2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Selam hatunlarrrrr :80::80:
İyi bir haftasonu olması dileğiyle..
İlk önce bebişleri sorayım, çünkü bize geçince şikayetler artarak devam ediyo :KK1:
Nasılmış bizim miniklerimiz, bi yaramaslık yoktur umarım.. :emir_bebek:

merhaba kızlarr geçmişi okuyamadım bilgsyrım çok yavaş açıyor bugün :KK43: ben kısaca bizden bahsedeyim:=) dün yorucu bir gün geçirdim sabah erkenden misafirlerimiz geldi neyse dışarda kahvaltıya götürdük denizliyi gezdirdik derken saat 4 oldu bize geldi biraz oturup gittiler ama bende bittim yorgunluktan, akşamda arkadaşın düğünü vardı hemen kuaföre gittim fön çektirdim bana fön çeken kadında hamileydi hemde 35. haftada "her gün sabahtan akşama çalışıyorum inan gün içinde uzanmaya değil oturmaya vakit bulamıyorum" dedi. halime binlerce şükür ettim.gece düğüne gittik oradan da bi cafeye oturmaya gece 2'ye kadarda cafedeydik otururken belime öyle bir ağrı saplandı hem belime hem kasıklarıma eyvah doğuruyorum dedim yarım saat kadar sürdü geçti tabi oturmaya devam ettik :)...bu gün bebişimin kıyafetlerini yıkamaya karar verdim artık vakti geldi :) dün akşam o sancıları çekince biran önce çantamı hazırlamalıyım dedim.şuana kadar daha zeynebime bir çorap bile almadım sürekli hediye geliyor tam 6 makina çamaşırı çıktı kızımın bereketiyle geliyor güzel kızım benim :) kızlar benden bu kadar umarım sizlerde iyisinizdir sıkıntınız yoktur...

merhaba kızlarr geçmişi okuyamadım bilgsyrım çok yavaş açıyor bugün :KK43: ben kısaca bizden bahsedeyim:=) dün yorucu bir gün geçirdim sabah erkenden misafirlerimiz geldi neyse dışarda kahvaltıya götürdük denizliyi gezdirdik derken saat 4 oldu bize geldi biraz oturup gittiler ama bende bittim yorgunluktan, akşamda arkadaşın düğünü vardı hemen kuaföre gittim fön çektirdim bana fön çeken kadında hamileydi hemde 35. haftada "her gün sabahtan akşama çalışıyorum inan gün içinde uzanmaya değil oturmaya vakit bulamıyorum" dedi. halime binlerce şükür ettim.gece düğüne gittik oradan da bi cafeye oturmaya gece 2'ye kadarda cafedeydik otururken belime öyle bir ağrı saplandı hem belime hem kasıklarıma eyvah doğuruyorum dedim yarım saat kadar sürdü geçti tabi oturmaya devam ettik :)...bu gün bebişimin kıyafetlerini yıkamaya karar verdim artık vakti geldi :) dün akşam o sancıları çekince biran önce çantamı hazırlamalıyım dedim.şuana kadar daha zeynebime bir çorap bile almadım sürekli hediye geliyor tam 6 makina çamaşırı çıktı kızımın bereketiyle geliyor güzel kızım benim :) kızlar benden bu kadar umarım sizlerde iyisinizdir sıkıntınız yoktur...
hosgeldin cnm, ben yaptıklarını okurken bile yoruldum sen iyi dayanmışsın :KK1: bende sen gibi daha bi çorap bile alamadım gelenlerden dolayı. herşeyi tamam neredeyse. bana bi tek eczaneden yaptıracağım ürün paketi kaldı (krem, şampuan, biberon vs.). bende sonunda yıkadım kıyafetleri, sırada battaniyeleri felan var, sonrada ütü faslına geçerim. koca bir hafta bitti ama anca fırsat bulabildim. :KK31:

Kızlar hepiniz iyisinizdir insallah. Bizde bugun kardeşime gideceğiz. Nete giremeyebilirdim belki.
Biraz gezeriz onlarla.

Selamlar annişler,nabersiniz?Ben küçük minnağımın kıyafetleri yıkanmadan önce etiketlerini kesiyorum,kendime iş arıyodum zaten:KK1:

Bende kestim hepsini. Simdi sıra yıkamakta :)) artık haftaya insallah.

