2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

evet tatlım sorma akşamdan bu yana ucuom ucuom valla yüzüm hep güleç çok dua ettim çok dedim iki kızım olsun bi kız bi erkek olmasın yada iki erkek olsun diye brlikte oynasınlar gezsinler yoldaş olsunlar diye ben tek cocugum çok zor ama onlar yoldaş olcak biliyorum birbirine banada can olcaklar .. :KK16::KK16::KK16::KK8::KK8:::KK16::KK16::KK16:

Haklısın ne güzel sırdaş olacaklar birbirine :KK16:

belina olsun hahahahaha ne sor işmiş bu isim işi bekarken çokkk isim bulurdum şimdi yok tık diye durdu beyin hahaha :KK70:

ikiz arkadaşın tanıdıgın oldu mu hiç bilmem ama benim arkadaşım vardı eda, ikizide seda idi.
sabah gelirdi yanıma inşallah seda ölür geberir nefret ediyorum derdi anlatırdıda anlatırdı
öğlen bi bakarım telefonla konusarak aglıyo. canım kardeşimm sedaamm sen benim aşkımsın bitanemsin derdi.
böyle bi kardeşlik sevgisi görmedim ben ömrümde.
sabahtan birbirlerine kızsalar öğlene sarmaş dolaş sevgili gibi olurlardı.
ne sevgi sözcükleri ne aşk kelimeleri söylerlerdi birbirlerine. cok enteresan oluyo ikiz kardeşler :)
ikisininde kız olmasına cok sevindim. gözünüz aydın gercektende.

Saolun arkadaşlar bebeğimin hareketlerini hşssedeceğim günü iple çekiyorum hergün bana anne buradayım desin :)

kızlar yorumlarınız için çooook teşekurler topik kararı ile kabul edilmiştir yakışıklı oğluşumun adı deniz yağız arethusa canım uzaktayken bende deniz bağırırım şekercim olmazmı annelikte çareler tukemezmiş :))

ah canım ah benimki en kallavisi sanırım,sürekli benimle rekabet halinde uymuyorum,görmezden geliyorum 7/24 kör sağır oluyorum yine kar etmiyor, böylelerine sessiz olmayacaksın onu anladım 1 yıllık bile evli değilim kadın çamur gibi sürekli üzerime sıçrıyo her konudan sebep bulabiliyor, elbette biz de yaşlanıcaz ama herkes haddini bilmeli ben hamile kaldığımda ay benimde günüm geçti acaba ben de mi hamileyim diyen bir kaynana dan bahsediyorum canım ben herkesin içinde birde yani kayınpeder, görümcem ve eşimin yanında...Allaha havale ediyorum ben onu allah bildiği gibi yapsın canımı çok yakıyor çünkü:KK43::KK43::KK43:
canım boşver yaaa kaynana işte adı üstünde onunla bir olup laf yarıştırma sen çekemiyo belli seni oğlundan kıskanıyo sende dahada çatlat patlat kıskandır gitsin uzme kendini guzel arkadaşımm:)

oy canım ya bizim soyisim destan gibi
isim bulamıyorum o yüzden şöyle kısa ama anlamı çokk güzel olan bi isim olması gerek :)
ara ara ara bulamıyorum

canımcım ada da güzel efe ege ama bence en güzeli Ardaaaaaa arda çok hoşuma gidiyo benim emre olabilir feza olabilir alternatif sadece benden sana canımm:)

mahşeR günü peygamberimizin tüm ümmetini altında toplayacağı sancak yani bayrakmış cnm

çok guzelmiş canım ben çok beğendimmmmm...

Bende Derin ve Beren isimlerini çok beğeniyorum. Lina ismi de hoşuma gitti ama..

Kuran’da da geçen Lina ’nın anlamı hurma fidesi demektir.

derin çok guzel çok beğendimmm..

İsimlerden bahsetmişsiniz benim oğluşumun ismide Yiğit Deniz olacak, Yiğit benden, Deniz babasından..
bende yiğiti düşünmüştüm denizin yanına sonra yağıza karar verdim çok guzel isim adaş olcaklar oğlumla :)

Bana neden kimse cvp vermiyor bebeğimin ilk hareketini nezaman hissederim ilk hamileliğim :KK43:

canım bnm dr 20-22. hafta ancak hissedersin dedi. bende senin gibi sabırsızlıkla bekliyorum ama tık yok:26:

belina olsun hahahahaha ne sor işmiş bu isim işi bekarken çokkk isim bulurdum şimdi yok tık diye durdu beyin hahaha :KK70:

belinda da olabilir, güzel isim . anlamı: Önsezileri güçlü, mutlu,zengin,aşık olunan güzellik

