2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Maşallah CNm bende hiç enerji yok:KK43:
Maalesef eşim yarın çalışıyor bende çok sıkılıyorum
Bebişe neler ördün annesi:KK17:

Bebiş için şimdilik 2 yelek, bir patik ördüm, bir de yaz için dantelden cicekli sandelet. Daha da öreceğim. Ama böyle küçük parcalar, büyük şeyler için sabrım yok.. :)
Ha bak eşi yanında olmayanlar var, onlar da sana imrenir. İnşallah onlar da tez zamanda eşlerine kavuşurlar.

Bebiş için şimdilik 2 yelek, bir patik ördüm, bir de yaz için dantelden cicekli sandelet. Daha da öreceğim. Ama böyle küçük parcalar, büyük şeyler için sabrım yok.. :)
Ha bak eşi yanında olmayanlar var, onlar da sana imrenir. İnşallah onlar da tez zamanda eşlerine kavuşurlar.

hemen amin diyorum bu güzel duaya :)))

Önemli değil CNm maalesef bu şehirde hiç kimsem yok
Eşimin arkadaşlarının eşleriyle arkadaş olmaya çalışıyorum
Ama onlar benden biraz büyük ama çok iyiler ve bebişleri
Var yogunlar yani bütün gün evdeyim cok sıkılıyorum

O zaman az kaldı kuzucuğum. Şurda 1 ay sonra senin de işin başından aşacak. Sen de cok yoğun olacaksın. Az dayan.
2 gündür ben de evdeyim. Konserveydi, ütüydü zaman geldi gecti. ben de eşimle gerginim. Sanırım benim de caktırmadan canım sıkıldı. Ama gündemim doluydu. geldi gecti. Eşim dengesiz bir ikizler burcu. Ben de hamilelikten dolayı son derece alıngan ve asabiyim. Onu da nerden anladım, dün markete cıkmıştım. Herkese sinir oldum, sanki benim durduğum yerde durmaya calışıyorlar gibi, yada gitmek istediğim yöne benden once hamle yapıyorlar gibi geldi. Sinir oldum, bağırasım geldi elime ayağıma dolaşmayın diye. Tabi ki yok öyle bir şey. Ama tahammülsüz bir şey oldum çıktım. :)) Küsüyorum abicim küsüyorum ya..

Önemli değil CNm maalesef bu şehirde hiç kimsem yok
Eşimin arkadaşlarının eşleriyle arkadaş olmaya çalışıyorum
Ama onlar benden biraz büyük ama çok iyiler ve bebişleri
Var yogunlar yani bütün gün evdeyim cok sıkılıyorum

zullucum seni çok iyi anlıyorum benimde bu şehirde kimsem yok ve doğuma 3 hafta kaldı ama elimde hala kocaman bir liste var :KK43: biliyorum ki yetişmicek hiçbirşey kanepeden halıya o kadar çok şey almamız lazım ki ama eşim çok yoğun çalışıyor onuda sıkmak istemiyorum ısrar ederek artık bende boşverdim bebeğim sağlıklı doğsun başka birşey istemiyorum :KK43: bu arada herkesin kocası uyuyor galiba benimki dahil :) bende kaldırmakla uğraşıyorum güne gidicez ama kalkmıyorrr :KK43:

zullucum seni çok iyi anlıyorum benimde bu şehirde kimsem yok ve doğuma 3 hafta kaldı ama elimde hala kocaman bir liste var :KK43: biliyorum ki yetişmicek hiçbirşey kanepeden halıya o kadar çok şey almamız lazım ki ama eşim çok yoğun çalışıyor onuda sıkmak istemiyorum ısrar ederek artık bende boşverdim bebeğim sağlıklı doğsun başka birşey istemiyorum :KK43: bu arada herkesin kocası uyuyor galiba benimki dahil :) bende kaldırmakla uğraşıyorum güne gidicez ama kalkmıyorrr :KK43:

Aferin cok güzel yapıyorsun, Asıl olan senin ve bebeğinin sağlığı, Temel ihtiyacları sağla. Gerisi olmasa da olur. Onun için ne kendini ne de ilişkini yıpratma. Başka dert keder olmasın.