Kızlar hepiniz iyisinizdir insallah. Bizde bugun kardeşime gideceğiz. Nete giremeyebilirdim belki.
Biraz gezeriz onlarla.

şükür cnm sen nasılsın ?
.
bizde bugün 9 gibi antalyaya gidicez, eşimin amcası gelicek ıspartaya. havaalanından misafirimizi alıcaz. geri dönüşümüz epey geç olucak ama nasılsa uykusuzluğa alışmaya başlamıştım yavaştan :KK1:

Biraz gezeriz onlarla.

şükür cnm sen nasılsın ?
.
bizde bugün 9 gibi antalyaya gidicez, eşimin amcası gelicek ıspartaya. havaalanından misafirimizi alıcaz. geri dönüşümüz epey geç olucak ama nasılsa uykusuzluğa alışmaya başlamıştım yavaştan :KK1:

Biraz gezeriz onlarla.

şükür cnm sen nasılsın ?
.

hosgeldin cnm, ben yaptıklarını okurken bile yoruldum sen iyi dayanmışsın :KK1: bende sen gibi daha bi çorap bile alamadım gelenlerden dolayı. herşeyi tamam neredeyse. bana bi tek eczaneden yaptıracağım ürün paketi kaldı (krem, şampuan, biberon vs.). bende sonunda yıkadım kıyafetleri, sırada battaniyeleri felan var, sonrada ütü faslına geçerim. koca bir hafta bitti ama anca fırsat bulabildim. :KK31:

sorma canım bende çok yoruldum bugünde aynı tempo devam akşamada yine eşim aradı yine dışardaymışız sokaklarda doğurucam :) benimde tek eksiğim krem şampuan tarzı şeyler kısmetse onlarıda yarın alıcaz ütü faslınıda artık hafta içine bırakırım

sorma canım bende çok yoruldum bugünde aynı tempo devam akşamada yine eşim aradı yine dışardaymışız sokaklarda doğurucam :) benimde tek eksiğim krem şampuan tarzı şeyler kısmetse onlarıda yarın alıcaz ütü faslınıda artık hafta içine bırakırım

canımm senı anlayanlardan bırıde benım sanırım yıllardır kpss ye calısrım dedıgın gıbı artık konularda uzmanlastım ama olmayınca olmuyor kısmetınde yoksa hele gecen sene hayatım boyunca calsımadıgım kadar calıstım evımı esımı ıhmal ettım cocuk planlarımı erteledım kurslara gıttım bu sene kesın dıyordum olmadı senın 70le atanma sansın varmıs ınsallah yıne kısmet olur atanırsın benım 80-90 almm lazım atanmak ıcın artık oda cok zor bır durum cocukla... allah herkesın gonlune gore versın emek verdık yıllarca allah kımsenın emegını bosa cıkarmasın

canım hayırlı olsun odanız gule gule kullansın pasanız...bızımde salı gunu kuruldu kac gundur havalandırıyorum 7/24 kapanmıyor cama ama koku cıkmadı bır an once koku gıtsede yerlestırsem
cok saol canımcım insallah cok guzel ya cıkamıyorum odadan
Kız adı ne niye demıyon
oglumun adı Hasan Mirhan teyzesı
Selamlar annişler,nabersiniz?Ben küçük minnağımın kıyafetleri yıkanmadan önce etiketlerini kesiyorum,kendime iş arıyodum zaten:KK1:
bizde kestik öyle yıkadık canım
o kadar değişiğim ki bugün...
hayırdır canım neyin var

kızlar belki biliyorsunuzdur ama ben yinede söyleyim ben çamaşırları makinadan çıkartınca hemen asmıyorum önce elimle düzelte düzelte çok güzel katlıyorum bi 15 dk öyle sepette bekletip asıyorum ütülü gibi oluyor kuruyunca nevresimler özellikle çok rahat oluyor bebişimin kıyafetlerinide şimdi ıslak ıslak katladım birazdan asıcam ütülemesi kolay olucak böylece