Bana neden kimse cvp vermiyor bebeğimin ilk hareketini nezaman hissederim ilk hamileliğim :KK43:

o değişiyor canım ben ilk hamileliğime 16. hafta da hissetmiştim kızdı ikincisinde de 15. haftadan beri hissediyorum yine kızz bazı hamişler hala hissetmiyor 18 veya 19 . hafta olmasına rağmen deişiyor yani genelde ilk hamilelikte geç hissedilir 20. haftada diyorlar

bide hüma var cnm o da saadet,mutlyluk demek ama ben liva yı sevdim:)
ecrinde güzel ama kuranda tasıdıgı anlam ücret demekmiş cnm yani çogu ismin anlamı yanlış biliniyormuş

canım öncelikle ecrin in anlamı "Allah'ın hediyesi ve sevap" tır.Kur'an ı Kerimde Yasini Şeriftede geçer..
Bilmem ne dilinde ücret demekmiş bu isim.
Benim kzımın adı da ecrin naz ve benim hangi niyetle koyduğumu
Rabbim biliyo.
O yüzden demek istediğim diğer dillerdeki anlamlarına takılmamak.
içimizi niyetimizi Rabbimiz bilsin yeter.
Gelen yorumlar çokta çönemli olmamalı dimi ama :KK34::KK34::KK34::KK34:

Son düzenleme:
2 isimdeki sebep aslında kendisi secsin diye.
akrabamızın cocugu Emir Tuğruldu
bz hep tugrul diyorduk ama 8 yaşına gelince bana emir diyin dedi. artık herkes emir diyor. ve o çok mutlu. bi insanın ismini sevmemesi kötü bişey bence.

aslında mantıklı. ama birde şöyle bir durum var; iki isimli bir ark vardı. ismini sorduklarında ne desem diye düşünürdü çünkü evde başka okulda başka sesleniyolardı.

mahşeR günü peygamberimizin tüm ümmetini altında toplayacağı sancak yani bayrakmış cnm

Vayyyyy çok güzelmiş canımmmm...
Anlamıda söylenimi kadar güzelll..
Bende bi düşüneyim bizim babamız zeynep istiyor 2.ismini ben koyucam ada geldi aklıma zeynep ada..
ama liva da çok değişik acaba zeynep liva yapsammıkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))) ne kıskancım dimi...

ikiz arkadaşın tanıdıgın oldu mu hiç bilmem ama benim arkadaşım vardı eda, ikizide seda idi.
sabah gelirdi yanıma inşallah seda ölür geberir nefret ediyorum derdi anlatırdıda anlatırdı
öğlen bi bakarım telefonla konusarak aglıyo. canım kardeşimm sedaamm sen benim aşkımsın bitanemsin derdi.
böyle bi kardeşlik sevgisi görmedim ben ömrümde.
sabahtan birbirlerine kızsalar öğlene sarmaş dolaş sevgili gibi olurlardı.
ne sevgi sözcükleri ne aşk kelimeleri söylerlerdi birbirlerine. cok enteresan oluyo ikiz kardeşler :)
ikisininde kız olmasına cok sevindim. gözünüz aydın gercektende.

tesekkür ederim birtnem benim umarım benimkilerde anlaşırlar elimden geleni yapıcam gerisi onlara kalmış hehehe ikiz varda bi kız bi erkek tek tek oynuolar çok uzuluydum onlara herseyi 2 tane alıolar yawrularım yaw sukur olsun aynı cınsler içim rahatladı duyunca

kızlarr bizde minik kızımıza İPEK isminde karar kıldık eşim yanınada sen isim bul olmadı göbek ado olur dedi,bende kurandan gecsin istedim ve LİVA olarak karar verdim,google amcamızada sorun anlamıda hoşuma gitti sizce nasıl kızlar

bayıldım çok güzel geliyor liva ismi kulağa

kızlar ben bi öneride bulunmuştum okuymamaışssınızdır belki isimlerinizin altına cinsiyetleri yazarsanız eğer daha net olur kimin bebeişi kız kimin erkek bi öneri sadece ben oğluşum geliyo yazdım :)daha pratik olur gibi geldi bana :26:

geçen pazartesı de gittim aslnda doktora cok basım agrıo dıee
gördum miniğimi ama persembe gunü olan randevum ıiçin sabırsızzlanıyorum
az kaldıı resmen gun sayıyorum
inş hayrlı seyler duyarımda guzel güzel gelırım yanınızaa:):):)

canım bnm dr 20-22. hafta ancak hissedersin dedi. bende senin gibi sabırsızlıkla bekliyorum ama tık yok:26:

belinda da olabilir, güzel isim . anlamı: Önsezileri güçlü, mutlu,zengin,aşık olunan güzellik

anlamıda iyiymiş valla buglem eslem nasıl geliyor kulaga agza esim bunları tutturdu vazgeçmio :KK50:

