2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

evet arkadaşım doğru söylüyosun.ne kadar su içersek o kadar iyi...suyun azalması ve bunun farkedilmemesi gerçekten kötü bi durum..bende her gittiimde suyum normal mi de soruyorum.gebeliğin son dönemlerinde korkulması gereken bişey.suyun azaldığı aktığı hissedilmiyo.arkadaşım yaz gebesiydi ve çalıştığımız yer çok sıcak ve yoğundu.arkadaşım hep bacaklarımın arası çok terliyo diyodu.bence suyu geliyodu farketmiyodu.çümkü 1 hafta sonra suyu%30 olduğundan hemen sezaryana aldılaronu.aklımda hep o kalmış içebildiğim kadar su içiyorum bende.herkes içsin bol bol.ben çok su içebilen biri değildim.bazen 1.5lt suyun içine biraz meyve suyu karıştırıp içiyodum ama şimdi alıştım.insan olabilecekleri düşününce neler neler yapıyo korkudan:KK49:

ben normaldede iyi su içerdim şimdide içiyorum. inşaallah suyumuz normal olur

slm kizlar nasilsiniz?pitirciklar nasil?size guzel bir haber vereyim dedim annem vizeyi almis cok sukur dun haberini aldik Rabbime binlerce kere sukurler olsun :KK52::KK52::KK52::KK52:

inşallah... içiyosan korkma bide suyun iyi olursa çocuğun hareketlerinden anlarsın.daha hareketli olur.suyu azaldığında çocuğun hareketleri de azalır...

kesinlikle sana kana katiliyorum arkadasim ama benimkisi acayip tembeldi ama son haftalarda yeri dar oldugundan az kipirdamasini beklerken benim kiz horon yada halay cekiyor kipir kipir masallah:KK16:

Oy oy oy, kavuştun bebeğine... Öp kokla bebeğini, ohh misss... Darısı bizim başımıza inşallah...

9 Eylül benim doğum günüm :) Sağ salim kavuşursun inşallah kızına :KK16:

Artık bebeklerimize kavuşma zamanları geldi :) Allah sağlıkla kavuşmayı kısmet etsin :KK16:

Gözün aydın canım. Allah anneli babalı büyütsün. Ne de güzel anlatmışsın doğumunu :) Sütüne de maşallah, yarasın bebişe :KK16:

hadi ya ne güzel çok severim ben 9 eylülü izmirliyim hem izmirin kurtuluşu o gün:KK9:bende 28 ağustos doğumluyum bebeğimle aynı burç oluyoruz bu arada babamız biraz korkuyor:KK1::KK1::KK1:

Herkese Merhabalar Güzel Anneler:)

Bizimde bugün sabah kontrolümüz vardı. Bebişim 3,5 kg olmuş suyumuz normal, Nts sonucumuz normal. Kan ve idrar testi verdik ama onun sonucu daha çıkmadı. Hayırlısı bakalım:) Umarım enfeksiyon falan çıkmaz.

canım bende poğaça, kurabiye ve börek yapıp koymayı düşünüyorum. bi de şişelere menemen yapacağım kahvaltı için.. tabi bu tembellikle yapabilir miyim bilmiyorum :KK9:

hadi canım hayırlı olsun sezeryan olacaksın galiba.. benim beklenen tarihim de 9 eylül ben de çok istiyorum bu tarihi ama bakalım göreceğiz oğluş ne zaman gelecek:KK16:

ben cam aldım canım..

tatlım geçmiş olsun bende faranjitten çok çektim.. adaçayı gargarası gerçekten iyi geliyor bide yatmadan 1 bardak sıcak suya 1 limonu sık bol balla tatlandır çok güzel yumuşatıyor..

ayyy canım çok azcık kalmış, hayırlısıyla kızını kucağına alırsın inşallah :KK16:

evet canım sezeryan olcam kısmetse çünkü kordonla ilgili sorunumuz vardı bizim ve bebeğim tam beslenemiyor tabi herşeyin hayırlısı yinede bebeğim sağlıklı olsunda gerisi boş.9 eylül diyordum hep en başından beri ama hiç drumla paylaşmamıştım dün gün verirkende bişey demedim bi baktım doktorum 9 eylül deyiverdi bende bi çığlık aaaa bende o tarihi istiyordum hep öyle hissediyordum diye bir bağırmışım:KK1::KK1::KK1:kısmet yinede bakalım dayanabilecek mi o güne kadar.senin içinde hayırlısı tarih hangisiyse o olsun canım..