kızlar meraba konuşmaları uzun uzun okuyamıyorum belki bahsediyorsunuzdur bu konuda ama bsy sorcam sizin de kasıklarınızda ağrı oluyor mu ? :18:
ara ara oluyo bende de canım
Selam hatunlarrrrr :80::80:
İyi bir haftasonu olması dileğiyle..
İlk önce bebişleri sorayım, çünkü bize geçince şikayetler artarak devam ediyo :KK1:
Nasılmış bizim miniklerimiz, bi yaramaslık yoktur umarım.. :emir_bebek:
paşamın keyfi yerinde odasıda kuruldu yerleşti bi dogması kaldı insallah saglıkla gelsınler
kızlar belki biliyorsunuzdur ama ben yinede söyleyim ben çamaşırları makinadan çıkartınca hemen asmıyorum önce elimle düzelte düzelte çok güzel katlıyorum bi 15 dk öyle sepette bekletip asıyorum ütülü gibi oluyor kuruyunca nevresimler özellikle çok rahat oluyor bebişimin kıyafetlerinide şimdi ıslak ıslak katladım birazdan asıcam ütülemesi kolay olucak böylece

bazen yapıyorum bende oyle ama vaktim yoksa direk cırpıp asıyorum

Ben de ablamın kayınvalidesinden öğrenmiş bulundum,ablam da öyle yapıyor ve hakikaten ütüyü kolaylaştırıyor:21:

İng canım evet sınav hıkayemi anlattım hep bişeyler oldu ben o düşük puanları alıp atananadım bile herzaaman 3bının4binin içinde oldum hep kaldım 5bin arasalar gıderdom dedım gecen yıl 500daha alsaydı Şubat. Atamasında gıderdom bu yıl gırmedım sınava ıllallah ettım bu yıl o stresı yaşamıcam dedım çünkü yıl içinde çok stres yasadım 1yılda bir kürtaj bir çlüm birde k. .....er hastalığı ve ılk hanılelıgımde bebegıme omfalosel teşhısı birde nasıl çalışacaktım da aranacaktım dıye

Sezin cim umarım bundan sonra herşey gönlünce olur..
herşey üstüste gelmiş..
ALLAH kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.
ben mezun olduğumda 75 kişi alıolardı..hatta diğer yıl 20ye indirdiler..
82 ile açıkta kaldım haliyle ve puanıgeçerlilşiğini kaybetti kullanamadım..
senin şansın çok yüksek ing okulöncesi gibisi var mı
ben de seni fen bilgisi biyoliji falan sandım..
hem artık sözleşmeli öğretmenlik de yok.sen fazla sıkıntı çekmezsin..

kızlar nolmus kı bu sıteye cogunuzun yazdıgı mesajlar ıkı uc kez yazılmıs gıbı bıde bıldırım gelmıyor bana:44::44:

Canım bendede çıktı gebelik şekeri. Bende ditetteyim yaklaşık 2 aydır ve doktorum seker sorunun çözülmüş dedi.degerlerin gayet iyi dedi.yemekren 2saat sonra olcuyorum ben.120yi gecmemesi gerekir dedi.sen 1saat sonra kac çıkıyor ve çıkması gereken ne.bebekte gayet iyi kilo alıyor. 1500 gr almışım ben, bebekse 750gr almış. Yani kilo cerdiren bir diyet degil aksine bebek icib faydali bence yediklerimiz

bendeki değerler hepsi farklı cnm, 151-73 arasında değişiyor değerlerim (ben 6 öğün ölçüm yapıyorum) ama olması gereken nedir bilmiyorum. Pazartesi günü kontrol sırasında sanırım bilgileri paylaşır. Valla ben diyete başladığımdan beri bebiş 100 gr almış. bugün ki kontrolümde normalde en az 200-250 gr alması gerekiyordu :KK43: yani eskiden en azından öyle alıyordu. Pazartesi gününü bekliyorum ne dicek diye

merhaba hanımlar nasıl gidiyo bakalım. Hersey yolundadır umarım ya benim 3 gündür akşamları kasıklarıma bıcak saplanıyor gibi oluyor bu neden oluyodur korkmalımıyım yaşayan var mı aynı şeyi doktora gitsem mi kafam çok dolu sizdede aynı şey oluyomu

bende de var cnm bazen öle bi oluyorki iki büklüm oluyorum, bi kerede genital bölgemden iğne batar gibi olmuştu,bugün dr ile paylaştım, vücut doğuma hazırlıyor kendini, yalancı doğum sancıları dedi artık oluşurmuş

X