2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde sildik mobilyaları 1 aydır havalanıyor gitmedi. Bebeğin kıyafetlerinide yıkadık, ütüledik yerleştirdik. Acaba kıyafetlerede sinmişmidir bu mobilya kokusu?[/QUOTE]

bizim mobılyalarda bugun gelcek gec kaldık sıparıs konusunda:KK43:
ıns kızım doğana kadr kokusu cıkar:KK43:

kısslar normalde cok hareketlıydı kızım sabahtan berı bır ıkı kere ancak oynadı kasıklarımda da felaket agrı var anlamadım kı sola yattım sekerlı seyler yedım yok elimi karnıma koyunca ıttırıyo o kadr

Kızlar, güzel anne adayları; konuya ben de aboneyim. Hergün okuyorum ama nadiren yazıyorum; kusuruma bakmayın. Mobilya kokusundan şikayetçiymişsiniz. Maalesef o koku az da olsa kıyafetlere de siniyor. İsterseniz bir de sirkeli suyla silmeyi deneyin; sirke hem dezenfekte eder, hem de koku giderir. Mesela 2lt suya yarım çay bardağı sirke ekleyip silin. Merak etmeyin, bir süre sonra sirke kokusu uçup gidiyor. Ayrıca 1 lt suya çeyrek bardak sirke döküp kaynatın, buharını da gezdirebilirsiniz.

Hepimize kolay gelsin

Kızlar, güzel anne adayları; konuya ben de aboneyim. Hergün okuyorum ama nadiren yazıyorum; kusuruma bakmayın. Mobilya kokusundan şikayetçiymişsiniz. Maalesef o koku az da olsa kıyafetlere de siniyor. İsterseniz bir de sirkeli suyla silmeyi deneyin; sirke hem dezenfekte eder, hem de koku giderir. Mesela 2lt suya yarım çay bardağı sirke ekleyip silin. Merak etmeyin, bir süre sonra sirke kokusu uçup gidiyor. Ayrıca 1 lt suya çeyrek bardak sirke döküp kaynatın, buharını da gezdirebilirsiniz.

Hepimize kolay gelsin

Çok teşekkürler hafta sonu sirkeli suyla silmeyi deneriz. Yani kayınvalidem ve annem yaparlar hafta sonu temizlik için gelecekler :))))

kısslar normalde cok hareketlıydı kızım sabahtan berı bır ıkı kere ancak oynadı kasıklarımda da felaket agrı var anlamadım kı sola yattım sekerlı seyler yedım yok elimi karnıma koyunca ıttırıyo o kadr

Bazen böyle yapıyorlar korkma bence. evin içinde yürüyüşler yap hep yatma. yattıkça daha çok hareketsiz kalıyorlar

Kızlar ya maşallah ne kadar mutluyum herşey ne kadar güzel. . İçimizde bebişlermzle kollarmzda eslerimizle hayat bi başka yaa.. bugun ilk evlilik yıldönümümüz ve kızımız da hediyemiz ))) Allahm istyen herkese nasb etsn inş )) az kaldı hepimize az kaldi, takipteym dogm hkayelerni sabrszlkla beklyorm..

Kuzlar oncelikle dogumum icin guzel dileklerde bulunan herkese cook tesekkur ederim.ayri ayri alunti yapsmiyorum nolur kusura bakmayin.pazartesi sezeyanla minik kizimiz dunyaya geldi.2650g ve 48cm biz iri bebek bekliyorduk.minyatur hanim grldi.cok sukur bebiste de bende de bi sorun yasanmadi.ben biraz kan kaybettim ameliyat sonrasi 2 unite kan verdiler ama hala kan degerlerim dusuk.bugun tekrar bakilip ona gote taburcu olucaz insallah.sezeyani spinal anestezi ile oldum cok kisa surdu ve acisiz oldu hic korkmayin .ilk gun narkozun etkisinden agri ilmadi iki gundur hafif agrim var o da cok normal.sutum de hemen geldi cok sukur.ozel bisey yapmadim ama bence bol su icmekle alakali.iste boyle canlarim.en kisa zamanda sizlerindrn guzel habetlerini almsk umuduyla...kendinize bebislerinize cook iyi bakin yine firsat buldukca yazarim.sorulariniz olursa seve seve cevaplarim.

Gözün aydın canım güle güle büyüt inşallah bebeğini :)

ay canım yaa çok sevindim sorunsuz olmasına merak etme toparlar annesi sen kendine ii bak ki ona bakcak enerjin olsun

arkdaşlar bakın kızıma cici yaptım:KK8::KK6:
Ayy ne güzelmiş onlar öyle eline sağlık cnm güle güle giydirminnoşa:)

Herkese Merhabalar Güzel Anneler:)

Bizimde bugün sabah kontrolümüz vardı. Bebişim 3,5 kg olmuş suyumuz normal, Nts sonucumuz normal. Kan ve idrar testi verdik ama onun sonucu daha çıkmadı. Hayırlısı bakalım:) Umarım enfeksiyon falan çıkmaz.