Buğün burAsı ne kadar boş ve sessiz kimse yok mu:KK4:
CNm sıkılıyor evde yapacak birşey yokki:44::KK50:

merhaba kızlar nasılsınız biz bugün bayağı bi hamarattık kızım ve kocamla sabah kahvaltı sonrası bi güzel evimizi temizledik,kızımın kıyafetlerini yıkadım,kuaförde genel bi temizlik yaptırdım ,yemek yaptım,yedik şimdi de size bi merhaba diyeyım dedım ütülerim var ona başlıcam şimdi de yarın da kızımın kıyafetlerini ütüleyeceğim çantamızı hazırlayacağım sizler nasılsınız:KK76::KK76::KK76:

slm kızlar nasılsınız kımse yok galıba pek sessız ortalık :emir_bebek:

slmlar herkese iyi akşamlar nasılsınız bebisler nasıl biz oglumla iyiyiz ayak şişmelerimiz dışında her sıkıntıya alıstık sayılır

o başka bi ilde ben annemlerin yanında başka bi ilde :KK43: bebiş yüzünden ayrı kaldık.. ayağa kalkmam yasaktı ilk 4 ay, tam da taşınıyoken.. o gitti mecbur ben kaldım.. doğumdan sonra kavuşcaz inşallah.. :) sen nerdesin? ailenden uzaksın sanırsam
Allah tez zamanda kavuştursun CNm
Çok zordur ayrı olmak:KK25::KK43:
Maşallah CNm fotoları koyda gözümüz gönlümüz açılsın:KK1:
O zaman az kaldı kuzucuğum. Şurda 1 ay sonra senin de işin başından aşacak. Sen de cok yoğun olacaksın. Az dayan.
2 gündür ben de evdeyim. Konserveydi, ütüydü zaman geldi gecti. ben de eşimle gerginim. Sanırım benim de caktırmadan canım sıkıldı. Ama gündemim doluydu. geldi gecti. Eşim dengesiz bir ikizler burcu. Ben de hamilelikten dolayı son derece alıngan ve asabiyim. Onu da nerden anladım, dün markete cıkmıştım. Herkese sinir oldum, sanki benim durduğum yerde durmaya calışıyorlar gibi, yada gitmek istediğim yöne benden once hamle yapıyorlar gibi geldi. Sinir oldum, bağırasım geldi elime ayağıma dolaşmayın diye. Tabi ki yok öyle bir şey. Ama tahammülsüz bir şey oldum çıktım. :)) Küsüyorum abicim küsüyorum ya..
Bende öyleyi.m CNm hamilelik ve hormonlar yüzünden
Saçma sapan biri oldum:KK43::KK47:
Evet CNm benim eşim hep uyuyor:KK5:
cok tesekkur ederım canım cok ıyız bızde kızımla topladık kendımızı cok sukur:KK1:
Çok sevindim CNm
slmlar herkese iyi akşamlar nasılsınız bebisler nasıl biz oglumla iyiyiz ayak şişmelerimiz dışında her sıkıntıya alıstık sayılır
İyi akşamlar CNm sıkıntıdan patlıyoz kızımla:KK4:

Allah tez zamanda kavuştursun CNm
Çok zordur ayrı olmak:KK25::KK43:

Maşallah CNm fotoları koyda gözümüz gönlümüz açılsın:KK1:

Bende öyleyi.m CNm hamilelik ve hormonlar yüzünden
Saçma sapan biri oldum:KK43::KK47:

Evet CNm benim eşim hep uyuyor:KK5:

Çok sevindim CNm

İyi akşamlar CNm sıkıntıdan patlıyoz kızımla:KK4:
tesekkur ederız canım sen nasılsın

Slm kızlar bugün bagsetmişsiniz bizde baştan beri 2 hafta gerisen geliyoruz ama başran berî aynu olduğu için dr geç döllenme bi sırun yok dedi siz böle konuşunca benimde aklıma takıldı zaten yeni yeni düşnmeyi bırakmıştım :KK43:(( canım sıkıldı inş bi sorun olmaz hiç birimizde de:KK43:

Slm kızlar bugün bagsetmişsiniz bizde baştan beri 2 hafta gerisen geliyoruz ama başran berî aynu olduğu için dr geç döllenme bi sırun yok dedi siz böle konuşunca benimde aklıma takıldı zaten yeni yeni düşnmeyi bırakmıştım :KK43:(( canım sıkıldı inş bi sorun olmaz hiç birimizde de:KK43:

Öncelikle kocaman bir Amin diyorum. Ama 1-2 hafta geriden olan hamişler boşuna evham yapmayın. Bir şeycikler olmaz. Sonuçta ekrandan alınmış ölçüleriniz genel istatistiklerle uyuşmamış. Olabilir. Siz güzel güzel besleniyor musunuz? Tabi ki besleniyorsunuzdur. Ki Afrikalı anneler bile kıt kanaat imkanlarıyla topaç gibi bebeler doğuruyorlar. Bu ölçü sorunu dışında başka sorun var mı? Yok. Eee? Üzmeyin kendinizi ya.. Kendinizi iyi hissediyorsanız bırakın şu bir ayımız ağız tadıyla gecsin. Cünkü gecenlerde yine KK. da başka topikte okudum. 2009 yılında yazmış. Ölçülerim 2 hafta geri diye.. Sonra 1 yıl sonra yazmış. Bebeğim sağlıklı ve yaşıtlarıyla aynı.o günleri coktan unuttum bile diye.. :) Onu okuyunca ölçü meseleseinin tek başına hiçbir mana ifade etmediği ortada. Hadi bakem keyfinize bakın.. :)