Kuzlar oncelikle dogumum icin guzel dileklerde bulunan herkese cook tesekkur ederim.ayri ayri alunti yapsmiyorum nolur kusura bakmayin.pazartesi sezeyanla minik kizimiz dunyaya geldi.2650g ve 48cm biz iri bebek bekliyorduk.minyatur hanim grldi.cok sukur bebiste de bende de bi sorun yasanmadi.ben biraz kan kaybettim ameliyat sonrasi 2 unite kan verdiler ama hala kan degerlerim dusuk.bugun tekrar bakilip ona gote taburcu olucaz insallah.sezeyani spinal anestezi ile oldum cok kisa surdu ve acisiz oldu hic korkmayin .ilk gun narkozun etkisinden agri ilmadi iki gundur hafif agrim var o da cok normal.sutum de hemen geldi cok sukur.ozel bisey yapmadim ama bence bol su icmekle alakali.iste boyle canlarim.en kisa zamanda sizlerindrn guzel habetlerini almsk umuduyla...kendinize bebislerinize cook iyi bakin yine firsat buldukca yazarim.sorulariniz olursa seve seve cevaplarim.

gözün aydın Allah hayırlı uğrlu etsin cnm.. sıkıntilar geçiyo bi kaç güne bundan sonra bebeğinle olup hepsini unutucaksın tadını çıkar...

arkdaşlar bakın kızıma cici yaptım:KK8::KK6:

Çok şekerrr, ellerine sağlık :)

slm kizlar nasilsiniz?pitirciklar nasil?size guzel bir haber vereyim dedim annem vizeyi almis cok sukur dun haberini aldik Rabbime binlerce kere sukurler olsun :KK52::KK52::KK52::KK52:

Gözün aydın canım, çok sevindim. Annelerimiz iyi ki varlar :KK16:

Herkese Merhabalar Güzel Anneler:)

Bizimde bugün sabah kontrolümüz vardı. Bebişim 3,5 kg olmuş suyumuz normal, Nts sonucumuz normal. Kan ve idrar testi verdik ama onun sonucu daha çıkmadı. Hayırlısı bakalım:) Umarım enfeksiyon falan çıkmaz.

Maşallah :nazar: Ayyyy sağlıkla gelseler de sevsek tombikleri :KK34:

hadi ya ne güzel çok severim ben 9 eylülü izmirliyim hem izmirin kurtuluşu o gün:KK9:bende 28 ağustos doğumluyum bebeğimle aynı burç oluyoruz bu arada babamız biraz korkuyor:KK1::KK1::KK1:

Eşin haklı tabi:KK1: Bir evde 2 başak :KK52:
Ben de çok severim doğum tarihimi, hem sen bir de İzmirliymişsin. Çok güzel denk gelmiş :KK34:

Son düzenleme:
Eşin haklı tabi:KK1: Bir evde 2 başak :KK52:
Ben de çok severim doğum tarihimi, hem sen bir de İzmirliymişsin. Çok güzel denk gelmiş :KK34:

evet eşim haklı kork diyorum zaten ikimiz seni yicez bitircez diyorum tırsıyor:KK1::KK1:
evet canım güzel denk geldi.senin ne zaaman belli mi normal mi bekliyorsun

yani afedersinizde çamaşırda falan belli olmadımı? benim suyum iyiymiş zaten çok su içiyorum dedim senin su içmenle alakası yok dedi. face grubunda bi arkadaşın suyu bitmiş doğuma alacaklarmış merak ettim biz anlamıyormuyuz suyumuzun bittiğini?

canım benim de doktorum bebeğin suyu iyi deyince bende dedim zaten çok su içiyorum diye ama doktorum bebeğin suyunun senin içtiğin suyla alakası yok dedi

kızlar tünaydın herkese. Bugün kontrolümüz ve ilk NST miz vardı. Kontrolümüz iyi geçti NST mizde öyle.
Bebeğimizin kilosu 3 kg olmuş boyunuda sormadık :) Geçen hafta 48 cm di boyu.
12 Eylül doğum tarihim yinede hazırlıklı ol kız bebekleri her zaman erken gelir dedi. Tamam hazırlıklıyım dedim.
Suyun gelirse yada hafif kanaman olursa hemen buraya geliyorsun yatışını yapıyorsun dedi doktorum.

Canım ben haziranda aldım odayı kuruldu ozamandan beri camı genelde açık ama hala kokuyo,çekmeceler kapaklar hep açık duruyo,bilmiorum nası gidicek.

Bizde sildik mobilyaları 1 aydır havalanıyor gitmedi. Bebeğin kıyafetlerinide yıkadık, ütüledik yerleştirdik. Acaba kıyafetlerede sinmişmidir bu mobilya kokusu?

X