonra esın de ailem olarak seni ve çocuğunu benimser insallah.
Bizimki de yavaş yavaş anlamaya basladi diye umit ediyorum.

kızlar benım esım bu ilişki konusunda cok sabırlı bır ınsan benı 15 ay bekledı. Evlendıkten sonra vajınusmus hastalıgım cıktı ve 15 ay ılıskıye gıremedık esım bunu hıc sorun yapmadı. sanslıyım galıba :KK19:sımdıde hıc sesını cıkarmıyo garibim :KK19:

Hosgeldin canim..
Bebisin kiz mi erkek mi ? Ben daha ogrenemedim sakliyoruz kendimizi.. :KK43:

hoşbuldum canım :) allah bağışlasın inşallah sağ salim alırız bebeklerimizi benim gösterdi kendini oğluşumuz olacak nasipse senin çocuk nazlı galiba :) ama göstermeyince kız oluyormuş galiba büyüklerimiz öyle derler.

kızlar benım esım bu ilişki konusunda cok sabırlı bır ınsan benı 15 ay bekledı. Evlendıkten sonra vajınusmus hastalıgım cıktı ve 15 ay ılıskıye gıremedık esım bunu hıc sorun yapmadı. sanslıyım galıba :KK19:sımdıde hıc sesını cıkarmıyo garibim :KK19:

Canım ne güzel sabretmiş demek eşin. Sanslisin gercekten. Nasıl üstesinden geldiniz?

Canım ne güzel sabretmiş demek eşin. Sanslisin gercekten. Nasıl üstesinden geldiniz?

kadınlar klubu sayesınde yendım vajınusmusu. burda buldugum bır topıkte herkes bırbırıne yardımcı oluyordu oraya katıldım ve kısa bır sure sonra kurtuldum cok sukur :KK16:

slm kızlarr..looriimm hosgeldin tatilden nasıl geçti :KK55::10 yaa kaç kılo aldın neler yaptın merak ettım valla senı.ben var ya tam 8 kılo almışım:KK1::KK1::KK1::KK1:boyle gıdersem işim yaş:KK16::KK16::KK16:benı de listeye ekle şekerım hamıle kaldığım kılo 56 değil 58 miş.:KK52:yaş 26 ilk bebişim erkek olacak ısım hala bulamadım:KK8::KK8::KK8::KK8:

kız zorun neydi askerden önce yaptınız bebeği :89::KK49: :)
ikiniz için de hatta üçünüz için de zor geçicek ama Allah sağlık versin vakit geçer inş. çabucak sizin için :129:

Insaallah canim..vallahi evlendigimiz günden beri ugrastik ugrastik bir türlü hamile kalamadim esimin askerliginide ertelemistik evlenmeden önce sonradan beraber karar aldik dedik en iyisi bir an önce git gel askere zaten bebisde olmuyor.iste askerlik tarihi fln geldi bende o ay hamile kalmisim.bizde cok sasirdik ama bundada var bir hayir ne yapalim

Canim olsun, senle bebisin saglikli olun oda gelcek Allah'in izniyle uzulme, ikinci bebiste acisini cikartirsin ins :)) :nazar:

Evet herseyin basi saglik canim suanda tek istegim bebegimi sagliklica kucagima almam tabii hepimiz insaallah..ama tabii gelincede cikartiriz acisini :p

Olsun gelince acısı çıkar :KK66:
Yeni mı evlisiniz ki esın gitti askere?

Hosgeldin...

Aynen öyle yapcam canim...gecen sene 2.ayda evlenmistik yeni sayiliriz

slm kızlarr..looriimm hosgeldin tatilden nasıl geçti :KK55::10 yaa kaç kılo aldın neler yaptın merak ettım valla senı.ben var ya tam 8 kılo almışım:KK1::KK1::KK1::KK1:boyle gıdersem işim yaş:KK16::KK16::KK16:benı de listeye ekle şekerım hamıle kaldığım kılo 56 değil 58 miş.:KK52:yaş 26 ilk bebişim erkek olacak ısım hala bulamadım:KK8::KK8::KK8::KK8:

kizz papomm nerelerdesin sen yaa hiic gorunmuyosunn hosbulduk tatil iyidi ama son gun grip oldum nefes fln alamiyorum buradaki drlarda ilac vermiyolar boyle gecinip gidiyorum :KK53: ben 5 kilo almisim seninde fazla degil bence olur oyle dogumdan sonra gider merak etme :KK9: 24unde kontrolumuz var bakalim ne kadar oldu sipamm :KK55:

kizz papomm nerelerdesin sen yaa hiic gorunmuyosunn hosbulduk tatil iyidi ama son gun grip oldum nefes fln alamiyorum buradaki drlarda ilac vermiyolar boyle gecinip gidiyorum :KK53: ben 5 kilo almisim seninde fazla degil bence olur oyle dogumdan sonra gider merak etme :KK9: 24unde kontrolumuz var bakalim ne kadar oldu sipamm :KK55:

canım allah yardımcın olsun benımde alerjım vardı ilaç kullanamdım ama 1 ay da nefes alaamdım yanı.sen çok iyi almışssın maşallah yaa ben nıye bu kadar çok aldım.bu ay 4 gecen ay da 4 almıştım.dr naptın dıyo:KK16::KK16::KK16:bende yedım dedım..bana da dun şeker testı yaptılar bakalım sonucuma.oğluşumda bır hafta onden gidiyor:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:yok da sıcaklar geldı daha var doğuma iyice şişersem odem falan korkuyorum.karnın nasıl buyu du mu benım baya buyudu :KK9::KK9::KK9:

canım allah yardımcın olsun benımde alerjım vardı ilaç kullanamdım ama 1 ay da nefes alaamdım yanı.sen çok iyi almışssın maşallah yaa ben nıye bu kadar çok aldım.bu ay 4 gecen ay da 4 almıştım.dr naptın dıyo:KK16::KK16::KK16:bende yedım dedım..bana da dun şeker testı yaptılar bakalım sonucuma.oğluşumda bır hafta onden gidiyor:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:yok da sıcaklar geldı daha var doğuma iyice şişersem odem falan korkuyorum.karnın nasıl buyu du mu benım baya buyudu :KK9::KK9::KK9:

ohh masallah tayzesi yesin onu :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bol bol su ic canim evet oralar cok sicak burasi oyle degil allahtan serin geciriyoruz:KK53: insallah sonuclarinda iyi cikar bende galiba bu gittigimde yapicak sanirsam bilmiyorum:44: bende gobus buyudu teyzesi kipir kipir :KK76:

ohh masallah tayzesi yesin onu :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bol bol su ic canim evet oralar cok sicak burasi oyle degil allahtan serin geciriyoruz:KK53: insallah sonuclarinda iyi cikar bende galiba bu gittigimde yapicak sanirsam bilmiyorum:44: bende gobus buyudu teyzesi kipir kipir :KK76:

maşallah yaa:nazar::nazar::nazar:bu arada benım de dişim çürümeye başladı galıba :26::26:dr gıtmeye korkuyorum 3 gundur hafıf ağrı var.hamılelik anneden bir diş götürürmüş acaba doğrumu :emir_bebek::emir_bebek:

maşallah yaa:nazar::nazar::nazar:bu arada benım de dişim çürümeye başladı galıba :26::26:dr gıtmeye korkuyorum 3 gundur hafıf ağrı var.hamılelik anneden bir diş götürürmüş acaba doğrumu :emir_bebek::emir_bebek:

hadi yaa :18::18::18: onun agrisida cekilmez canim bi git gorun istersen o agri cok fena oyle derler ama bilmiyorum ki bende :26:

X