Merhaba anne adayları
3 gündür başımı kaldıramıyorum uykudan.Gözlerimi kapamamak için inatlaşıyorum işyerimde.11-6 arası uyuyorum genelde.Ama çok zor kalkıyorum.Saf arı sütü içiyorum 10 gündür.Daha enerji vermesi gerekirdi tersi oldu sanki.
3gün öncesine kadar çok rahattım uykumu alıyordum.Bu cinsiyetle alakalı bi durummudur?Kızı olan çok uyur derler ya.Ben daha bilmiyorum kuzumun cinsiyetini.
Ve bi sorum daha var bende kaşıntı oluştu 3 gündür.Dehşet kaşınıyorum.Sivri ısırmış gibi kabarıyor kaşıdığım yerler.Bişeymi dokundu diyeceğim ama 4 aydır yediklerim dışında bişey yemedim farklı olarak.Sadece omega3 alıyorum balık yiyemediğim için.Bu yüzdenmidir?Benim gibi kaşınan varmı aranızda???:26::26::26::26::26:

canım öncelikle ecrin in anlamı "Allah'ın hediyesi ve sevap" tır.Kur'an ı Kerimde Yasini Şeriftede geçer..
Bilmem ne dilinde ücret demekmiş bu isim.
Benim kzımın adı da ecrin naz ve benim hangi niyetle koyduğumu
Rabbim biliyo.
O yüzden demek istediğim diğer dillerdeki anlamlarına takılmamak.
içimizi niyetimizi Rabbimiz bilsin yeter.
Gelen yorumlar çokta çönemli olmamalı dimi ama :KK34::KK34::KK34::KK34:

Benimde kızımın adı ecrin ve bende Allahın hediyesi ecir sevap anlamı diye koydum ve çok hoşuma gitti Rabbim biliyor dediğin gibi :emir_bebek: Şimdi de yine kızım oluyor ve Azra koymayı düşünüyorum nasipse

Hayırlı günler sevgili hamisler
dunden beri bir şey farkettim karnımda
hani demiştim ya idrar torbası sikistiriyor acıyor falan diye
dün farkettim kasıklarımin ortasından hafif solda bi şişkinlik var,sertlik var biraz bastırınca da acıyor
rahim mi orası rahmim mi büyüyor yani
çok korktum ya ben :KK43:
16. Hafta için erken değil mi bu belirti
19.haftalar için böyle bir gelişme okumuştum ben
bilen varsa nolur cevap versin
sizde de var mi öyle bir sertlik
ayaktayken değil de sırt üstü yatınca belli oluyor

Merhaba anne adayları
3 gündür başımı kaldıramıyorum uykudan.Gözlerimi kapamamak için inatlaşıyorum işyerimde.11-6 arası uyuyorum genelde.Ama çok zor kalkıyorum.Saf arı sütü içiyorum 10 gündür.Daha enerji vermesi gerekirdi tersi oldu sanki.
3gün öncesine kadar çok rahattım uykumu alıyordum.Bu cinsiyetle alakalı bi durummudur?Kızı olan çok uyur derler ya.Ben daha bilmiyorum kuzumun cinsiyetini.
Ve bi sorum daha var bende kaşıntı oluştu 3 gündür.Dehşet kaşınıyorum.Sivri ısırmış gibi kabarıyor kaşıdığım yerler.Bişeymi dokundu diyeceğim ama 4 aydır yediklerim dışında bişey yemedim farklı olarak.Sadece omega3 alıyorum balık yiyemediğim için.Bu yüzdenmidir?Benim gibi kaşınan varmı aranızda???:26::26::26::26::26:

canım belki içtiğin arı sütü ole yapmıştır mesela benim bala alerjim var arının ürettiği herşey beni uyutur hemde bayıltır belki sende de bi alerjik durum sözkonusudur kaç haftalıksın bide ben 14-16 hafta arası çok halsizdim o haftalarda çok halsizlik oluyo tatlım..

X