Öncelikle kocaman bir Amin diyorum. Ama 1-2 hafta geriden olan hamişler boşuna evham yapmayın. Bir şeycikler olmaz. Sonuçta ekrandan alınmış ölçüleriniz genel istatistiklerle uyuşmamış. Olabilir. Siz güzel güzel besleniyor musunuz? Tabi ki besleniyorsunuzdur. Ki Afrikalı anneler bile kıt kanaat imkanlarıyla topaç gibi bebeler doğuruyorlar. Bu ölçü sorunu dışında başka sorun var mı? Yok. Eee? Üzmeyin kendinizi ya.. Kendinizi iyi hissediyorsanız bırakın şu bir ayımız ağız tadıyla gecsin. Cünkü gecenlerde yine KK. da başka topikte okudum. 2009 yılında yazmış. Ölçülerim 2 hafta geri diye.. Sonra 1 yıl sonra yazmış. Bebeğim sağlıklı ve yaşıtlarıyla aynı.o günleri coktan unuttum bile diye.. :) Onu okuyunca ölçü meseleseinin tek başına hiçbir mana ifade etmediği ortada. Hadi bakem keyfinize bakın.. :)

bencde katıkıyorum sana canım ya bebek gec de döllenmiş olabılır ılla adet tarının bıttgı gun mu kalındı hamıle benımde 14 ocak gozukuyor hamıle kaldııgım zaman ama bı 3 hafta var dıger adete gore 2 hafta sonrada olmuş olabılrrrr benc gayt saglıklı dogacaklar

bencde katıkıyorum sana canım ya bebek gec de döllenmiş olabılır ılla adet tarının bıttgı gun mu kalındı hamıle benımde 14 ocak gozukuyor hamıle kaldııgım zaman ama bı 3 hafta var dıger adete gore 2 hafta sonrada olmuş olabılrrrr benc gayt saglıklı dogacaklar

İnş dedipiniz gibi olur kuzlar hiç bir sorun öıkmaz benim dr göre bi sorun yok zaten :))) ben kendim kafama takıyorum zamanları dolsada bi ılsalardı artık çok yorgun hissediyorum kendimi beyin olarak:KK43:((

CNm boşuna üzme kwndini başta benim kızım bir iki gün önde gidiyordu ama yavaş yavaş
Ara açılmaya başladı senin geç döllenmedir ayrıca 2 hafta sorun olsaydı Dr benim bebişi alırdı
Dr ara daha cok açılırsa alırız dedi sen sıkıntı yapmA:KK34:

Kızlar herkese merhaba bugün oğlum için ilk alışverişimi yaptım nihayet.bir hast çıkışı 5 tane çıtçıtlı badi pançodan. iki tane üst ve alt eşofman lcw den aldım daha bir şey almıycam çünkü kızımdan kalan da çok var birde kuzenim çok erkek eşyası verdi hepsini aylarına göre ayırdım diğer ıvır zıvır zaten var bambu sepetimizde gelecek o doğum yapanlar arAsında dolaşıyor bendeydi birine verdim şimdi geri gelecek şimdi yıkama ve ütü işim var ben biraz geriden geldim galiba

İnş dedipiniz gibi olur kuzlar hiç bir sorun öıkmaz benim dr göre bi sorun yok zaten :))) ben kendim kafama takıyorum zamanları dolsada bi ılsalardı artık çok yorgun hissediyorum kendimi beyin olarak:KK43:((

ız benım kızıma 10. haftada neler dedıler 2 hafta neler cektım ben Allahım korur onları içn rahat olsun bence benım kızımda 20 ocak cıvarı yumurtlamam ama dr 14 ocagı baz alyooo benım hiç onden gıtmıyo msela hep haftayla hemen hemen aynı gıdı gıdına dr dıyorumkı neden onde değiliz kızıyo bana o nedemek dıye nebıleyım burda duyuyorum ya 1 hafta onde soyle boyle dıye onlarda uzerıne adet gormuş olabılırler değilmi onlarında onceden dollenmiştir uzerıne adet gormuslerdır ama sat o adete gore oldugu ıcın bebek onde gozukuyo olabılır takılma canım sen dr dınle

X