Maşallah canım inşallah enfeksiyon da çıkmaz az kaldı hadi bakalım sağlıcakla doğar inşallah

Kuzlar oncelikle dogumum icin guzel dileklerde bulunan herkese cook tesekkur ederim.ayri ayri alunti yapsmiyorum nolur kusura bakmayin.pazartesi sezeyanla minik kizimiz dunyaya geldi.2650g ve 48cm biz iri bebek bekliyorduk.minyatur hanim grldi.cok sukur bebiste de bende de bi sorun yasanmadi.ben biraz kan kaybettim ameliyat sonrasi 2 unite kan verdiler ama hala kan degerlerim dusuk.bugun tekrar bakilip ona gote taburcu olucaz insallah.sezeyani spinal anestezi ile oldum cok kisa surdu ve acisiz oldu hic korkmayin .ilk gun narkozun etkisinden agri ilmadi iki gundur hafif agrim var o da cok normal.sutum de hemen geldi cok sukur.ozel bisey yapmadim ama bence bol su icmekle alakali.iste boyle canlarim.en kisa zamanda sizlerindrn guzel habetlerini almsk umuduyla...kendinize bebislerinize cook iyi bakin yine firsat buldukca yazarim.sorulariniz olursa seve seve cevaplarim.
canım gözün aydın sorunsuz bir şekilde atlatmışsınız.. allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin..

kizlar kasiklarimda ve bacaklarimda agrilar var bazen karnim icten buzuluyomus gibi sertlesiyo acaba dogum sancisimi bu ?

Bende de aynisi var hic yasamadim dogum sancisini ilki sezeryan oldugu icin ... Bu mu acaba ? Benim bebis dogum kanalina dayamis kafasini sende kanala girdi mi cnm? Kac haftaliksin sen? Telefonla girdiyim icin goremiyorum

Bende de aynisi var hic yasamadim dogum sancisini ilki sezeryan oldugu icin ... Bu mu acaba ? Benim bebis dogum kanalina dayamis kafasini sende kanala girdi mi cnm? Kac haftaliksin sen? Telefonla girdiyim icin goremiyorum

canim ben 37 +5 haftalik hamileyim bebegim tamamen doguma hazir gecen hafta doktora gitmistim dogum kanalina girmis bebegim gogusumle karnim arasinda 3 parmaklik bir bosluk var arada bir migdem bulaniyo ve ishalmisim gibi agrim oluyo.. aksilik bu ya doktorum izne ayrildi 2/09 da geri gelcek.

kizlar kasiklarimda ve bacaklarimda agrilar var bazen karnim icten buzuluyomus gibi sertlesiyo acaba dogum sancisimi bu ?

canım ağrılarını takip et.10 dakikada bir olursa doktorum haberim olsun demişti. Benimde kasılmalarım geliyor ama hala düzensiz oda normalmiş annem ay sancıları diyor doktorumda normal onlar hazırlık sancıları demişti.

merhaba kızlar
ben çok giremiyorum şöyle bir göz attım da doğum yapanlar olmuş maşallah artık sona yaklaştık hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız Allahın izniyle
benim 3 gündür beri bel ağrım var öğleden sonraları başlıyor 2 saat kadar sürüp gidiyor
bugünkü biraz daha fazla sürdü hala ağrıyor bir de baş ağrısı başladı
acaba vücut doğuma mı hazırlanıyor bu günde birkaç saat süren bel ağrısı niye olur ki acaba
evde yürürken bile alttan bıçak saplıyorlar sanki
37. haftamızdayız bu arada

canım ağrılarını takip et.10 dakikada bir olursa doktorum haberim olsun demişti. Benimde kasılmalarım geliyor ama hala düzensiz oda normalmiş annem ay sancıları diyor doktorumda normal onlar hazırlık sancıları demişti.

saat tutmadim hic ama bazen 10 dakkadan az suruyo bazende saatlerce gelmiyo yani bu dogum sancisi deyil

Gözün aydın canım güle güle büyüt inşallah bebeğini :)

Ayy ne güzelmiş onlar öyle eline sağlık cnm güle güle giydirminnoşa:)

Maşallah canım inşallah enfeksiyon da çıkmaz az kaldı hadi bakalım sağlıcakla doğar inşallah

beğenmene sevindim teyzesi biaz önce 3 tane daha yaptım bandana veya şapka alcam onlara monte edicem :KK70:kızım için bişeyler yapmak çok zevkli oluyo

X